Görüş Bildir

1 Milyon Üye Projesi Fenerbahçe'nin Kasasını Doldurdu

Haberler
> Spor
> 1 Milyon Üye Projesi Fenerbahçe'nin Kasasını Doldurdu

F.Bahçe, “1 Milyon Üye” projesi sayesinde her gün maç oynamış gibi para kazanıyor: Ekim ayında startı verilen projeyle bugüne kadar 40 bin civarında üye toplandı. Günde ortalama 400 kişi üyelik işlemi yaptırırken, kulübün kasasına da yaklaşık 800 bin TL giriyor

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın yüzü gülüyor… Hak mahrumiyeti cezasının bitmesinin ardından Gaziantep'te aylar sonra tribünden takımını izleyen Başkan Yıldırım, 5-0'lık galibiyetin keyfini çıkarırken, büyük önem verdiği ve kulübün kurtuluş reçetesi olarak gördüğü '1 Milyon Üye' projesinden gelen haberle de ikinci sevincini yaşadı. Ekim ayında startı verilen projeye 40 bin civarında üye toplandığı, günde ortalama 400 kişinin üyelik işlemi yaptırdığıöğrenildi. 

KADIKÖY'DE BİR MAÇA BEDEL

Projede temsilci üyelik 2 bin, normal üyelik ise 10 bin TL...Fenerbahçe, 1 Milyon Üye projesi kapsamında günde yaklaşık 800 bin TL gelir elde ediyor. Bu rakam, sarı-lacivertlilerin bu sezon Kadıköy'de maç bileti satışından elde ettiği gelirden bile fazla. Yani Fenerbahçe, 1 milyon Üye projesiyle her gün maç hasılatı gibi gelir elde ediyor. Aziz Yıldırım'ın Mayıs ayındaki kongreye kadar üye sayısının 100 bin olacağını iddia ettiği, projeyi takip edenlerin ise hedefinin 70 bin üye olduğu belirtildi. 

GELEN PARA BORÇLARA GİTTİ

Başkan'ın hedeflediği 70 bin üye sayısına ulaşılırsa bu da Mayıs ayına kadar en az 140 milyon TL gelir anlamına geliyor. Başkan Yıldırım'ın 100 bin hedefi tutarsa, gelir 200 milyon TL civarında olacak. Fenerbahçe, bu projeden gelen parayla futbolcuların Şubat ayına kadar olan tüm alacaklarını ödedi. Bunun yanı sıra günü gelen borçlar da bu para kullanılarak ödeniyor. Kalan para ise, geleceğe aktarılmak üzere bir havuzda biriktiriliyor.

Sabah

Kaynak: http://www.sabah.com.tr/spor/futbol/2...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?