Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

11 Maddeyle Ortamların En Uyanıkları; Büyük Resmi Görenler

25PAYLAŞIM

Bir büyük resmi görenler ortamın en akıllısıdır. Maşallah kimse onlar kadar büyük göremez. Onlar olayları olduğu gibi görmez, arkasındaki gizli niyetleri görerek algılar. Keşke herkes onlar gibi dünyayı ve insanları algılayabilse diye düşünüp onları daha yakından tanımak için şöyle bir göz atıyoruz.

1. Büyük resmi gören bir genç asla sadece terkedilmez kesin bu işin arkasında başka biri vardır. Vallahi de aldatılıyordur.

Büyük resmi görmek için örümcek hisleri gerekir. Bu da herkeste yoktur.

2. Büyük Resmi gören gelinin kocasıyla arası bozulursa bunun sorumlusu kesin kaynanasıdır. O fişteklemiştir kocasını!

Yemezler, büyük resmi gören gelini kimse uyutamaz. O kocasının kimler tarafından yönlendirildiğini çok iyi bilir.

3. Büyük resmi gören amcalar için her şeyin arkasında İsrail vardır.

Kahvede oturan bu amcalar ellerinde büyük resimle dolaşırlar. Sık sık memleket meselelerini tartışır ellerindeki büyük resmen bakarlar. Evet işin arkasında yine "İsrail" vardır.

4. Büyük resmi gören ortalama bir üniversite mezunu içinse her şeyin arkasında büyük seçkin aileler vardır. Bunlar dünyayı karıştıyorlardır.

Bu büyük aileler servetlerine servet katmak için dünyada çeşitli spekülasyonlar yaparlar ve  bütün devletleri parmaklarında oynatırlar. Üniversite mezunu biri olarak genç arkadaşımız bunu görecek ve farkında olacak kadar derin bir görüye sahiptir. Allah nazardan saklasın bu zekayı.

5. Büyük resmi gören yarı anarşist gencimiz için her şeyin arkasında kapitalizm vardır.

Her şeyin sebebi kapitalizmdir. Kapitalizm de çok şerefsiz bir şeydir. Bu konuda anarşist gencimiz kesinlikle çok emindir. Büyük resimde koca bir dolar işareti vardır.

6. Siyasete meraklı bir esnaf içinse Amerika ve İsrail ortak çalışıyordur. Büyük resim ikisini birlikte el ele gösteriyordur.

Gençler ve üniversite mezunları nasıl bu kadar cahil olurlar anlamıyordur esnaf arkadaşımız. Her şey ortadadır. İsrail ve Amerika'nın tuzaklarına düşmemek için dünyayı esnaflar yönetmelidir.

7. Bir diğer büyük resmi gören içinse her şeyin sebebi kıskançlıktır.

Ülkenin doğal kaynakları, bor madenleri, denizleri ve tarihi geçmişi kesinlikle kıskanılıyordur. Bir takım kıskanç güçler bunların peşindedir. Kıskanmayıp helal olsun demeyi öğrendiklerinde dünya daha yaşanılır bir yer olacaktır.

8. Bakkal Halim Amca içinse her zaman birileri düğmeye basmıştır.

Hiçbir şey sadece öylesine olmaz. Sosyal patlamalar, ekonomik krizler ve savaşların tek bir sebebi vardır. O da düğmeye basan o şerefsizdir. Ne basıyorsun lan!

9. İyi aile çocuğu Bertuğ ise illuminatiye yürekten inanıyordur. (Resim temsilidir. Bahsi geçen Bertuğ ile şarkıcı Bertuğ arasında hiçbir bağ bulunmamaktadır.)

Bertuğ her yerde Illuminati'nin simgesini arar ve tabii ki bulur. Bertuğ'dan hiçbir şey kaçmaz. Bertuğ bunları bazı blogları okuyarak öğrenmiştir. İnsanlar okumuyor maalesef, cahil. Bertuğ buna çok üzülür.

10. Bir süredir kişisel gelişim ile ilgilenen dalgalı saçlı hanım kız için her şeyin çözümü pozitif olmaktır.

İnanırsan olur desturu ile hareket eden hanım kızımız. Ülkece inancımızın eksik olduğuna kanaat getirmiş, hem kişisel hayatında hem devlet meselelerinde pozitif olma yolunu seçmiştir. Hayatında ne zaman bir olumsuzluk olsa kendine dönüp bakan hanım kızımız her seferinde negatifliği kendinde bulmuştur.

11. Varlıklı çocuğumuz, ailesinin göz bebeği, bir ailenin bir oğlu içinse büyük resimde sadece kendisi vardır.

Bu evladımız küçük büyük bütün resimlerde kendini görür. Diğer meselelerle ilgilenecek vakti yoktur. Ayna karşısında günde 5 saat vakit geçiren bu evladımız için bütün yollar kendisine çıkıyordur.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Biraz tarih çalışırsanız -ki zaten tarih de ne kadar doğru ne kadar yanlış bilinmez- hiçbi şeyin arkasında hiç kimsenin olmadığını anlardınız. Herkes köprüyü geçene kadar ayıya dayı. Bu hayatta dostunu çok sevmiceksin gün gelir düşmanın olur, düşmanından da çok nefret etmiceksin gün gelir dostun olur. Bütün devletler için bu böyle olmuştur tarih boyunca. Ve herkes kendi ipini kendi çeker. Kendi yaptığını bulur. İşte büyük resim bundan ibaret.

akatsuki1971

Büyük resmi görenler her zaman bilirler ki" KESİN İP VAR AQ"

ahmetyalcinnn11

sizin fikriniz ne, bu kadar piçliğin arkasında kim var acaba ?

ssamettrk

Evet işin arkasında yine "İsrail" vardır. YALANMI ???????? mizahi şekilde tiye almışsınız ama işin arkası israil siyonizmine dayanıyor.. sevgiler

rustem-ismailbeyli

HOAY DAAAAAA

gugucu

Ya ben senin ağzını yerim. Çok güzel olmuş. Biz malız aynen siz büyük resmi görüyorsunuz. 17 gram frontal lobun ve takı tasarım diplomanla sen ki büyük resmi görensin. Şüphesiz ki sen, bu büyük oyunu bozacaksın. Rotschild'lerin kökünü kazıyacaksın. Kapitalizmi yıkacak, Ariel Şeron'u yargılayacak, dünyayı kocaman bir çiçek bahçesi yapacaksın. Gözlerinden öperim.

Görüş Bildir