Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

8 Yaşındaki Meryem Kaldırımda Yürürken Can Verdi: 'Kırmızı Işığa Yakalanmamak İçin Gaza Basan' Sürücü Serbest

 > 
193PAYLAŞIM

İstanbul, Bağcılar’da kontrolden çıkan bir otomobil kaldırıma çıktı ve 4’ü çocuk 6 kişiye çarptı. Kazada ağır yaralanan 8 yaşındaki Meryem hayatını kaybetti. Sürücü 'denetimli serbestlik' şartıyla serbest bırakıldı...

Cinayet gibi kaza Yavuzselim Mahallesi’nde yaşandı.

Gazete Habertürk'ten Müslim Sarıyar'ın haberine göreTuba Cize ve yengesi Suzan Cize yanlarına çocuklarını da alıp gezintiye çıktı. Kaldırımda yürüyen aileye sürücüsünün kontrolünden çıkan bir otomobil çarptı. Kazada 4’ü çocuk 6 kişi yaralandı.

8 yaşındaki Meryem kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti...

Kaldırıma çıkan aracın direksiyonundaki Vahit Kaan D.’nin otomobilini çok hızlı kullandığı, sarı yanan trafik ışığında kırmızıya yakalanmamak için gaza bastığı iddia ediliyor.

Gözaltına alınarak Bakırköy Adliyesi’ne sevk edilen sürücü Vahit Kaan D., denetimli serbestlik kararı uygulanarak bırakıldı.

'En çok beni kahreden ise kızımı toprağa verirken sürücünün serbest bırakılması'

Anne Tuba C. “Bir taraftan oğlum M. E.’yi korumaya aldım. O sırada bir taraftan da kızım Meryem’i tutmak istedim. Ancak ulaşamadım. Oğlumla düştüm yere ama kızımı kurtaramadım. En çok beni kahreden ise kızımı toprağa verirken sürücünün serbest bırakılması, dışarıda olması” dedi.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir