Zeki Erkeklere Aşık Olan Sapyoseksüel Kadınların Sahip Olmaktan Gurur Duyduğu Özellikler

371PAYLAŞIM

Her erkeğin dünyaya bakış açısı nasıl aynı değilse, her kadının da aynı değil. Klişeleşmiş ve ezberlenmiş kriterleri unutunuz beyler! Bazı kadınlar sadece ve sadece zekaya bakar!

Bir kere erkekte zekadan hoşlanan kadınlara "Niye ki? Birlikte denklem mi çözeceksiniz? Formül mü bulacaksınız?" diye ayar vermeye çalışanlar bu tip kadınlara oldukça çaresiz görünür çünkü olayı başından itibaren hiç anlamamışlardır bile.

Zekadan anladıkları buysa zaten hiç tartışmaya gerek görmezler.

Onlarla sabaha kadar sanattan, kültürden, tarihten konuşabilirsiniz. Çünkü onlar bilmedikleri konularda öğrenmeye oldukça açıktır ve kendilerine kattıkları her yeni bilgi, onları daha da mutlu eder.

Bilgiden tahrik olmak diye buna denir aslında...

Futbol maçlarından çok hoşlandıklarını söyleyemeyiz. "Akşam çok güzel bir planım" var diyerek sırf kendiniz zevk alıyorsunuz diye onu ekranın başındaki maçı seyretmeye kitleyemezsiniz.

Ortak fikir önemlidir.

Düzgün bir fizik elbette çoğu kişinin hoşuna gider ama zekadan hoşlanan kadınları sadece şişirdiğiniz kaslarla etkileyemezsiniz. İçi dolu olmadıktan sonra o vücut, bir görüntüden ibarettir onlara göre.

Sadece kasla olmaz o işler abiler!

Bu kadınların mendebur insanlar olduğunu düşünmeyin sakın. Her şeye gülmüyorlarsa, kaliteli espri sevdikleri içindir. "Adamın biri yolda yürüyormuş..." diye başlayan fıkralara gülmeyebilirler yani.

Kimileri tarafından soğuk bulundukları doğrudur ama yapacak bir şey yok...

Erkekte zekayı severler evet ama bu zekanın iblisleşme yolunda kullanıldığını fark ettikleri anda da tepkileri oldukça net olur. O yüzden zekanın kötüye kullanılması, onlar için kusurlu hareketlerin en büyüğüdür.

s166.photobucket.com

Buna da cin olmadan adam çarpmaya yeltenmek diyebiliriz.

Her türlü fanatizmden de nefret ederler ayrıca. Aşırıya kaçılmış her türlü fikir, düşünce ve hayranlık onlar için keskin bir vazgeçme sebebidir.

Bunu sadece futbolmuş gibi düşünmeyin. Aklınıza gelen her türlü beğeninin aşırısından bahsediyoruz.

Kimi zaman bu her şeyin materyalistleştiği ve yüzeyselleştiği dünyada kendilerini yalnız hissederler ama bu yalnızlık, vaktini boşa harcamaktan daha iyi gelir onlara.

Size de olmuyor mu böyle zaten?

Karşısındaki insanda aradığı en önemli özelliklerden birisi de sıkılmadan her konuda konuşabilmesidir; bir ilişkide "konuşabilmenin" önemini çok iyi anlamıştır zaman içerisinde.

Uzun ilişkinin en büyük sırrı da budur zaten.

Anlatmak istediği şeyleri en iyi şekilde ifade edebilen ve kelimeleri ustaca kullanabilen insanlar ise onu gerçekten fena halde etkiler.

Hiç kitap okuyanla okumayan bir olur mu?

Salak insanlara asla tahammülleri yoktur; onlarla vakit kaybetmezler. Zekaya aşık bir kadının karşısında yapacağınız en önemli şey, beyninizi kullanmaktır. Hepsi bu!

Bunu yapan insan zaten karşısındakini etkilemek için değil, kendisi için yapmıştır bile. İnsanın kendine yapacağı en büyük yatırım, şekilcilikten uzaklaşıp kendini bilgiyle donatmasıdır.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
irem-tutkak

sapyoseksüelim bir kızım ve bunun statüyle falan alakası yok, en azından benim için.hoşlandığım çocukla kitap okumak gibi ortak bir özelliğe sahibiz ,tanıstığımızda kitaplara olan ilgisini fark edip ona aşık olmuştum .yani sapyoseksüel insanların sadece statüye bakacağını düşünmeyin

akatsuki1971

davul dengi dengine çalar. tencere yuvarlanır kapağını bulur. salak kadınla olan erkek de canı ekşili istemiştir aptal erkekle olan kadın da vardır bir bildiği. herkes neyin ne olduğunu biliyor kasmayın bu kadar. erkeğinden şiddet gören kadınların %95 i bu şiddetin belirtilerini görüyor ama gelip geçici sanıyor görmezden geliyor. öyle pat diye ortaya çıkan bir şey değil bu asabi adam kendini belli eder. bizler sadece sahip olmak istediğimiz insanın istediğimiz insan olmadığını kabullenemiyoruz ve göz ardı ediyoruz o kadar bence

ashirogi-muto

Sapyoseksüel kadınların tüm kadınlara oranının %1'den büyük olduğunu iddia eden varsa kadınlar hakkında hiçbir fikri yoktur bu çok net. 20 yaş altı kadınların çoğunluğu vücuda, 20 yaş üstü kadınların çoğunluğu ise paraya ve statüye aşık olur. Ya doktor olacaksınız, ya 10.000 TL üzeri geliri olan mimar, mühendis, avukat vs. olacaksınız, forsu olmayan bir mesleğiniz varsa da 20.000 TL üzeri bir kazancınız olacak. Ondan sonra seyredin kadınların size bakışını. Yüzünüze bakılamayacak kadar çirkin değilseniz ilgi görmemeniz imkansız çok net söylüyorum. O sırf statünüz için gördüğünüz ilgi elbette midenizi bulandıracak ama hayatın gerçeklerini de öğretecek size.

namex

la casa de papel de tokyo, sapyoseksüelim dediğinden beri, alayınız sapyoseksüelsiniz, geçer zamanla. güzelse manitadır, değilse kanka. kandırmayın kendinizi.

feyk

kadinlar zekaya ilgi gostermez, kadinlar basariya, sosyal statu icinde yukselen erkege ilgi gosterir. einstein bilim dunyasinda bu kadar basarili olmasa, parmakla gosterilmese kac kadin bu kadar cirkin bir erkege zeki diye ilgi gosterirdi. (not: cok soz edilmesede einstein oldukca capkin biriydi. )

kevinmask

Namık Kemal'in bir lafı vardır bilir misin?

Görüş Bildir