2019’da Hayatını Değiştirecek Kişinin İsmini Söylüyoruz!

1.7bPAYLAŞIM

2019 yılında hayatını değiştirecek o kişinin ismini açıklıyoruz! Bu bir kadın da olabilir erkek de! :) 

Testi çöz ve öğren! 

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim!

2. Yaşını da!

3. Sevgiliyle tatile gitmek sence riskli mi?

4. Senin için iç güzellik mi yoksa dış güzellik mi önemli?

5. Biraz acıktık sanki... Bu börek çeşitlerinden birini seçer misin?

Kol böreği
Su böreği
Sigara böreği
Kıymalı börek

6. Peki tırnaklarını yiyor musun?

7. Son olarak, bu okyanus görüntülerinden hangisi sende serin sulara kendini bırakma istediği oluşturdu?

Ebru!

Verdiğin cevaplara göre senin hayatını mahvedecek kişi Ebru! Bu isimde olan insanlara karşı biraz dikkatli olmalısın. Sana istemediğin şeyler yapacak. Gözünü dört aç ve dediklerimizi sakın unutma.

Cansu!

Verdiğin cevaplara göre hayatını değiştirecek kişi Cansu!  Bu kişi senin hayatına çok iyi gelecek. Onun tanıdığın için kendini çok şanslı hissedeceksin. Birbirinize her anlamda yardımcı olacaksınız.

Merve!

Verdiğin cevaplara göre senin hayatını değiştirecek kişi Merve! Merve'nin anlayışlı bir insan olması senin çok hoşuna gidecek. Uzun zamandır böyle bir insana ihtiyacın vardı ve sonunda da bulacaksın.

Gül!

Verdiğin cevaplara göre senin hayatını değiştirecek kişi Gül! Bu insanın hayatını ne yönde değiştireceğini bilmiyoruz. Bu nedenle sana net bilgiler veremiyoruz. Bu süreçte dikkatli olmaktan başka bir şey elinden gelmez.

Buket!

Verdiğin cevaplara göre senin hayatını değiştirecek kişi Buket! Çok tatlı, anlayışlı ve güvenebileceğin biri girecek hayatına. O senin hayatına dokunmayı başaracağı için hayatını da değiştirecek. Şanslı olduğunu söylememiz gerekiyor.

Pelin!

Verdiğin cevaplara göre senin hayatını değiştirecek kişi Pelin! Bu insana karşı biraz dikkatli olmalısın. Sana olan hislerinde samimi olmayacak ve senin için pek de iyi şeyler düşünmeyecek.

Sevgi!

Verdiğin cevaplara göre hayatını değiştirecek kişi Sevgi! Bu insan hayatına girdiği için kendini çok iyi hissedeceksin. Adeta hayatında yeni bir sayfa açacaksın.

Zeynep!

Verdiğin cevaplara göre hayatını değiştirecek kişi Zeynep! Bu insan sana o kadar iyi gelecek ki kendini resmen yeni doğmuş hissedeceksin. Seni gerçekten sevecek. İkiniz de birbirinizi geç bulduğunuz için üzüleceksiniz. Umarız ki o şekilde devam eder.

Eda!

Verdiğin cevaplara göre hayatını değiştirecek kişi Eda! Seni anlayabilecek bir insan hayatına girecek. Bu bile hayatının değişmesi için yeterli.

Mine!

Verdiğin cevaplara göre hayatını değiştirecek kişi Mine! Sinsi bir insan Mine. Sana gerçek yüzünü göstermeyeceği için onu çok seveceksin. Sonrasında sana çok büyük bir kötülük yapacak ve hayatın tepetaklak olacak.

Oğuz!

Verdiğin cevaplara göre hayatını değiştirecek kişi Oğuz! Bu arkadaşa dikkat etmen gerekiyor. Belki senin için kötü olaylar yaratabilir.

Serhat!

Verdiğin cevaplara göre hayatını değiştirecek kişi Serhat! Bu insan senin hayatına ciddi anlamda iyi gelecek. Seni hayata bağlayacak kişi bu arkadaşımız!

Atakan!

Verdiğin cevaplara göre hayatını değiştirecek kişi Atakan! Atakan çok minnoş bir arkadaşımız. Seni de çok önemseyecek. Hayatına dokunan nadir insanlardan biri olacak.

Fatih!

Verdiğin cevaplara göre hayatını değiştirecek kişi Fatih! Senin hayatına iyi dokunuşlar yapacak Fatih. Onu hayatında tutmaya çalış. Onunla çok iyi anlaşacaksınız.

Faruk!

Verdiğin cevaplara göre hayatını değiştirecek kişi Faruk! Bu insana karşı biraz dikkatli olmalısın. Hayatında kötü anlamda etkileri olabilir.

Levent!

Verdiğin cevaplara göre hayatını değiştirecek kişi Levent. Bu insan hayatında olduğu için kendini şanslı hissetmelisin. Seni yönlendirecek bir arkadaşımız.

Berk!

Verdiğin cevaplara göre hayatını değiştirecek kişi Berk! Bu insan hem sana hem de ailene çok iyi gelecek. Hayatın her anlamda değişecek. Hadi bakalım hayırlısı.

Ulaş!

Verdiğin cevaplara göre hayatını değiştirecek kişi Ulaş! Bu insana karşı dikkatli olman gerekecek. Öyle her dediğine inanmamalısın.

Soner!

Verdiğin cevaplara göre hayatını değiştirecek kişi Soner! Bu insan ciddi anlamda ruhuna dokunacak. Seni birilerinin sevdiğini hissedeceksin.

Ege!

Verdiğin cevaplara göre hayatını değiştirecek kişi Ege! Bu arkadaşımız sana çok iyi gelecek. Onunla ciddi anlamda mutlu olacaksın.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sadebikisilik

Eda bul beni aslanım

sertan-bedir

sevgi bekliyorum seni

turkkalemi

Tanıdığım tek SONER var oda itin önde gideni. İti takibe devam o zaman nasıl bir değişiklik bekliyor bizi görelim

rdzdmr_

Gül beni bul 😄

defne-ucar

merveeee

Görüş Bildir