Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

2016'da Aşk Hayatının Nasıl Olacağını Tahmin Ediyoruz!

 > 
7.4bPAYLAŞIM

Kimimiz evlilik kimimiz yalnızlık kimimiz çapkınlık diliyoruz 2016'dan, gerçekten nasıl olacağını öğrenmek istiyorsan hemen testi çöz!

1. Sevdiceğini gördüğün an yüzünde nasıl bir ifade oluşuyor?

2. Aşk..

3. Peki, fazla özel değilse tabii, 2015'te aşk hayatın nasıl geçti, biraz bahseder misin?

Çok eğlenceli bir bekarlık yılıydı!
Evlenmeye karar verdim!
Nişanlandım!
Biraz garipti, pek konuşmak istmiyorum!
Valla bir gün biriyle, bir gün biriyle gezdim durdum!
Biri vardı, evet, ayrıldık...

4. Sevdiğin ama böyle içten içe çok da haz etmediğin bir arkadaşın gelip daha günaydın demeden ''Merhaba canıııım, biliyo musuuun biz nişanlandık!'' dese...

5. Bir yılbaşı sence nasıl kutlanmalı peki?

Ailemle güzel bir akşam geçirebilirim.
Sevgilimle benim için özel bir gün olmasını isterim.
Sadece çok samimi olduğum insanlarla sıcak bir kutlama yaparım.
1 Ocak'ta nerde uyandığımı hatırlamayacak kadar eğlenmek isterim.
Bu yıl kutlamalara tek başıma evimden katılmayı planlıyorum.
Henüz bir planım yok, başka birinin planına yanlarım herhalde.

6. 2015 bir film olsaydı, ne tarz bir film olurdu?

7. Peki bu filmin IMDB'de puanı kaç olurdu peki?

8. Tam yılbaşı gecesi 23.59'da göz göze bakıp, 00.00'da kocaman bir öpücük konduracağın birisi olacak mı peki yanında?

Tabii ki de!
Deneyeceğim!
Belki, bilmiyorum!
Öpücük sadece bir başlangıç!.. ;)
Sanmıyorum, gerek yok zaten!
Ne biliyim kardeşim, falcı mıyım ben?!

Meşaleleri Yakın, Yüzükler Yakın!

premaritalcounselingsandiego.files.wordpress.com

Seni umut dolu bir yılın beklediği kesin, sevdiceğin ve sen hayata daha ciddi yaklaşımlar almaya başlıyorsunuz. Ha diyorsan ki ''ne sevdiceği onedio, yalnızım ben'' ciddi şeylerin başlangıcı olabilir bu yıl! Şimdiden instagram'a koyacağın fotoğraflar için filtre düşünmeye başlayabilirsin çünkü 2016'da sol elinin daha fazla boş kalmayacağını garanti edebiliriz. Allah tamamına erdirsin diyor, seni düğün hazırlıklarıyla baş başa bırakıyoruz.

Evli, Mutlu, Çocuklu!

Tebrikler, muradına eriyorsun! :) Şimdiden çiftetelli havalarının seslerini duyar gibiyiz, için kıpır kıpır hatta. 2016 sana kocaman, sıcacık bir aile getirecek kesinnlikle, sen bunu hak ediyorsun yani! Ya sevgilinle büyük bir adım atacaksınız hayata ya da hayatının aşkını bulup bi bakmışsın ki evlenmiş biri olacaksın! Umuyoruz ki çok mutlu olur, bir yastıkta kocarsınız!

Bekarlık Sultanlık!

Senin başka kimseye ihtiyacın olmamış ki durduk yere 2016'da kendini birine bağlayasın? Yalnızlık öyle göründüğü kadar kötü ya da zor bir şey değil zaten senin için, bunula baş edebilecek kadar güçlüsün, helal olsun! Biraz yalnız kalmak kendini daha iyi hissetmeni ve keşfetmeni sağlayacak, aslında ciddi bir ilişkiye atılmadan önce herkesin geçmesi gereken bir dönem bu üstelik sen bu süreci mutlu bir şekilde atlatabileceksin!

Çapkınım & Hovardayım!

