17 Yaşında Lösemiden Hayatını Kaybeden Milli Dansçı Kaan Özelçam'ın Yüreğinize Bir Kor Gibi Düşecek Mektubu

-

Okurken gözyaşlarınızı tutamayacaksınız...

Kaynak: https://twitter.com/Cansinn1907/status/1...

Kendisini anlatmasını istediklerinde "Kanser hücreleri kadar inatçı biriyim" diyen, hayata dört elle tutunmak için elinden geleni yapan biriydi Kaan Özelçam.

Dansa olan tutkusu ve çalışma azmi ile herkesin takdirini toplayan bu genç adam, milli dansçımız olarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için var gücüyle uğraşmıştı. 

Ne yazık ki Kaan henüz 17 yaşındayken hayata gözlerini yumdu. Üçüncü kez savaştığı lösemi, bu kez galip gelen taraf olmuştu. Bu acı olayın ardından Kaan'ın kaleme aldığı söylenen mektubu paylaşıldı sosyal medyada. Biz de Kaan Özelçam'ın son sözlerini Twitter'dan Sir Alex Cansin vasıtasıyla sizlerle paylaşıyoruz…

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
_sekerpancari_

Sonra devletin kurum ve kuruluşlarına laf edince anarşist oluyoruz . Abi çocuklar ölüyor lan ! Devletin görevi halkın refahını sağlamak değil mi ? Askeri strateji geliştirmekle bitmiyor abi milletin sağlığqa , gıdaya , ilaca ihtiyacı var !

bbbbb

Kim böyle gencecik çocukların gencecik yaşında ölmesine sebep oluyorsa umarım ölemezler ölmek için Allah' a yalvarırlar ama ölemezler umarım.

ercan-gundogdu

lösev bir vakıf ama devlet bilal'in uyduruk vakıflarına milyonlar dağıtırken , lösev'den hastane için 45 milyon vergi alıyor . lösev 400 yataklı hastane yapmak istiyor devlet 75 yatak olacak diyor . hatta yanlış hatırlamıyorsam bakanlardan biri '' kimse devletin yaptığından büyük hastane yapamaz . devleti küçük düşüremez . kimse devletten güçlü değildir '' diyerek geveliyor . lösevin başkanı “Diyanet’in 29 Mayıs Hastanesi kapatıldı. Satışı yasak olmasına rağmen ruhsat ve kadroları 7 milyona satıldı. Satın alan bu kişiler bize bu ruhsat ve kadroları 8 milyona satabilecekleri önerisinde bulundu. Bakanlığa ‘Bizi bunlarla muhattap etmeyin. yasal olmayan bu harcamayı, çoluk çoçuğumuzun hakkını yedirtmeyi bize yaptırmayın dedik . Hatta ihbarda bulunduk ama hiçbir soruşturma yapılmadı '' diyor. ve daha neler neler . mesele özel hastanelerin tekerine sokulacak çomak çünkü !!!...

ercy

Laaaaannnn :(((((((((((((( Ciğerim çıktı ağlamaktan! Her kim buna sebep olduysa Allah da onlara aynısını yaşatsın! Zavallı Kaan, mekanın cennet bahçeleri olsun inşallah, burada huzur vermediler orada huzurlu ol! :(((((((((((((((((

scarface1

Tamamen ücretsiz hizmet veren bir hastaneye bile "reklam" diyecek kadar aşağılık insanlar var yorumlarda. Şu ruhsat sorunu yıllardır yılan hikayesine döndü sağlık bakanlığı peş peşe sözlerini tutmuyor. Artık bu sorunun çözüme kavuşması şart.

Görüş Bildir