Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yoğun Bakımlardaki Durumun Ne Kadar Vahim Olduğunu Anlatan Paylaşımları Okuyunca Tüyleriniz Ürperecek

532PAYLAŞIM

Bu paylaşımların birinin öznesi siz olmayın, yoğun bakıma düşmemek için kendinizi koruyun!

Koronavirüs salgınından bu yana duyduğumuz en korkutucu olaylar genelde yoğun bakım durumlarıyla ilgili. Aşağıdaki paylaşımlarda yoğun bakımların ne kadar vahim bir halde olduğunu öğreneceksiniz.

Lütfen ama lütfen kendinize dikkat edin ve bu hikayelerden birinin öznesi olmamak için kendinizi koruyun.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tek-bayrak

Dünya nın hiçbir yerinde halkın bütün nüfusunu karşılayacak bir sağlık sistemi yok. Abd bizi tükürüğüyle boğar diyenler şunu bilmeli ki koronadan dolayı bu Dünya nın süper gücü olarak gösterilen ülkenin bu virüs karşısında sağlık sistemi yetersiz kalmış hastaları sedyeyle koridorlarda bekletip yeni hasta kabul edememiş ve ölen kişilere morg da yer kalmadıgından sağa sola atmışlardır. Ama siz ülkenizi kötüleyin yönetimi kötüleyin at gözlüğünüzü bir çıkarın artık akp ye bok atanlar pkk nın siyasi kolu hdp ile yağışan iş birligine sessiz kalıyor. Şu sitede anayasının ilk 4 maddesini değiştirmek isteyen chp ile ilgili bir tek haber yapıldı? Siz kimin uzantısısınız? Ülkeyi kaosa sürüklemek isteyenler böyle renkli süslü püslü sitelerle insanları kandırıyorlar. Yersen

can-ozaras

Birader bize ABD yi anlatacağına sağlık hizmeti verilecek deyip yok edilen Atatürk hava limanına ne oldu onu anlatsaydın da bilgi sahibi olsaydık

yigitcan-ozkuzey

Ağzımı bozmak istemezdim de hadi siktir git birader ya. Bir de düzgün bir şekilde açıklama yapmaya çalışmışsınız bu lavuğa sanki anlama kapasitesi var gibi. 2020 yılında bilişim ile ilgili her olanağa sahip olmasına rağmen yandaş olana ne diye açıklama yapıyorsunuz ? Belli ki lavuk olan biten herşeyi görmüş olmasına rağmen yalamaya devam ediyor cidden düzgün bir şekilde cevap almayı hak ediyor mu ? Millet sapır sapır dökülüyor ölüyoruz bu hala gelmiş ama abd de kötü akp iyi diyor burada.. İyi madem kaç bin km uzakta yaşayan bizi zerre ilgilendirmeyen insanların da öldüğünü bilerek daha rahat bir şekilde mi can verelim bu mu demek istediğin ? O sik kadar aklınla yazdığın metinden bunu mu çıkarmamız lazım ?

skorpitx15

Atatürk havalimanındaki Sahra Hastanesi ne diye yapıldı?

hipergrafi

İşte bu yüzden vaka sayıları artık tam anlamıyla açıklanıyor. Mecburiyetten, çünkü olay gizlenebilir olmaktan çıktı. Herkes hasta yada hasta yakınıyken, yoğun bakım doluluk oranları yüzde yüz iken, cenazeler gasilhanelerin önünde kuyruk olurken, covid'den ölenler için hazırlanan mezarlıklarda kepçeler tüm gün harıl harıl mezar kazarken günlük 3000-4000'ler deki vaka ve 100 tane ölü sayısına zaten kimse inanmaz o yüzden her şey herkesçe biliniyorken palavra sıkıpta hepten tepki toplamanın anlamı yok.

arsenic

Mecburiyetten değilmiş o ya. Dünya sağlık örgütü vaka sayısı fazla ülkelere aşı için öncelik vereceğini açıklamış ondan. Yani yine kendisini çok akıllı zanneden beyinlerin yaptığı birşey bu. Yoksa ne kadar pozitif vaka var, kaç kişi ölmüş çok affedersin ama bunların siknde değil. Hiç bir zaman olmadı, olmayacakta. Amaç tamamen mevcut iktidarlarına fayda sağlamak.

adammama

DSÖ covid görünen ülkelere maddi destek sağlayacağını söyleyene kadar ülkede hastalar gizlenmiyordu bir anda parayı duyunca bizde de var oldu

optsyn

Bakın burası çok önemli. Siki tuttuk ! Sakın hasta olmayın kimse suratınıza bakmaz, bakamaz ve ölürsünüz. Öldüğünüzle kalırsınız.

altug-papakci

SAGLIK SİSTEMİNDE ÇIGIR ATLADIK CEHAPE DÖNEMİNDE İNSANLAR HASTANELERDE REHİN KALIYORDU, ŞİMDİ HASTANE KAPISINDA ÖLÜYORLAR. ONLAR KONUŞUR AKP YAPAR

Görüş Bildir