Ahmet Kural Ayşe Arman'ın Röportaj İsteğine Instagram'dan Yanıt Verdi

1.6bPAYLAŞIM

2018'in en çok konuşulan magazin olayı şüphesiz Ahmet Kural ve Sıla arasında yaşanan darp olayıydı. Hastane raporları, hukukçuların açıklamaları, olaydan sonraki görüntüler derken Hürriyet Gazetesi'nden Ayşe Arman'ın Sıla'yla yaptığı röportaj son günlerin gündemine bomba gibi düştü. Oyuncu Ahmet Kural da Instagram hesabından Ayşe Arman'ın kendisinden röportaj talebinde bulunduğunu iddia etti.

Geçtiğimiz ay bu olay tüm ülkeyi sarsmıştı.

Şoktayız! Kıskanılan Aşkta Sona Gelindi: Ahmet Kural Sıla'yı Darp Etti! - onedio.com
Şoktayız! Kıskanılan Aşkta Sona Gelindi: Ahmet Kural Sıla'yı Darp Etti! - onedio.com

Geçtiğimiz günlerde de ünlü şarkıcı Sıla Ayşe Arman'a konuştu ve teker teker her şeyi anlattı.

Sıla, Ayşe Arman'a Her Şeyi Anlattı! Ahmet Kural ile Aralarında Yaşanan ve Herkesin Merak Ettiği Detaylar - onedio.com
Sıla, Ayşe Arman'a Her Şeyi Anlattı! Ahmet Kural ile Aralarında Yaşanan ve Herkesin Merak Ettiği Detaylar - onedio.com

Ayşe Arman bu röportaj dizisi için "Sıla'yla kadın kadına dertleştik." ifadelerini kullandı.

Ahmet Kural da Instagram sayfasından bir story paylaştı.

Kural Ayşe Arman'ı taraflı olmakla suçluyor ve kendisine de bir röportaj talebi geldiğini iddia ediyor.

Ve bu röportaj isteğini içten bulmamış.

Ardından Ayşe Arman'ın geçtiğimiz aylarda para karşılığı röportaj yapması iddialarına değinmiş.

Bu sözlerle de röportaj talebini reddettiğini belirtiyor.

Bakalım Ayşe Arman'ın tepkisi ne olacak.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
badcatsero

Kral sonuna kadar haklı işine gelince tarafsız gazetecilik yaygarası yapanlar prim yapma durumunda ne taraf kalıyor ne adalet..

uyeolamayanuye

ilk günden bugüne kadar Sıla'nın açıklamaları hep tutarsız olmuştu 45 dk fiziki şiddet dedi, 15 dedi vs. komşular duydu dedi, kimse duymamış. Özel hastaneden parayı bastırınca her türlü raporu alabilirsin, kalkıp bunu delil gösteremezsin. Ahmet Kural'ın iddia ve delilleri daha sağlam. -Dün yaşadığım sokakta 19 yaşındaki kızı sevgilisi vurarak öldürdü. 19 yaşındaki gencecik masum kızın tek suçu o adamı artık sevmemek oldu.- gerçekten fiziksel ve sözlü şiddete mağdur olan kadınlarımızı korumak gerekir. Lütfen.

uyeolamayanuye

Her gün sözlü, fiziksel tacize uğrayan onlarca kadın var. Bakışlarıyla bile bir insanı taciz edebilirsiniz, bu kadar pislik var iken gerçek mağdurlara yoğunlaşmak gerek. Yoksa bunu Sıla gibi insanlar suistimal edecek. Kabul edelim bunu halktan biri söyleseydi inanıcak mıydınız ?

z.kaanbdk

Adam yerden göğe kadar haklı yok ülkede gitmesini istiyoruz fotosuna montajlar vs lekeme kampanyasına bilip bilmeden destek verildi... Şimdi birde kalkıp röportaj? yav hadi!

kartal-ata

Ülkede günde binlerve kadın şiddete uğruyor öldürülüyor binlerce hayvan şiddete uğrayıp öldürülüyor ya da sahio çıkılmadıkları için bu soğukta donarak ölüyor hiç biri bu kadar konuşulmuyor illa ünlü mü olması gerekiyor ölen şiddete uğrayan kişinin ya da hayvanın bi kadın sıla amk ülkede tek derdimiz bu oldu

burakb_

Gene gelmiş ikiyüzlü yalancılar."Kadının beyanı esastır." Öyle mi ? Kadınların içinde gerçekten güzel insanlar var ama her gün birbirini çekiştiren,birbirinin kuyusunu kazan,erkek uğruna en yakın arkadaşlarına iftira atan,bebekleri çöpe atan,fırsat bulduğunda fiziksel şiddet uygulamaktan çekinmeyen,onun dışında gizlice psikolojik şiddet uygulayan,suçsuz kocasını yok yere hapise attıran;düğünden sonra eve gelmeyen,3 gün sonra boşanıp adama nafaka takan bu da yetmezmiş gibi aynı adamı 2 kere hapise attıran ve daha say say bitmeyecek türde kötülüğü yapan binlerce hemcinsiniz var.Bunların hepsini siz de bildiğiniz halde utanmadan hala yalan söyleyebiliyorsunuz.Mide bulandırıcısınız.Kadınlar hiçbir zaman melek değildi.Neden beyanları esas olsun ? Şimdi bana erkekler de şunu şunu yapıyor diye gelmeyin.Erkeğin beyanı esas olsun diyen ben değilim.

nurcii

Adil olmak lazım. Kadın ya da erkek farketmez insan olmak mesele.. Aklı selim ve vicdanlı insan olmak. Öyle demagoji yapıp mağduru oynamak zaten feci derecede sırıtıyor. Buna pirim veren şakşakçılar da zaten aynı kafada olan kişiler. Önünde sonunda hak yereni bulur. Eden ettiğini görür. Bizler de şahit oluruz..

burakb_

Haklısınız.Teşekkür ederim yorumunuz için.

Görüş Bildir