Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

2015 Yaz Makyaj Trendleri

Anasayfa > Goygoy

Her sene olduğu gibi, bu yaz da yepyeni makyaj trendleri ile buluşuyor olacağız. Kaşımıza, gözümüze ne süreceğimiz şimdiden belli. Ya siz? Bizimla mısınız?

1. Belirgin Eyeliner

1. Belirgin Eyeliner

Belirgin eyelinerlar bu yaza damgasını vuracak olan ilk makyaj trendimiz. Eyelinerınızı yine bildiğiniz gibi çekin, sadece kuyrukları daha uzun ve daha kalın olacak!

2.

2.

3.

3.

4. Kahverengi Bakışlar

4. Kahverengi Bakışlar

Göz renginiz ne olursa olsun, bu yaz kahve kahve bakmanız biraz kaçınılmaz görünüyor. Neredeyse kaşlara kadar yapılacak kahverengi gölgelendirmeler, buğulu ve gizemli bakışların anahtarı olacak.

5.

5.

6.

6.

7. Palet Gözler

7. Palet Gözler

Bütün yaz koyu göz makyajıyla falan dolaşamam diyenlerdenseniz, bu trend tam size göre! Beyazlar, ciyak sarılar, kırmızılar, maviler ile gözleriniz giyiminizin sade olduğu anlarda imdadınıza yetişecek.

8.

8.

9.

9.

10. Çarpıcı Dudaklar

10. Çarpıcı Dudaklar

Bordo, turuncu ve kırmızı tonlarının dansları ile renklenecek dudaklar, femme fatale görüntüsünü sevenler için biçilmiş kaftan!

11.

11.

12.

12.

13. Yanaklarda Bronz Çağı

13. Yanaklarda Bronz Çağı

Yazların vazgeçilmez trendi bronz yanaklar bu yıl da bizimle. Sun-kissed olarak da bilinen bu trendi, aklımızın makyaj kısmının baş köşesine yerleştirmemizin vakti geldi de geçiyor bile...

14.

14.

15.

15.

16. Makyaj Yok Makyajı

16. Makyaj Yok Makyajı

Bu kadar boyadan, makyajdan bahsettikten sonra bu da neyin nesi demeyin. Yokmuş gibi görünen makyaj, sizi diğer tüm trendlerden daha fazla uğraştıracak ancak becerebilen için harika bir yaz görüntüsü oluşturacak.

17.

17.

18.

18.
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
2
2
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?