Yok Gibi Görünen Makyajın Aslında İnsanları Ne Kadar Değiştirdiğinin Kanıtı Olan 16 Kişi

1bPAYLAŞIM

Son zamanların belki de en tartışmalı konularından biri olan 'yok gibi görünen makyaj' ile uğradığı değişimi paylaşanları sizler için derledik...

1. "Çok fazla makyaj yapmaktansa daha doğal görünümleri tercih ediyorum. Kırmızı dudaklar ve koyu renkli göz makyajını sevsem de bu görünümün içinde kendimi rahat hissedemiyorum."

2. "Benim günlük makyajım bu şekilde. Bence sadece kaşları yapmak bile sizi çok daha sağlıklı gösterebiliyor."

3. "Eskiden çok yoğun makyajlar yapıyordum ama artık görünümümle barıştım ve sadece yüz hatlarımı ortaya çıkaracak biçimde makyaj yapıyorum."

4. "Benim 10 dakikada yaptığım makyaj bu şekilde. Kaşlarım için 1-2 dakika ve dudaklarım için sadece bir dakika harcıyorum. Maskara sürüyor ve hepsinden önce cilt bakımımı yapıyorum."

5. "60 yaşındaki büyükanneme makyaj yaptım ve çok eğlendik."

6. "Gözlerimin iç köşelerine aydınlatıcı sürmeden rahat edemiyorum. Bence bütün göz altı problemimi ortadan kaldırıyor."

7. "Bu da benim günlük yok gibi görünen makyaj rutinim:"

8. "Genellikle çok fazla makyaj yaparım. Bundan dolayı şu an yaptığım şey benim için daha çok yeni!"

9. "Benim yok gibi görünen makyajımın sırrı ise banyoda bir saat geçirdikten sonra herkesin ne yaptığımı merak etmesi olabilir." 😂

10. "Bence dünyayı allık kurtaracak!"

11. "Doğal makyajlar gerçekten hoşuma gidiyor."

12. "Bundan 1 ay önce göz ameliyatı olduğum için göz altlarım morardı. Bundan dolayı da günlük olarak sadece kapatıcı kullanıyorum."

13. "Kullandığım neredeyse bütün makyaj malzemeleri uygun fiyatlı. Makyaja para harcamayı sevmiyorum. Zaten sürekli yüzümün renk tonu değiştiğinden bir ürüne o kadar para vermek de bana mantıklı gelmiyor."

14. "Yüzümde makyaj yokken/ Yok gibi görünen makyajla:"

15. "Makyajdan önceki ve sonraki halimi sizinle paylaşmak istedim. Yıllarca akne tedavisi gördükten sonra sonunda sahip olduğum cilt için çok mutluyum!"

16. "Düşük gözlü insanlar için yaptığım yok gibi görünen makyajım. En önemli şey göz çukurunuza sürdüğünüz farın aydınlık bir renk olması...

Bu şekilde göz çukurunuz daha küçük ve göz kapağınız daha büyük gözüküyor. Bir de üstüne rimel sürdüyseniz, tadından yenmez!"

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cent

Bazılarında eski fotoraflarda bile sanki azıcık makyaj vardı. Yoksa şahin gözlerim beni yanıltıyormu.

zonguldaklimadenci

değerli 13 numara .. düşündürdü yine beni gözlerin,her bakışın içimde ateş olur. evet.

emre-ozturk51

1# sanki göze'de makyaj yapıyorlar. gözlerin maviliği artmış

kspgulcan

kesinlikle harika, çok fresh ve canlı bi hava veriyor. 2 haftadır makyaj malzemesi almaya basladım ve yeni yeni makyaj üstünde çalışıyorum tercihimde kesinlikle doğal makyaj bu içerik benim için yapılmış

desert-rain

Nitelikli Dolandırıcılık :)) Yan yana gelince Tanzikli su ile Yıkamak Farz oldu

Görüş Bildir