2016 ilişkilerin açısından hızlı ve sıcak geçecek diyebiliriz. Hayat tek başına vakit geçirmek için fazla kısa, birine bağlı kalmak içinse uzun! En iyisi sen çılgınlar gibi eğlen, vaktini kiminle iyi geçiriyorsan ona takıl. Sıkmış seni uzun ilişki monologları, kavgaları, tripleri falan ama merak etme 2016'da kimseye hesap vermek zorunda kalmayacaksın!

İlişki Durumu: Karışık

2016'da seni sürprizler bekliyor aslında. Seçtiğin yollar seni çok iyi insanlarla karşılaştırabilir, belki de hüzünlere gebe kalacaksındır, maalesef bunu önceden tahmin etmek hiç kolay değil! Yine de bu bir macera ve belki maceranın sonuna, 2016 aralığına doğru hayatının aşkını bulursun! Önemli olan seni mutlu edecek kişiyi seçmek zaten, o süreçte yaşadığın her üzüntü de sevinç de mübahtır :)

Her Gece Başka Bir Eğlence!

www.eharmony.com.au

Senin biraz denemeye ihtiyacın var gibi duruyor. Kafan fazlasıyla karışık. 2016'da sen, bol bol flörtleşeceksin bizden söylemesi.İstediğini bulana kadar da bu arayış devam edecek gibi görünüyor. Çapkınlık gibi düşünme bunu, sen sadece doğru insanı ararken bir yandan da keyfine bakmaya çalışan birisin. Ne yani oturup bekleyecek miydin evde? Ama bizden tavsiye çok fazla kalp kırıp da düşman edinme sakın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tipikteraziii

Evli, Mutlu, Çocuklu! Tebrikler, muradına eriyorsun! :) Şimdiden çiftetelli havalarının seslerini duyar gibiyiz, için kıpır kıpır hatta. 2016 sana kocaman, sıcacık bir aile getirecek kesinnlikle, sen bunu hak ediyorsun yani! Ya sevgilinle büyük bir adım atacaksınız hayata ya da hayatının aşkını bulup bi bakmışsın ki evlenmiş biri olacaksın! Umuyoruz ki çok mutlu olur, bir yastıkta kocarsınız!

ah-insanlik

SevdiğinI gördüğünde yüzünde nasıl bir ifade beliriyor sorusuna sevdigim yok diye bir şık eklenmeli

f1r4t

İlişki Durumu: Karışık 2016'da seni sürprizler bekliyor aslında. Seçtiğin yollar seni çok iyi insanlarla karşılaştırabilir, belki de hüzünlere gebe kalacaksındır, maalesef bunu önceden tahmin etmek hiç kolay değil! Yine de bu bir macera ve belki maceranın sonuna, 2016 aralığına doğru hayatının aşkını bulursun! Önemli olan seni mutlu edecek kişiyi seçmek zaten, o süreçte yaşadığın her üzüntü de sevinç de mübahtır :)

ugr52.5

Çapkınım & Hovardayım! Çapkınım & Hovardayım! 2016 ilişkilerin açısından hızlı ve sıcak geçecek diyebiliriz. Hayat tek başına vakit geçirmek için fazla kısa, birine bağlı kalmak içinse uzun! En iyisi sen çılgınlar gibi eğlen, vaktini kiminle iyi geçiriyorsan ona takıl. Sıkmış seni uzun ilişki monologları, kavgaları, tripleri falan ama merak etme 2016'da kimseye hesap vermek zorunda kalmayacaksın! O değilde gram da beceremem çapkınlık falan :D :D Tip yok ki lan ...

aycaakmaral

İlişki Durumu: Karışık 2016'da seni sürprizler bekliyor aslında. Seçtiğin yollar seni çok iyi insanlarla karşılaştırabilir, belki de hüzünlere gebe kalacaksındır, maalesef bunu önceden tahmin etmek hiç kolay değil! Yine de bu bir macera ve belki maceranın sonuna, 2016 aralığına doğru hayatının aşkını bulursun! Önemli olan seni mutlu edecek kişiyi seçmek zaten, o süreçte yaşadığın her üzüntü de sevinç de mübahtır :)

Görüş Bildir