Görüş Bildir

etiket 18 Yaşında İntihar Eden Furkan Celep'in Bıraktığı Satırlar: 'Bir Araba, Bir Ev Uğruna Yıllarımı Harcamak İstemiyorum'

Anasayfa > Gündem

Kocaeli'nin Darıca ilçesinde yaşayan 18 yaşındaki Furkan Celep, sosyal medya hesabından intihar edeceğini belirten bir gönderi paylaştıktan sonra kayalıklardan atlayarak yaşamına son verdi.

Gece saatlerinde, Darıca Pirireis Mahallesi Yelkenkaya Caddesi üzerindeki falezlerin bulunduğu alanda ceset görenler polise haber verdi.

İtfaiye ekipleri falezlerden inerek Furkan Celep’in cesedinin çıkartılmasını sağladı

İtfaiye ekipleri falezlerden inerek Furkan Celep’in cesedinin çıkartılmasını sağladı

Olay yerine gelen polis ekipleri ölen kişinin Furkan Celep olduğunu belirledi. İtfaiye ekipleri falezlerden inerek Furkan Celep’in cesedini Sahil Güvenliğe ait bota alınmasını sağladı. Gencin cesedi kıyıya çıkarılırken, olay yerinde incelemede bulunuldu.

İntihar notu: 'İçki veya uyuşturucu maddenin etkisinde değilim'

İntihar notu: 'İçki veya uyuşturucu maddenin etkisinde değilim'

Araştırma yapan polis ekipleri, bir kargo firmasında çalışan Furkan Celep’in sosyal medya hesabından intihar edeceği yönünde yazı paylaştığı bilgisine ulaştı. Paylaşımda içki veya uyuşturucu maddenin etkisinde kalmadığını belirten Furkan Celep, bunalım veya depresyonda olmadığını ifade ederek, bunun günlerce, haftalarca hatta aylarca üzerinde düşündüğü bir konu olduğunu ve sonucunda böyle bir karara vardığını söylediği görüldü.

Soruşturma devam ediyor

Soruşturma devam ediyor

Furkan Celep bir araba, bir ev veya herhangi bir şey uğruna yıllarını harcamak istemediğini, iş hayatının kendisine çok yorucu geldiğini ifade ederek, her şeyi arkada bırakıp gitmenin mantıklı geldiğini, gökyüzünde huzur bulacağını belirtti.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Celep'in intiharı sonrası sosyal medyadan da yorumlar geldi...

Celep'in intiharı sonrası sosyal medyadan da yorumlar geldi...
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Pasif Kullanıcı

Seni o kdr iyi anlayorumki rahmetli furkan.. iste ulkenin geldigi hal baska ne denirki

ekis jord

Bu ulke nasil geldi bu hale acaba, kendi kendine mi geldi mervecik?

Dee Kat

18 yaşında bi çocuğu nasıl yormuş hayat . Kahrolsun senin ışığını söndüren her neyse . çok üzüldüm

bmod1

yetişen gençler aldıkları eğitimle hakettikleri yere gelemeyeceğini liyakatin donanımın bir işe yaramadığını yalak ve hırsız haramzadelerin heryeri sardığını... Devamını Gör