Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Zahmetli Sanatıyla Heykele Yeni Bir Soluk Getiren Heykeltraş: Ellen Jewett

 > 
171PAYLAŞIM

Pek alışılmamış bir yeteneği olan Kanadalı heykeltraş Ellen Jewett büyük zahmetlerle, kilden yaptığı fazlasıyla gerçekçi ve detaylı heykellerle görenleri şaşkına çeviriyor. Jewett'in heykelleri gerçekçiliğiyle öylesine göze çarpıyor ki rüyalarınıza girmemesi imkansız.

Jewett; fantastik ve hayali şeylere olan ilgisinden ve hayvan fizyolojisinden aldığı ilhamla birleştirdiğinde ortaya bu çarpıcı heykeller çıktığını söylüyor. El emeği göz nuru bu heykellere onun parmakları ve fırça darbelerinden başka hiçbir şey dokunmamış. Metal gövdenin etrafında kille şekillendirip akrilik, mineral ve yağlı boyalarla renklendirdiği heykellerin gözleri de camdan yapılmış. Ortaya çıkan heykeller de doğal olarak oldukça gerçekçi ve güçlü bir görüntü kazanmış.

Bu heykelleri eşsiz kılan en önemli şeylerden biri de yapımında toksik maddelerin kullanılmaması. İşte o heykellerden görsel bir şölen...

Kaynak: http://www.boredpanda.com/surreal-animal...

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
jvc1903

heey müstesna çok tşkr, sayende tanıdığım ellen'a mail atmıştım, 2 saat önce cvp yazmış hatta geç cvp için özür diliyor, daha da bi tuttum mütevazi insan en sevdiğim..

akheron

Ulan param olsa 3'ten bir tane yaptırırdım evime koyardım

Gizli Kullanıcı

3D yazıcı falan çıkacak altından dedim ama yok rahatladım :)

streetkedisi

mavi ahtapot, balıklar ve anka kuşuna bayıldım

ellen

bunlara benzer bir de yürüyen şatoyu yapsa çok güzel olur.../çok da güzel yapmış yaratıcı

Görüş Bildir