Görüş Bildir
Haberler
Kandilli Son Depremler: 13 Ocak En Son Deprem Nerede ve Ne Zaman Oldu?

Kandilli Son Depremler: 13 Ocak En Son Deprem Nerede ve Ne Zaman Oldu?

Son depremler, günün ilk saatleri itibariyle sarsıntı hisseden pek çok kişi tarafından sorgulanıyor. 13 Ocak 2022 Perşembe en son nerede, ne zaman, kaç şiddetinde deprem olduğu merakla araştırılıyor. Aktif fay hatları üzerinde olan ülkemizde depremlere dair tüm veriler AFAD ve BOUN Kandilli Rasathanesi tarafından anlık olarak paylaşılmaya devam ediyor.  Peki 13 Ocak deprem mi oldu? En son deprem nerede ve ne zaman oldu? İşte AFAD ve BOUN Kandilli Rasathanesi tarafından açıklanan son depremler…

İçeriğin Devamı Aşağıda

Deprem mi oldu? Hissedilen sarsıntılar sonrasında vatandaşlar tarafından en çok merak edilip araştırılan soruların başında bu sorunun cevabı yer alıyor. Yaşanan depremlerin yerel saatle kaçta meydana geldiği enlem ve boylamı, yerin kaç kilometre derinliğinde meydana geldiği, depremin şiddeti ve merkez üssünün neresi olduğu gibi birçok bilgi AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından vatandaşlar ile paylaşılıyor. Paylaşılan verilere göre bugün Karadeniz'de 2.0 ve Ege Denizi'nde ise 2.4, 2.0 ile 3.0 büyüklüğünde peş peşe depremler meydana geldi.

Son Dakika Depremleri

Son Dakika Depremleri

Son dakika deprem verilerine göre bugün Karaman Kazımkarabekir'de 1.4, Malatya Pötürge'de 1.0, Manisa Sarıgöl'de 1.3 büyüklüğünde depremler meydana geldi.

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

AFAD Son Depremler

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın