Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

2000 Kişiden Sadece 1’i Bu Mantık Testini Geçebilecek!

-

Kendine güvenenleri şöyle alalım...

1. 5'lerin çevresindeki 2'leri gördün mü? Ne şeklinde duruyorlar?

Dikdörtgen
Kare
Çember
Üçgen

2. Peki buradaki şekli ne?

Çember
Kare
Dikdörtgen
Üçgen

3. Peki burada?

Üçgen
Dikdörtgen
Çember
Kare

4. Burada?

H
O
T
X

5. 2'lerle hangi harf yapılmış?

Y
V
I
L

6. Bu soruda hangi harfi görüyorsun?

K
C
Y
X

7. Burada hangi harf peki?

T
E
F
P

8. Ne şekli görüyorsun burada?

İkizkenar yamuk
Uçurtma
Kalp
Gözyaşı damlası

9. Son soru! Hangisi yazıyor resimde?

SO
NO
OK
SH

Başardın! Son derece eşsiz bir beyin çıktı!

Sen o 2000 kişiden birisin! 5 sayılarının arasında gizlenmiş şekilleri doğruca buldun, o küçük dilimin içine girmeyi başardın! Beynin son derece eşsiz bir şekilde çalışıyor ve birbiriyle bağlantısı olmayan gibi görünen şeyleri bile bağlayabiliyorsun kafanda. Yaratıcı, iyi bir gözlemci ve soyut zekası yüksek bir insansın. Tebrik ederiz!

Zeki ve Rasyonel çıktı!

Hislerin keskin ve net! Bu da seni bu testte başarılı kılan detaylardan sadece biri. Belki 2000 de 1 olamadın ama sen de çok başarılı bir test atlattın! Rasyonel, adım adım ama yere basarak ilerleyen bir işleyişin var. Mükemmeliyetçisin ve kendini tatmin etmedikçe asla yaptığı işten memnun olmuyorsun. Kafanın çok farklı çalıştığı ortada!

Samimi ve Saygılı çıktı!

Dikkat çekmek istemiyor ve sevilmekten korkmuyorsun. Başkalarını aldatmak, yalan söylemek ve insanların çizgilerini aşmak kesinlikle senin yapacağın hareketler değil. Bu testte de duygusal zekanı göstermeyi başardın ve samimiyetini gösterdin. Tebrik ederiz!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ibrahim-okulmus

sallasanız bile eşsiz beyniniz olur ben denedim

ulker-aliyeva1

Eşsiz beyin dedin sevinmişdim bir baktım yorumlara hepsi aynı hani eşsizdi bu kadar eş nerden çıktı)))

duru_ozdogan

Başardın! Son derece eşsiz bir beyin çıktı! Başardın! Son derece eşsiz bir beyin çıktı! Sen o 2000 kişiden birisin! 5 sayılarının arasında gizlenmiş şekilleri doğruca buldun, o küçük dilimin içine girmeyi başardın! Beynin son derece eşsiz bir şekilde çalışıyor ve birbiriyle bağlantısı olmayan gibi görünen şeyleri bile bağlayabiliyorsun kafanda. Yaratıcı, iyi bir gözlemci ve soyut zekası yüksek bir insansın. Tebrik ederiz!

ozge-ozmen5

2000 kişiden biriyim eşsiz bir beyin

pocari

duvarda 2 görüyorum.

Görüş Bildir