Yıllarca Öz Abisi Tarafından Taciz Edilen Twitter Kullanıcısının Tüyleri Diken Diken Eden Paylaşımı

795PAYLAŞIM

Bu çocuklara bir hayat borçlusunuz!

Bu ülkede çocukluğu çalınan, unutamayacakları travmalarla büyüyen ve yalnızlaştırılan birçok insan var. Bu yaratılan karanlık da yakınlarımızdan geliyor çoğu zaman. Ya baba, ya abi ya da amca/dayı!

Çocuklar ve kadınlar kendilerini güvende hissetmeleri gereken evlerinde her gün kabusu yaşıyorlar. Bunun örneklerini özellikle sosyal medyada çok görüyoruz.

Twitter'dan bir kullanıcı da 5 yaşından itibaren öz abisi tarafından taciz edildiğini ve yaşadıklarını paylaştı bizlerle.

Gördüğünüz gibi hiçbir yerde güvende değiliz...

Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
deen-tharkuho

Hep pedofili hem ensest nereden tutsan elinde kalıyor Allah bunun gibi orospu çocuklarının bin türlü belasını versin

jisoo-kim2

Bence bu kullanıcı meslek edindip,kendini garantiye aldıktan sonra(çünkü ailesi onu evlerinden atabilir) abisinin bütün bu yaptıklarını onun ismini vererek açık bir şekilde bütün ailesine ve abisinin çevresine ifşa etsin ki nasıl bir pedofiliğin çevrelerinde olduğunu bilsin ve görsünler inanmıyorlarsa kendileri bilirler.Hatta bence abisinin hala bu tür sorunlu davranışları vardır çünkü anlaşılan o ki abisi pedofilik bilgisayarı ve telefonunda bu tür görüntüler vardır bence incelenmeli hatta belki delil niteliğinde bir şeylere ulaşıp onun bir sapık olduğu kanıtlanabilir.

jisoo-kim2

Özellikle Türkiyede maalesef böyle bir durum var ailenden birisi hele ki çekirdek ailenenden birisi sana zorbalık,taciz vb. istismar olaylarını yaşatsa ailen ya sana inanmıyor ya da ciddi bir durum olmadığını düşünüyorlar.Tecavüz veya taciz kadar ileri durumları bilemiyorum ama benim öz abim devamlı bana zorbalık yaptı ve beni her zaman ezdi aileme yaptığı davranışları anlatmama rağmen hiçbir yaptırım uygulamadılar ve abim hala hayatımda sırf bu nedenle bir an önce meslek edinip onların hayatından çıkmak istiyorum.

patavatsizmelek

Adalet yoksa adaleti kendimiz sağlarız. Bakalım buldum bu tweetleri atan arkadaşı. Abiye bak şerefsiz it, umarım cevap verir de kardeşin mesajıma seni bir bulup nasıl dokunulurmuş öğretirim...

cerrahpasalihalit

istanbul sözleşmesi kaldırılmadan önce gitseydin keşke adalete. en azından denemiş olurdun. şimdi sözleşme feshedildikten sonra twitter'da yazman hiç bir anlam ifade etmiyor.

Görüş Bildir