Görüş Bildir
Haberler
15 Yaşındaki Melisa'dan Haber Alınamıyor

15 Yaşındaki Melisa'dan Haber Alınamıyor

Onedio Medya
26.08.2015 - 11:59 Son Güncelleme: 26.08.2015 - 12:34

İzmir'in Karşıyaka İlçesi’nde annesi Hülya Mercansoy ile yaşayan ve cep telefonu almak üzere para biriktirmek amacıyla bir güzellik merkezinin broşürlerini dağıtan 15 yaşındaki Melisa Güçoğlu, geçen cuma günü ortadan kayboldu.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Karşıyaka İlçesi’nde yaşayan üç çocuk annesi Hülya Mercansoy’un 3 kızından en küçüğü olan Melisa Güçoğlu, geçen cuma saat 11.20 sıralarında, evinin yakınındaki güzellik merkezine gitti. Cep telefonu almak için para biriktirmek amacıyla güzellik merkezinin broşürlerini dağıtmaya başlayan Güçoğlu, öğle yemeğine giden arkadaşlarına karnının ağrıdığını, Karşıyaka İZBAN Durağı’nda bekleyeceğini söyledi. Arkadaşları yemekten döndükten sonra Güçoğlu’nu göremedi. Bu sırada, kızının çalıştığı yere giden anne Hülya Mercansoy, kızının kaybolduğunu öğrendi. Hemen polise başvuran anne, yakınlarıyla kızını aramaya çıktı, ancak bir sonuç elde edemedi.

’KAÇIRILDI’ İDDİASI

Kızının herhangi bir sosyal paylaşım sitesinde kişisel hesabı olmadığını, kimliğinin evde bulunduğunu ve o gün üzerinde yalnızca 2 TL olduğunu dile getiren Hülya Mercansoy, kızının geçen yıl çalıştığı yerde M.G. adlı kişiyle tanıştığını bu kişiye 'Ağabey' dediğini, M.G.’nin son zamanlarda genç kızın çalıştığı işyerinin çevresinde görüldüğünü savundu. Gözü yaşlı anne, 'M.G. bir arkadaşına, kız kaçıracağını söylemiş. Bu insandan şüpheleniyoruz' diye konuştu. Kızına da seslenen Mercanoğlu, 'Melisam beni görüyorsan, duyuyorsan ne olur annem evine gel. Dayanamıyorum annem' dedi. 

Kızının az sayıda arkadaşı olduğunu onların da hiçbir şeyden haberi olmadığını ve M.G.’nin o gün işyerinin çevresinde görüldüğünü belirten Mercanoğlu, 'Kızım evden çıkarken yanına hiç bir şey almadı. Her zamanki gibi işe gitti. Evden çıkarken sadece 2 TL almış yanına. Kızımın internetle telefonla hiç bir ilişkisi yoktu. Çok arkadaşı da yoktu. Kızım kendi başına dışarıya bile çıkmazdı, korkardı. Bensiz bir yere gitmezdi. Ortaokulu yeni bitirdi, bu yıl liseye başlayacaktı. İş arkadaşları, saat 13.30’a kadar birlikteymiş. Kızımın midesinden sorunu vardı. Yemeğe gitmemiş, o gün kahvaltı da yapmamıştı. Kızım kimin yanındaysa insanlık namına bıraksın. Benim kızım daha küçücük 15 yaşında ondan kim ne bekler? Hiç evladınız, kardeşiniz yok mu? Uyuyamıyorum. Bir gece bile dışarıda kalmadı, dayanamıyorum artık, intihar etmeyi bile düşünüyorum' diyerek gözyaşı döktü. Yaşadığı acıya daha fazla dayanamayan talihsiz kadın baygınlık geçirdi. Hülya Mercansoy’a yakınları müdahale etti.

DHA

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0