2016'yı Gözlerimizde Kıvılcımlarla Hatırlamamızı Sağlayacak 15 İç Isıtan Aşk Hikayesi

337PAYLAŞIM

2016 yılının sonlarına yaklaşırken, bu yıl neler yaşamışız diye bi' dönüp baktık. Bu yıl yaşadığımız üzücü olayların yanı sıra, içimizi kıpır kıpır yapacak mutlu mutlu haberler de gördük. Bunlardan bir kısmı da gözlerimizi parlatan aşk hikayeleriydi. 

2016 yılının birbirinden duygusal aşk hikayeleri Buzzfeed'de derlendi.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/terripous/love-...

1. Suriyeli sığınmacı nişanlı çift, aylar süren ayrılıktan sonra Norveç'teki yeni evlerinde bir araya geldiler.

Nader ve Omar, Türkiye'de sığınmacı olarak kaldıkları sürede tanıştılar. Nader, Norveç'te iltica hakkı alır almaz da nişanlandılar. Eş cinsel evlilik hem Türkiye'de, hem de çiftin ülkesi olan Suriye'de yasalar tarafından desteklenmiyor. Dolayısıyla çift sığınma hakkı için yaptıkları başvurular sırasında çok sorun yaşadı. Şimdi Norveç'te beraber yaşıyorlar.

2. Şimdiye kadar gördüğümüz en duygusal düğünlerden biri... Gelini görünce göz yaşlarına hakim olamayan damat, herkese duygusal anlar yaşattı.

3. Eşinin serçe parmağının alınmasının üzerine, onu desteklemek için serçe parmağına oje süren adam 💓💓

Eşinin serçe parmağının alınmasının üzerine, onu desteklemek için serçe parmağına oje süren adam 💓💓
Eşinin serçe parmağının alınmasının üzerine, onu desteklemek için serçe parmağına oje süren adam 💓💓
www.buzzfeed.com

Şubat ayında geçirdiği bir kazadan ötürü serçe parmağı alınmıştı Libby Sanders'ın. Eşi Matt'in söylediğine göre Libby artık o parmağına oje sürmek zorunda olmadığını unutuyor bazen. Bunu hatırladığında ise kendini çok kötü hissediyor. Matt'in bu duruma cevabı ise; "Ömrümün geri kalanında senin serçe parmağın ben olacağım. Benim serçe parmağıma sürebilirsin ojeyi."

4. Bu güzel çift ise romantik bir sevgililer günü geçirmek için Taco Bell'e gitti.

Bu güzel çift ise romantik bir sevgililer günü geçirmek için Taco Bell'e gitti.
Bu güzel çift ise romantik bir sevgililer günü geçirmek için Taco Bell'e gitti.
www.buzzfeed.com

Daniel ve Cassie, Taco Bell'deki favorilerinden oluşan üç tabak menü aldılar ve onlara süslü isimler verdiler. "Pencere kenarından bir masayı temizlediler ve hatta ortama hava katmak ve mumları belirginleştirmek için ışıkları bile kararttılar. Süslenip püslenmek ve konfor alanımızın dışına çıkmak için iyi bir bahane oldu."

5. Harry Potter hayranı çiftin akıllara durgunluk veren düğünü.

www.buzzfeed.com

Azkaban'da poster tadında fotoğraflar 💓

6. 70li yaşlardaki bu çift, nefes kesici nü fotoğraflarla aşkın gücünü bir kez daha gösterdi.

www.buzzfeed.com

75 yaşındaki Gerry ve 70 yaşındaki Darwin;

"Biz kırışıklıkların, yaşlanmanın, sarkmış bir vücudun aşkın önündeki engeller olmadığını göstermek istedik. İyi bir şarap veya peynir gibi, daha çok kendimiziz. Otuzlu veya kırklı yaşlarımıza göre şu an daha aşkla doluyuz." 

dediler.

7. Rio gönüllüsü Marjorie Enya, Brezilya ragbi oyuncusu Isadora Cerullo'ya altın madalya ragbi maçından hemen sonra evlenme teklifi etti.

www.buzzfeed.com

Cerullo'nun takımı Avustralya karşısında kaybetse de, aşkta kazandı.

8. Alyansın içine yazdırdığı yazı ile eşini trolleyen kadın

Alyansın içine yazdırdığı yazı ile eşini trolleyen kadın
Alyansın içine yazdırdığı yazı ile eşini trolleyen kadın
www.buzzfeed.com

Amanda Tallman, eşinin alyansının içine "Hemen geri tak onu" yazdırdı. David "Bu durum Amanda'yı özetliyor. Komik ve eğlenceli bir ilişkimiz var." dedi.

