A Haber Muhabirinin 'Kurşunlar Vızır Vızır Üstümüzden Geçiyor' Dediği Anlar TRT'nin Görüntülerine Farklı Yansıyınca Ortalık Karıştı

-

Bakalım A Haber bu görüntülerle ilgili bir açıklama yapacak mı?

Türkiye'nin ve dünyanın gündemi Suriye sınırında gerçekleşen operasyonda. Hâl böyle olunca medya da konuyu sıcak bölgeden takip ediyor ama galiba "küçük" farklarla. Bugünün konusu sınırdaki TRT ve A Haber muhabirleriydi.

Canlı yayın sırasında siper aldığı yerden miğferiyle birlikte haber sunan A Haber muhabiri "Kurşunlar vızır vızır üzerimizden geçiyor" şeklinde açıklamada bulundu. Aynı esnada ise TRT muhabiri de canlı yayındaydı ve A Haber muhabirinin tersine miğfersiz bir şekilde ayakta canlı yapıyordu.

Bu detay bugün sosyal medyanın dikkatini çekti ve görüntü herkes tarafından konuşulmaya başladı. Gelen tepkilerin bazıları şu şekildeydi:

Her şeyden önce sınırda canını dişine takan ve vatani görevini yapan askerimize minnettarız. Görevini en zor şartlar altında gerçekleştiren, özverili tüm muhabirleri ise saygıyla selamlıyoruz. Konuyla ilgili A Haber'den henüz bir açıklama yapılmadı; biz de takipçisi olacağız.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
karbey77

A- haber ....yani A-normal A-sosyal A..önemli...!

badcatsero

öyle demeyin TRT muhabiri çok delikanlıymış demirden korksak marmaraya binmezdik diyormuş

nihan-levent

Ahahahahah harika

fatih-gunendi

A haber provoke, propaganda, maniple ve reklam için var olan bir kanal, bu kanalı bu kadar ciddiye almak yerine sadece gülmek için seyretmek lazım. Ben öyle yapıyorum :)

emre-ozturk51

nevşin mengü başka bir resim paylaştı. Ahaber muhaberi yine böyle yerde onun kameramanı ayakta çekim yapıyor :)

Görüş Bildir