Görüş Bildir
Haberler
26 Ocak Koronavirüs Vaka Sayısı Açıklandı! Bugünkü Koronavirüs Vefat ve Vaka Sayısı Kaç Oldu?

26 Ocak Koronavirüs Vaka Sayısı Açıklandı! Bugünkü Koronavirüs Vefat ve Vaka Sayısı Kaç Oldu?

GNS
26.01.2022 - 19:16

Ocak ayının son günlerine yaklaşırken artmakta olan vaka sayıları vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Omicron varyantının etkilerini hızla göstermesi ve salgının artışı ile hastanelerde yoğunluk yaşandığı ifade ediliyor. Bakan Fahrettin Koca'nın alınan son kararları açıklaması sonrası belirti göstermeyen hastalara PCR testi yapılmayacak ve pozitif vakaların karantinası 7 gün sürecek. Vatandaşlar ülkemizde koronavirüsün son durumunu koronavirüs tablosundan her gün takip ediyor. Peki 26 Ocak koronavirüs tablosu açıklandı mı? 26 Ocak koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? Koronavirüs vefat sayısı kaç? İşte güncel koronavirüs tablosuna dair tüm detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Türkiye'de günlük koronavirüs verileri her gün Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlarla paylaşılıyor. Birçok kişi 26 Ocak koronavirüs tablosunun açıklanıp açıklanmadığını merak ediyor. İşte 26 Ocak güncel vefat ve vaka sayısına dair son bilgiler...

26 Ocak Koronavirüs Tablosu Açıklandı mı? Vefat ve Vaka Sayısı Kaç Oldu?

26 Ocak Koronavirüs Tablosu Açıklandı mı? Vefat ve Vaka Sayısı Kaç Oldu?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca her akşam güncel koronavirüs vaka sayısını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşıyor. Vatandaşlar her gün vaka sayılarını kontrol ediyor.

26 Ocak Koronavirüs Tablosu

26 Ocak Koronavirüs Tablosu

Fahrettin Koca'nın sosyal medya hesabında yayınladığı 26 Ocak koronavirüs verilerine göre bugün 416.536 kişi test yaptırdı, 77.434 kişi Covid-19'a yakalandı, 188 kişi hayatını kaybetti ve 85.501 kişi iyileşti. Bakan Koca, paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

KRONİK HASTALARIN, YAŞLILARIN Covid-19’a yakalanmaları durumunda, genç ve sağlıklı kişilere göre çok daha fazla zorluklar yaşadıklarını, bu grupta hastaneye yatış oranının yüksek olduğunu biliyoruz. Tedbirlere uyulması, hatırlatma dozu aşılarının mutlaka yaptırılması gerekir.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın