Adana'da Bir Sapık, 4.5 Yaşındaki Çocuğa Tecavüze Kalkıştı! Sosyal Medya Haykırıyor: #TecavüzeKarşıYasaİstiyoruz

 > -

Bir sapık Adana'daki sokak düğünü sırasında, düğün sahibinin evine girerek 4.5 yaşındaki çocuğa tecavüz etmeye çalıştı. Eve giren komşulardan biri, Sedat Keser isimli sapığı görünce eline bir taş alarak içeri girdi. Çıplak vaziyette evden kaçarken yakalanan tecavüzcüyü linçten polis kurtardı. Yaşananların ardından sosyal medyada da #TecavüzeKarşıYasaİstiyoruz etiketi ile paylaşımlar yapılıyor. 

Kalabalığın elinden çıplak halde kaçan zanlı çarşafa sarılarak sağlık kontrolüne götürüldü.

Doğan Haber Ajansı'nda yer alan habere göre, komşusunun sokaktaki düğününe giden Sedat Keser, bir müddet müzik eşliğinde oynayanları izledikten sonra düğün evine girdi.

Burada uyuyan 4.5 yaşındaki kız çocuğunu gören Sedat Keser, çocuğu istismar etmeye çalıştı. Bu sırada düğündeki davetlilerinden biri tuvalet ihtiyacını gidermek için eve girdiğinde, Sedat Keser’i üzeri çıplak halde küçük kızın yanında gördü. Evin önünde bulduğu tuğlayı alıp, tekrar eve giren davetli Sedat Keser’e saldırdı.

Evden gelen bağırma sesini duyan diğer davetliler de Sedat Keser'e saldırıp, linç etmek istedi. Kaçmaya çalışan şahıs polis ekipleri tarafından yakalandı.

Mahalle sakinleri şahsın sağlık kontrolüne götürüldüğü hastanenin önüne gelerek büyük tepki gösterdi.

Küçük kız ise ambulans ile Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi’ne götürüldü.

Öte yandan nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanan sapığın hangi cezaevine gönderildiği güvenlik gerekçesiyle gizli tutuldu.

Adana'da yaşananların ardından Twitter'da #TecavüzeKarşıYasaİstiyoruz etiketi ile birçok paylaşım yapıldı 👇

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir