Yüzde Kaç Sempatik Yüzde Kaç Antipatiksin?

İlişki Testleri-
Abone ol

Yapman gereken çok basit. 8 soruyu cevaplamak ve yüzde kaç sempatik yüzde kaç antipatik olduğunu görmek!

Öğrenmek için haydi teste!

1. Haydi başlayalım. Genelde kalabalık ortamlarda nasıl davranırsın?

Yani ortamdan ortama değişir tabi.
En çok konuşan ben olurum.
Bir köşede olanı biteni izlemeyi tercih ederim.
Yakın arkadaşlarımla muhabbet ederim.
Ortamın en enerjik insanı ben olurum.

2. Karşı cinste sana en çekici gelen şeyi sorsak!

Fiziksel özellikleri
Vücut dili
Ses tonu
Kokusu
Gülümsemesi
Zekası

3. Yeni biriyle tanıştın diyelim. Onda gördüğün hangi özellik, bir anda soğumana neden olur?

''Kadın'' yerine ''bayan'' demesi
Çok suskun olması
İnsanlarla alaycı bir şekilde konuşması
Konuşurken sürekli ''ben'' demesi
Fazla sinirli olması

4. Günlük hayatında aşağıdaki emojilerden hangisini daha çok kullanıyorsun?

5. Peki giyinişine çok özen gösterir misin?

Evet, bu konuda çok dikkat ederim kendime.
Kafama göre giyinirim işte.
Çok şık olmasa da iyi giyindiğimi düşünüyorum.
Sadece özel günlerde özen gösteririm.
Moduma göre değişir.

6. Ruh eşinde aradığın en önemli özellik nedir?

Özgüven
Sadakat
Zeka
İncelik
Dürüstlük

7. Sempatiklik bir yabancı dil olsa bu hangi dil olurdu sence ?

Yunanca
Fransızca
Rusça
İtalyanca
Almanca
İspanyolca

8. Son olarak, mezuniyet törenindesin ve okul yılları boyunca gıcık olduğun biri güzelliğiyle/yakışıklılığıyla balonun en gözde kişisi olmuş. Ne düşünürsün?

Sürekli üzerinde bir kusur arayıp, çevremdekilerle o kişiyi çekiştiririm.
Etkilenip, bir fırsatını bulup belki konuşabilirdim bile.
Kıskançlıktan çatlarım muhtemelen.
Hakkını veririm. Sezar'ın hakkı Sezar'a.
Çok da umursamam açıkçası.

%100 Sempatiksin!

Verdiğin yanıtlara göre sen yüzde yüz sempatiksin. Sen bu dünyaya gelmiş en sempatik insanlardan birisin! Konuşmaya başladığında dudağından dökülen kelimelerle insanlarda hayranlık uyandırıyorsun. Duruşun, tavırların, tarzınla senden etkilenmemek mümkün değil. İnsanları kendine doğru çekiyorsun. Bir insanın sana karşı koyması çok çok zor. Karşındaki insanları etkilememe gibi bir ihtimalin yok. İnsanlarda öyle bir iz bırakıyorsun ki ömürleri boyunca kalplerinde kazınıyorsun. Seninle bir kez yola çıkanın bu sempatik insanı unutması mümkün değil!

%75 Sempatik, %25 Antipatik!

Verdiğin yanıtlara göre sen yüzde 75 sempatik, yüzde 25 antipatiksin. Buna şaşırdığını sanmıyoruz. Sempatiklik senin genlerine işlemiş. Yani sempatiklik senin sonradan edindiğin değil doğuştan kazandığın bir yetenek. Her girdiğin ortamda insanlar gözlerini senin üzerinden alamıyor. Ortamlarda adeta bir yıldız gibi parlıyorsun. Samimiyetin ve neşenle çevrenin gözbebeğisin. Her ortamın aranan insanı sen oluyorsun. Bu yüzden çevren tarafından çok sevilirsin. Karşındaki insanda sempatikliğin sayesinde inanılmaz derin etkiler bırakıyorsun. Tabii durum böyle olunca senin gibi birini unutmaları da imkansızlaşıyor!

%50 Sempatik, %50 Antipatik!

Verdiğin yanıtlara göre sen yüzde 50 sempatik, yüzde 50 antipatiksin. Sen her şeyi kararında olan bir insan olarak tabii ki sempatiklik-antipatlik konusunda da tam kararındasın. Sendeki doğal güzellik ve sempatiklik yani, bunun için ekstradan bir çaba sarf etmiyorsun. Her zaman hafif bir sempatikliğin var fakat sen bunu asla göze sokmuyorsun. Seni iyi tanıyan biri sendeki sempatikliği daha rahat görüyor. Hiçbir zaman sempatikliğin konusunu abartmadan yaşarsın. En güzeli de bu değil mi zaten?

%75 Antipatik, %25 Sempatik!

Verdiğin yanıtlara göre sen yüzde 75 antipatik, yüzde 25 sempatiksin. Senin için tam bir sempatik diyemeyiz ama içinde bir yerlerde buna dair izler var.Daha çok bir antipatiğin izlerini taşıyorsun maalesef. Canın sağ olsun ya. Hem bazıları sempatik olacağım diye yapay yapay hareketlere girişiyor. Sen bunu yapmıyorsun en azından. Doğalsın yani. Daha güzeli var mı bu hayatta?

%100 Antipatik!

Verdiğin yanıtlara göre sen yüzde yüz antipatiksin. Senin kanında bir gram bile sempatiklik yok. Antipatiksin sen antipatik! Evet şansın olsa şu an kafama taş atarsın. Fakat sırf senin gönlün olsun diye yalan söyleyecek değiliz. Tam bir antipatiksin. Testi de niye çözdün hiç anlamadık. Sanki sonucu bilmiyordun yani!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kevser19

Verdiğin yanıtlara göre sen yüzde yüz sempatiksin. Sen bu dünyaya gelmiş en sempatik insanlardan birisin! Konuşmaya başladığında dudağından dökülen kelimelerle insanlarda hayranlık uyandırıyorsun. Duruşun, tavırların, tarzınla senden etkilenmemek mümkün değil. İnsanları kendine doğru çekiyorsun. Bir insanın sana karşı koyması çok çok zor. Karşındaki insanları etkilememe gibi bir ihtimalin yok. İnsanlarda öyle bir iz bırakıyorsun ki ömürleri boyunca kalplerinde kazınıyorsun. Seninle bir kez yola çıkanın bu sempatik insanı unutması mümkün değil!

gulsahcmrt

Pqueen <3

k-mert-guzey

%100 sempatik çıktım güzel kızlar eklesinm : kmgcover

king_of_sparta

%50 Sempatik, %50 Antipatik! Verdiğin yanıtlara göre sen yüzde 50 sempatik, yüzde 50 antipatiksin. Sen her şeyi kararında olan bir insan olarak tabii ki sempatiklik-antipatlik konusunda da tam kararındasın. Sendeki doğal güzellik ve sempatiklik yani, bunun için ekstradan bir çaba sarf etmiyorsun. Her zaman hafif bir sempatikliğin var fakat sen bunu asla göze sokmuyorsun. Seni iyi tanıyan biri sendeki sempatikliği daha rahat görüyor. Hiçbir zaman sempatikliğin konusunu abartmadan yaşarsın. En güzeli de bu değil mi zaten?

azra-sener

%50 Sempatik, %50 Antipatik!

Görüş Bildir