Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

2017’de Ses Getiren Ayrılıkları ile Aşka İnancımızı Yerle Bir Eden 19 Ünlü Çift

1.4bPAYLAŞIM

2017 yılı birçok ünlü için ayrılıkların yılı oldu. İşte size ayrılık kararı ile aşka inancımızı tekrar sorgulatan yılın en üzücü ayrılıkları...

1. Murat Dalkılıç & Merve Boluğur

Magazin camiasında onları yakıştırmayan hiç kimse yoktu desek abartmış olmayız. Birbiriyle olan oyumu ve her fırsatta çevrelerine dağıttıkları mutluluk enerjileri ile örnek gösterilen çift 2 yıllık evliliklerini yaz sonunda bitirme kararı alarak boşandı.

2. Tülin Şahin & Mehmet Özer

12 yıldır mutluluklarıyla sürekli örnek gösterilen Tülin Şahin ve ünlü şef Mehmet Özer çifti şok bir kararla Mayıs ayında evliliklerini noktaladı.

3. İbrahim Kutluay & Demet Şener

Evlikleri ve yaşantılarıyla gündemin daima üst sıralarında yer eden İbrahim Kutluay ve Demet Şener çiftinin ayrılık haberleri de bu yıl gündemi yerle bir etti. Çift resmi olarak henüz boşanmamış olsa da aralarında gerginlik ve hukuki süreç devam ediyor.

4. Birce Akalay & Sarp Levendoğlu

Rol aldıkları dizi setinde başlayan aşklarını 2014 ağustos ayında nikah masasına taşıyan çift, iki kez boşanmanın eşiğinden dönmüştü. Tüm çabalara rağmen Ocak ayında evliliklerini kurtaramadılar ve yollarını ayrıldı.

5. Zerrin Tekindor & Haluk Bilginer

2012 yılında birlikte olmaya başlayan Zerrrin Tekindor ve Haluk Bilginer çiftinin ayrılık haberleri de herkesi şaşırttı. Aşkları ve birbirine olan bağlılıkları ile herkesin örnek aldığı çift şok bir kararla birlikteliklerini noktaladı.

6. Mustafa Ceceli & Sinem Gedik

2008 yılında evlenen Mustafa Ceceli ve Sinem Gedik ikilisi de fırsatta mutluluklarına şahit olduğumuz çiftlerden biriydi. Onlar da geçtiğimiz Mayıs ayında aldıkları boşanma kararı ile herkesi şaşırttı.

7. Coşkun Sabah & Ceyda Sabah

Geçtiğimiz yıl boşanacakları konuşulan Coşkun ve Ceyda Sabah çifti 19 yıllık evliliklerini geçtiğimiz Mart ayında anlaşmalı olarak bitirdi.

8. Tuba Büyüküstün & Onur Saylak

6 yıl önce evlenen oyuncu Tuba Büyüküstün ve eşi Onur Saylak için sürekli gündeme gelen boşanma haberleri bu kez doğru çıktı ve çift Haziran ayının başında 6 yıllık evliliklerini noktaladı.

9. Deniz Seki & Faruk Salman

Çocukluk aşkı olan Deniz Seki ve Faruk Salman ikilisinin ayrılık haberleri de bu yıl hepimizi üzen ayrılıklardan oldu. Seki’nin zor günlerinde daima yanında olan ve herkesin aşka olan inancının artmasına neden olan bu aşkta bu yıl biten ilişkilerden biri oldu.

10. Levent Üzümcü & Ebru Üzümcü

Ayrılık haberi ile hepimizi şaşırtan bir diğer isim ise Levent Üzümcü oldu. 1997 yılında evlenen Üzümcü ile eşi Ebru Tuay Üzümcü'nün 20 yıllık evliliklerini 2016 sonunda bitirme kararı alıp Ocak ayında boşandıkları ortaya çıkmıştı.

11. Irmak Ünal & Emre Karabacak

2010 yılında iş adamı Emre Karabacak ile evlenen Irmak Ünal iki çocuğu ile sanat camiasının örnek çiftlerinden biriydi. İkili ayrılık kararı ile herkesi şaşırtı.

12. Hacı Sabancı & Özge Ulusoy

6 yıllık birlikteliğini nikah masasına taşıyacaklar diye beklerken ayrılık haberi aldığımız diğer bir çift ise Hacı Sabancı ve Özge Ulusoy oldu. Mutluluklarıyla herkesi kıskandıran ikilinin ayrılık nedeni ise hala konuşulmaya devam ediyor.

13. Hazal Filiz Küçükköse & Tuan Tunalı

‘’Deniz Yıldızı’’ isimli dizi setinden tanışan ve 2014 yılında nikah masasına oturan güzel oyuncu Hazal Filiz Küçükköse ve Tuan Tunalı çiftinin de mutluluklarına nazar değdi. İkili sosyal medya hesaplarından birbirlerini takipten çıkarıp ayrılma kararı aldı.

14. Eliz Sakuçoğlu & Ümit Benan

Magazin basınının en çok yakıştırdığı isimlerden stil danışmanı Eliz Sakuçoğlu ve Ümit Benan ikilisinin aşkı da göze geldi. Düğün hazırlıkları yaptığı konuşulan ve her fırsatta birbirlerine olan aşklarını haykıran ikilinin aşkı da bitti.

15. Hayden Christensen & Rachel Bilson

2007 yılında ‘’Jumper’’ filmininde setinde başlayan aşkları ile herkesin dikkatini çeken ve 2 yıl önce bir de kız çocukları olan çiftten de bu yıl kötü haber geldi. Evlenmeyi tercih etmeyen ama mutlu bir yaşantıları olduğunu söyleyen çift 10 yıllık ilişkisini noktaladı.

16. Nehir Erdoğan & Ahmet Sesigürgil

2014 yılında "Silsile"' isimli filminin setinde tanışan ve aşk yaşamaya başlayan görüntü yönetmeni Ahmet Sesigurgil ile Nehir Erdoğan ikilisi, yılın ilk aylarında ayrılarak evliliklerini noktaladı.

17. Farah Zeynep Abdullah & Caner Cindoruk

‘’Muhteşem Yüzyıl – Kösem‘’ dizisinin setinde başlayan aşkları ile mutluluklarını ilan eden iki oyuncudan da bu yıl kötü haber aldık. Yaklaşık 1,5 yıl beraber olan ikili ayrılıkları ile sevenlerini üzdü.

18. Bekir Aksoy & Derya Çavuşoğlu

Ünlü oyuncu Bekir Aksoy ve eşi Derya Çavuşoğlu’ndan da bu yıl kötü haber geldi. 2013 yılında nikah masasına oturan ve bir çocukları bulunan çift tek celsede boşandı.

19. Başak Parlak & Caner Karamukluoğlu

İki yıldır birlikte olan güzel oyuncu Başak Parlak ve TNK grubunun solisti Caner Karamukluoğlu aşkı da bu yıl bitti. 2018’de evlenmeyi planlayan çift aldıkları ayrılık kararı ile herkesi şaşırttı .

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ahmet-battal1

deniz seki gibi bir uyuşturucu satıcısı hala ünlü diye lanse ediliyor inanamıyorum

naleyisreal

1 ve 15 siz benim evlatlarımdınız

ayemday

Sırada reklam

pidgeotto

Bunların yaşadığının aşk olduğuna inansaydım aşka olan inancım yerle bir olurdu belki. Lakin inanmıyorum. Çılgın tüketim toplumu olmanın ette vücut bulmuş halleri.

gam6

#2 kadının dnasında evlililk yok :D

Görüş Bildir