Yıllar Sonra Bir Araya Gelerek Yüzümüze Gülücük İçimize Neşe Saçan Ünlüler

6.5bPAYLAŞIM

Eski dizi, film partneri ya da aynı sahneyi paylaşmış, birbirlerine kardeş diyen ünlüler. Dönem dönem araları bozulabiliyor ya da yıllar boyunca karşılaşamayabiliyorlar. Bir araya geldiklerini görünce sanki biz ilkokul arkadaşımızı bulmuş gibi oluyoruz!

1. 'Ayrılsak da Beraberiz'de yıllarca beraber oynadılar. Şimdi tekrar bir araya geldiklerinde biz de ilkokul arkadaşımızı bulduk gibi olmadı mı?

Hakan Yılmaz'ın üstüne Janset de fotoğraf koyunca içimiz kıyıl kıyıl oldu be😌

2. Tuba Büyüküstün ve Murat Yıldırım, beraber oynadıkları Asi dizisi sayesinde ünlerine ün katıp Arapları da kendilerine hayran bırakmışlardı.

Yıllar sonra Arap hayranları çıldırtacak bir şey oldu ve Londra'da karşılaşıp bu tatlı fotoğrafı çektiler. İnsanın içi ısınıyor😍

3. Asmalı Konak'ın efsane ikilisi Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz de birbirlerinin şöhretini ikiye katlayan partnerler olarak hafızamızdaydı.

Yıllar sonra 'İkinci Şans' filminde bir araya gelip bu fotoğrafla duyurunca acayip gaza gelmiştik.

4. Türkan Şoray ve Burçin Terzioğlu 1987 yapımı olan "Hayallerim, Aşkım ve Sen" filminde beraber oynamışlardı.

Burçin Terzioğlu yıllar sonra harika bir oyuncu olup Altın Kelebek ödülünü de Sultan'ın elinden alınca evladımızın mürüvvetini görmüşüz gibi oldu💛

5. Nebahat Çehre bizi çok şaşırttı ve Anneler Günü'nde Bihter ve Firdevs'in o meşhur sahnesinin fotoğrafını koydu, özel günü kutladı.

Beren Saat altına yazınca haykırarak ağlayanlar?

6. Seda Sayan ve Özcan Deniz Prestij Müzik ailesi içinde ünlenmiş, sonra yolları yapım şirketi yüzünden ayrılmıştı. Seneler sonra bir araya geldiklerinde Özcan Deniz bunun acısını biraz garip çıkardı😲

7. Aslında araları Mahsun Kırmızıgül yüzünden bozulmuştu. Onlar kardeş gibi birbirlerine sarılmış, birbirlerinin ününe ün katmışlardı.

O dönem Alişan'ın da içinde olduğu grup öyle büyük bir kavgayla kanlı bıçaklı oldular ki, Özcan Deniz'in babası vefat edene kadar neredeyse bir daha hiç bir araya gelmediler.

8. Yıllaaaaar yıllar önce Popstar yarışmasında Deniz Seki Bayhan'a takmış, hapse giren bir adamdan sanatçı olmayacağını söyleyip jüriyi terk etmişti.

Büyük konuşmamak lazım, daha sonra hapse kendisi girdi. Kavgalarından 11 sene sonra Bayhan onu affetti. Kendi günahımızdan kurtulur gibi olduk.

9. Yıldız Tilbe'yi keşfeden Sezen Aksu'ydu. Ama araya Uzay Hepari krizi girince bu iki dev isim sonsuza kadar düşman oldular.

Hatta öyle ki, senelerce birbirlerine nefretlerini ustaca bir şekilde dile getirip şarkı sözleriyle faça attılar.

Ne oldu nasıl oldu bilmiyoruz ama yıllar sonra onlar da barıştı ve gerçekten derin bir oh çektik. Şarkı alışverişi bile yaptılar!😘

10. Kadim dostlar Bülent Ersoy ve Oya Aydoğan'ın da bir dönem arası epey kötüydü. Neyse ki onlar da canlı yayında barıştılar ve ölene kadar dost kaldılar.

Küslüklerinin bir sebebi de rahmetli Oya Aydoğan'ın oğlunun ameliyatında Bülent Ersoy'un hiç yanında olmamasıydı.

Maalesef Oya Aydoğan'ı geçtiğimiz yıllarda kaybettik. Günlerce hastanede başında bekleyen Bülent Ersoy, onu morga girip öpecek kadar çok seviyordu. Gerçekten çok üzücü😢

Bülent Ersoy, seneler önce küslük konusu olan Gurur Aydoğan'a tüm mirasını bırakacağını belirtti.

11. Bileydim türküsü yüzünden kapışan Mahmut Tuncer ve İbrahim Tatlıses de canlı yayınca barışmışlardı. Seneler önce de Tuncer öz kızıyla İbo sayesinde, onun programında barışmıştı.

12. Özlem Yıldız ve Mehmet Ali Erbil magazin dünyasının en fırtınalı aşklarından birini yaşıyordu. Ayrıldılar, çok kırıldılar ve bir daha hiç görüşmediler.

1 sene önce bir mekan çıkışı karşılaştılar ve olgun davranıp kucaklaştılar. Her şeyi kenara bırakıp dostça poz vermeleri bizi de gülümsetmişti😊

13. Ve tatlışlıkta çıtayı arşa taşıyan bir buluşma. Sihirli Annem'in çocukları hala görüşmeye hatta yakın arkadaş olarak görüşmeye devam ediyor.

15 yıl sonra yeniden! Şu fotoğrafı görünce içimiz ıpılık oldu ıpılık 😍

14. Canım Ailem dizisi oyuncularının tekrar bir araya geldiği ve yemek yediği günden çekilen bu kare, gündemden set kavgaları düşmeyen dizilere örnek olmuştur herhalde.

15. Erkan Can ve Esra Akkaya da Mahallenin Muhtarları'nda Şirin & Temel olarak yıllarca beraber çalıştılar.

16. Insragramında "Şükür kavuşturana... Yerin hep ayrı canım Erkan’ım..." diye beraber oldukları fotoğrafı, sonra da bu hikayeyi paylaştı. Ağlarız ama...

17. Özgür Çevik ve Binnur Kaya da Yabancı Damat dizisinde tanışmışlardı. En son 2004'te, efsane sayılacak bir dizide bir aradaydılar.

Geçtiğimiz günlerde Chromas Retro Koro ile eski şarkıları seslendirdiler, hem de sarılası bir fotoğraf çektirdiler.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kral.orhe

13. de toprak yok ama :)

yihaa

14 - de Koca yanak çok yaşlanmış

gercek-tarih

Bu kadın nasıl Binnur Kaya olabilir bir anda 40 yıl mı yaşlandı bu kadın?

rahime-ettekin

40 yıl yaşlanmamış 40 kilo almış. Bunun nesi garip dizinin üzerinden geçmiş 15 yıl. O yıl doğanlar liseye gidiyor zaman durmadan akıyor.

ilhamperisinintozu

bugün de bunların bazılarına mutlu olayım haydi

apprentice

Biri bülent ersoya öldüğünü sölesin keza haberi yok :D

cem-karaibrahimoglu

İyiydi :)

Görüş Bildir