Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

22-28 Mayıs Haftasında Gökyüzü Size Neler Vaad Ediyor? Yıldızlar Sizin İçin Neler Söylüyor? İşte Haftalık Burç Yorumlarınız...

135PAYLAŞIM

25 Mayıs'da İkizler Burcunda Yeniay Doğacak...

Haftanın ilk günlerinde geçtiğimiz aın konularını gözden geçirebilir, tamamlayabiliriz. 25 Mayıs'ta İkizler burcunda doğacak yeniay enerjileri ile yeni konulara ve hedeflere yönelmemiz mümkün.

Astrolog Demet Baltacı 22-28 Mayıs haftasının astrolojik etkilerini sizin için yorumladı. Videoları öz burcunuzla birlikte yükselen burcunuza göre de izlemelisiniz...

Koç Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 22-28 Mayıs 2017

İkizler burcunda doğacak yeniay ile birlikte eğitim, seyahatler, yakın çevreniz, kardeşleriniz ile ilgili bir konuda bazı değişimler ve dönüşümler meydana getirebilir.

Boğa Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 22-28 Mayıs 2017

İkizler burcunda doğacak yeniay ile birlikte maddi gelirleriniz, kazançlarınızla ilgili yeni gelişmeler ve önemli değişimler meydana gelebilir.

İkizler Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 22-28 Mayıs 2017

Burcunuzda doğacak yeniay ile birlikte kendiniz ve yaşamınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. İşiniz, kariyeriniz veya ilişkilerinizle ilgili girişimler veya kişisel görünüşünüz ve imajınızla ilgili yenilikler yapabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 22-28 Mayıs 2017

İkizler burcunda doğacak yeniay ile birlikte bilinçaltınız, ruhsal ve manevi konularda yeni farkındalıklar kazanabilirsiniz.

Aslan Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 22-28 Mayıs 2017

İkizler burcunda doğacak yeniay ile birlikte ait olduğunuz gruplar, arkadaşlarınız, projeleriniz, gelecek hedefleriniz ile ilgili yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Başak Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 22-28 Mayıs 2017

İkizler burcunda doğacak yeniay ile birlikte kariyer yaşamınızda, toplum önündeki statünüzü etkileyecek yeni gelişmeler meydana gelebilir.

Terazi Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 22-28 Mayıs 2017

İkizler burcunda doğacak yeniay ile birlikte yurtdışı, seyahatler, eğitim ile ilgili bir konuda önemli girişimlerde bulunabilirsiniz.

Akrep Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 22-28 Mayıs 2017

İkizler burcunda doğacak yeniay ile birlikte ortak kazançlar, yatırımlar, kredi, vergi, sigorta, prim gibi kavramlarda önemli başlangıçlar ve dönüşümler meydana gelebilir.

Yay Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 22-28 Mayıs 2017

İkizler burcunda doğacak yeniay ile birlikte ikili ilişkileriniz, ortaklıklarınız ve eşiniz ile ilgili bazı kavramlarda önemli değişimler ve dönüşümler meydana gelebilir.

Oğlak Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 22-28 Mayıs 2017

İkizler burcunda doğacak yeniay iş, hizmet ve çalışma hayatınızda yeni imkanlar karşınıza çıkarabilir.

Kova Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 22-28 Mayıs 2017

İkizler burcunda doğacak yeniay ile birlikte aşk, romantizm, sosyal yaşam, hobiler, spor veya çocuklarla ilgili yeni gelişmeler meydana gelebilir.

Balık Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 22-28 Mayıs 2017

İkizler burcunda doğacak yeniay ile birlikte eviniz, aileniz, ebeveynlerinizle ilgili yeni girişim ve gelişmeler olabilir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir