3036'dan Geldiğini İddia Eden Adamın Gelecek ile İlgili Duyunca Bir Miktar Afallayacağınız Kehanetleri

804PAYLAŞIM

ᄂIVΣ YӨЦЯ ᄂIΣ  isimli ve kendini zaman yolcusu olarak tanıtan TikToker geleceğe ait korkunç öngörülerde bulunuyor. Kullanıcının kehanetlerin doğruluğu tartışmaya açık olsa da, bizi bekleyen gelecek eğer böyle ise korkacak çok şeyimiz var. O yüzden dünyanın sonsuza kadar bu şekilde kalmayacağını hatırlayıp hayatımızı ve davranışlarımızı ona göre ayarlamalı ve ihmal etmemeliyiz.

Kaynak: https://www.ladbible.com/news/viral-time...

3036 yılından bir zaman yolcusu, gelecekteki yaşam hakkında tüyler ürpertici uyarılarda bulundu.

Doğrudan kameraya bakarak, "Şu anda hiç olamayacağımız kadar özgürüz." dedi.

ᄂIVΣ YӨЦЯ ᄂIΣ takma isimli TikTok kullanıcısı takipçilerine: 'İnsanların şu anda hiç olmayacakları kadar özgür' olduklarını söyledi ve gelecekte bizleri neler beklediğine dair korkunç bir tablo çizdi.

@0live_your_lie0

This is the most mind blowing series I think I’ll ever upload😳/like follow share for part 2##timetravler ##timetravel ##3036 ##fyp

♬ original sound - ᄂIVΣ YӨЦЯ ᄂIΣ

Kanalında yayınladığı bir dizi videoda, 3036'da dünya nüfusunun rekor seviyelere ulaşacağını ve kedi, köpek gibi evcil hayvanların 'egzotik' olarak kabul edileceğini iddia ediyor.

Ayrıca 'büyük elektrik kesintisi' denilen bir olay hakkında herkesi defalarca uyarıyor.

"Bu günler, özgürlüğümüzün son günleri olarak kabul ediliyor ve çocuklarınız bunu görmeyecek bile. O yüzden boşverin çünkü zaman periyodunuzdaki insanların perspektif ne kadar basit olursa olsun, oldukça iyi anladınız sadece bilmiyorsunuz."

Derin bir nefes aldıktan sonra şu şekilde açıklıyor: "Yanılmıyorsam büyük elektrik kesintisi (the big blackout) 2052'nin Aralık ayında gerçekleşecek."

Özet olarak, beş yıldan fazla bir süre boyunca her şey kararıyor, internet, güç, ve diğer teknolojik aletlerin kullanımı imkansız hale geliyor. Çoğu kişi bu kararmanın nedeninin 'terör' denilen şey yüzünden olduğunu söylese de, bu 'teoriye' katılmayan bir sürü insan bulunuyor.

"Beş yıl boyunca kargaşalar, isyanlar ve diğer şeylerin hemen hemen hepsi insanlar arasında gerçekleşiyor."

"Elektriği, interneti ve diğer unsurları tekrar kullanılabilir hale getirmeleri 20 yıla kadar sürüyor ve o zaman bile tam bir kaos ortamı hakim."

"İster inanın ister inanmayın, hayvanat bahçelerinde köpekler, kediler, tavşanlar ve sincaplar gibi egzotik sayılan hayvanlar bulunuyor."

"Aslan ve kaplanlar gibi büyük kedi türleri, filler ve daha fazla hayvanın soyları tükenecek."

Kendini zaman yolcusu olarak nitelendiren TikToker, 'büyük elektrik kesintisi' nedeniyle gelecekte yenilenebilir enerji kaynaklarının öneminin artacağını da söylüyor.

İnsanlığın bu döneminde yenilenebilir enerji sektöründe açılacak işlerin korkaklara göre olmadığını ekleyen zaman yolcusu, "Rüzgar tirbünlerine, yansıtıcı aynalara ve güneş panellerine ayrılan ve kilometrelerce süren geniş alanlarımız var." diyor. 

"Yenilenebilir enerji sektörü bu bölgelerde yaşayan insanların çalışabileceği nadir işlerden bir tanesi olsa da, gerçekten çok tehlikeli." diyerek vurguluyor.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir 👇

Tarihi Olaylara Bakış Açınızı Değiştirebilecek 30 Nadir Fotoğraf - onedio.com
Tarihi Olaylara Bakış Açınızı Değiştirebilecek 30 Nadir Fotoğraf - onedio.com
Distopik Bir Filmden Alınmış Gibi Görünen Ama Aslında Kentselleşme Etkisiyle Mahvolmuş Dünyamızdan 40 Fotoğraf - onedio.com
Distopik Bir Filmden Alınmış Gibi Görünen Ama Aslında Kentselleşme Etkisiyle Mahvolmuş Dünyamızdan 40 Fotoğraf - onedio.com
Tarihi Mizahla Harmanlayarak Hem Zaman Yolculuğu Yapmamızı Sağlayacak Hem de Güldürecek 15 Paylaşım - onedio.com
Tarihi Mizahla Harmanlayarak Hem Zaman Yolculuğu Yapmamızı Sağlayacak Hem de Güldürecek 15 Paylaşım - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
wabiyi

ahaa ne elektrik kesilmesinden ne kargaşalardan bahsediyorsun bunlar hiçbirşey değıl biz bunların dahafazlasini biliyoruz biz buna BATIDAN Douş gerçekleşmeden önceki dünyanin tam zindan KARANLIGA Gömülmesi diyorus ..Kargaşalara gelince de biz bunlara Yecüc Mecüc toplumlari ( bilimin tabiriyle ZOMBiLER ) diyoruz ..şunu iyi bilin ki Dünya nın ZAMANI doldu SONU geldi ..Haa Marsa gidipte Kurtuluruz diyenler bunlar da Boş hesaplar nedense Dünyanin sonu tüm diğer Gezegnler icin de geçerlidir

tosun_pasa

İnsanlık tarihi tamamen bir döngüden ibarettir. İnsanlık aynı şeyleri hırslarını engelleyemediği ve ders çıkarmadığı için sürekli yaşar. Yine olacak olanlar da geçmişin tekrarı olacaktır. Bu sebeple gelecekte olacak teknolojik gelişmeler haricinde hiçbir şeyi merak etmiyorum...

eastking

zaman yolculuğu icat ediliyor ve sadece tiktok çeken bir dallama mı geliyor. peki

gercegibul

at yalanı .............yim inananı olaylarının yurtdışı versiyonu, bizim coğrafyada da her sene mehdi çıkar vs çıkar.

tugba-acuner

zamanda onca gidilecek dönem varken bu yıldaysan sen 3036'dan gelmemiş 3036'dan 2021'e düşmüşsün! ya da her ne suç işlediysen 2021'e gönderilme yönünde hüküm giymişin! te allam bi bitmediniz be.hala zaman yolcusu geyiğiyle takipçi kasıyolar ve işin kötüsü başarılıda oluyorlar.

Görüş Bildir