9. Bir kadın, eşinin uykusunda söylediği şeyleri mesaj olarak yolladı. 😅😅

Bir kadın, eşinin uykusunda söylediği şeyleri mesaj olarak yolladı. 😅😅
Bir kadın, eşinin uykusunda söylediği şeyleri mesaj olarak yolladı. 😅😅

"Mmmm... İyi hissettiriyor."

"Ne iyi hissettiriyor?"

"His"

"Ne hissi?"

"Belçikalı olma (kıkırdıyor). Ve plan üzerinde önemli şeyler oluşturmak. Beni öldürüyorsun. Gerçekten."

"Biliyorum, çok komiğim."

"Özellikle bu çok komikti."

10. Bu iki kadın, Trump karşıtı bir gösteride öpüştüler.

www.buzzfeed.com

Fotoğrafçı Hennessy Vandheur protestonun ve protestocuların ortasında mükemmel bir an yakaladı ve hissettiklerini "Bütün bu kaosun ortasında bu aşkı görmek çok güzel."  diyerek ifade etti.

11. Nişan fotoğraflarından ötürü nişanlısıyla dalga geçilmesine dayanamayan genç adam, hayatının aşkını çok güzel savundu.

www.buzzfeed.com

Mzznaki Tetteh, Haziran ayında Instagram'da nişan fotoğraflarını paylaşmıştı. Bazı insanlar Kojo Amoah'ı nişanlısını kaldırdığı fotoğrafı eleştirdi. Fakat hem Tetteh hem de Amoah bu nefret dolu insanlara gereken cevabı bakın nasıl verdiler.

"Yanlış yaptığımda her zaman bana yol gösterdin. Hayatıma girdin ve hayatımı tamamen değiştirdin. Kontrol artık bende değil. Kalbim artık bana ait değil. Kalbim, senin! Bebeğim, aşkım, dünyam! Sen, benim şimdiye kadar sahip olduğum en iyi şeysin!"

12. Andrew Hou adlı çizer eşiyle olan ilişkilerindeki anları göstermek için bu harika çizimleri yaptı.

www.buzzfeed.com

Çinli Andrew, ilk başlarda Koreli eşi Kate ile iletişim kurmada sorun yaşıyordu. Bu yüzden, ilişkilerinin en başında onu ne kadar önemsediğini göstermek için çizimlerini gönderdi. Şimdi ise kendine ait internet sitesinde Kate'in aşkının ona ne ifade ettiğini gösteriyor.

13. Eşiyle olan mesajlaşmalarını kolaja çevirerek herkesi güldüren bu adam

www.buzzfeed.com

"Ben bir koalayım!" şeklinde bir mesaj aldıktan sonra (hala neyle ilgili olduğunu bilmiyorum ve o da hatırlamıyor.), birdenbire içimde bir dürtü oldu ve mesajın ekran görüntüsünü alıp Facebook'ta paylaştım. Üstüne de "Hey millet! Bu benim eşim." yazdım. Şimdi ise sıradan veya genel konuşmalarımızda ilgimi çekenleri kolaja dönüştürüyorum. Böylece arkadaşlarımız da bu yılın en iyilerini görebiliyorlar.

14. Aynı erkek için yarışmaya katılıp birbirine aşık olan dünya tatlıları

www.buzzfeed.com

"The Bachelor" adlı yarışmada birbirleriyle yarışan kızlar, sonradan "sanki birbirlerini daha önceden tanıyorlarmış gibi" aralarında bir çekim olduğunu söylediler. Arkadaşlıkları, aşka dönüştü.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ddean

Neyini beğenmediniz acaba. Ne kadar mutlu görünüyor hepsi ve sizin elestirilerinize rağmen böyle mutlu kalmaya devam edicekler. Eşcinsel yaşlı kızıl siyah olabilirler bu sizi ilgilendirmez bu yazilardaki duyguları görmek yerine içinizdeki pisliği ne güzell dısarıya aktarmişsınız. Ayrıca eşcinselliğe özendirmek nedir bir insan sonradan escinsel olmaz sadece bunu sonradar fark eder farkı anlayın. Tekrar ve tekrar söylüyorum LOVE WINS🌈

ozzggee

4 numarayı anlamadım !?

gokberk

Sevgi sevgidir! 🏳‍🌈

Görüş Bildir