Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yıldız Falına Göre Haftanın Nasıl Geçeceğini Söylüyoruz!

59PAYLAŞIM

Bu haftanın nasıl geçeceğini öğrenmek istiyorsan hadi yıldız falına bakalım.

Bakalım bu hafta senin için nasıl geçecek. 😏

1. Hangi yılda doğdun?

2. Doğduğun yılın son rakamı nedir?

3. Hangi ayda doğdun?

4. Günün hangi saatinde doğdun?

Tuhaf karşılaşmalar yaşayacağın bir hafta seni bekliyor!

Bu hafta senin yoğun olarak hissedebileceğin kadar enerji dolu geçecek. Dejavular yaşayabilirsin. Bazı anlarda bu anı yaşamıştım dediğin olacak. Senin bu yüklü enerjin çevrende ki insanlara da yansıyabilir. Bu yüzden tuhaf karşılaşmalar yaşanabilir. Bu karşılaşmaların bir tanesinden aşk kokuları alıyorum. Sana ilgi duyan biri ile bir ortamda bir araya geleceksin. Sana açılmadıysa açılacak ya da arkadaşlığınızı ilerletmek isteyecek teklifler de bulunabilir.

 Sosyal aktiviteler konusunda bu aralar geri kaldığını düşünüyordun zaten. Bu vesile ile biraz sosyalleşebilirsin. Yakın zamanda bazı etkinlik, konser gibi bir plan yapacaksın. Bu plan biraz aksayabilir. Yani kafanda olduğu gibi kolayca organize olup gidemeyebilirsin. Bu yüzden aniden önüne çıkabilecek işlere karşın biraz temkinli olmalısın. Yani bu hafta yapman gereken hangi sorumluluğun varsa bunları bir an önce yap bitir. Ya da yapacaklarının hepsini bir kenara yazmakla başla ki sonradan atladığın bir şey olmasın. Eğlenceli ve tuhaf bir haftadan geçeceksin. Bu yüklü enerjin her nereden geliyorsa biraz kafa dağıtma zamanın gelmiş gibi görünüyor. Kendine iyi gelecek aktivitelerde bulunmayı unutma. Şimdiden haftanın güzel geçmesi dileğiyle, haftaya tekrar görüşmek üzere.😇

Heyecan dolu geçecek bir hafta seni bekliyor!

Bu hafta monotonluktan kurtulacağın bir hafta olacak. Aslında bu senin uzun zamandır beklediğin bir şey. Bu aralar bir sıkılganlık üzerinde. Tabii sende haklısın, koşuşturmalı bir zamandan geçmişsin. Özellikle zihinsel olarak seni yoran bazı konulara kafa patlatmışsın. Aile içi bir takım gerginlikler falan derken yorgun olduğunu hissediyorum. Farklı bir arayış içerisindesin. İşte beklediğin hafta geldi. Kendine yeni deneyimler katma zamanı.

 Arkadaş ortamında güzel vakit geçireceksin. Katılmak istediğin güzel aktiviteler olacak. Planladığın bazı işlerini ertelediğini ve biraz daha eğlenceye dönük bir hafta geçireceğini söyleyebilirim. Bir sonraki hafta için daha fazla yapılacak işin kalacak ama buna değeceğine eminim. Senin de biraz kafandaki kaygılardan uzaklaşmaya ihtiyacın var. Anın tadını çıkartmayı bilmelisin. Bu şekilde hem daha mutlu olacak hem de geleceği düşünmekten yaşadığın stres azalmış olacak. Bu haftanın eğlenceli enerjisiyle beraber kendine bu özelliği katmanın tam zamanı.  Şimdiden haftanın güzel geçmesi dileğiyle, haftaya tekrar görüşmek üzere.😇

Daha düzenli ve sistematik olacağın bir hafta seni bekliyor!

Yaşam alanını düzenlemek enerjinin rahatça akmasını sağlayacak. Buna yapılacaklar listeni oluşturman da dahil. Artık yaz dönemi bitmişken kendini yeni döneme daha disipline etmiş olarak başlaman gerek. Bu durumun sende farkındasın, eğer yapman gerekenleri düzgünce yoluna koymak istiyorsan ilk önce kendine bir yol çizmen gerek. Eğer bu düzeni ve disiplini kendinde uygulayabilirsen oldukça başarılı olacaksın. Aslında bir dönemin başlangıcı bu hafta ile birlikte seni bekliyor. 

Bundan sonra atacağın adımlara dikkat ederek ilerlemelisin. Hangi konularda disiplinli olman gerektiğini sen çok iyi biliyorsun. İşte tam olarak bunlardan başla. Her şey senin için güzel görünüyor. Yeni şanlar, yeni başlangıçlar, yeni umutlar. Ama artık harekete geçip, bazı şeyleri başarmanın zamanı geldi geçiyor bile. Keşke demekten nefret eden sen, bir an önce işleri yoluna koymaya başla! Şimdiden haftanın güzel geçmesi dileğiyle, haftaya tekrar görüşmek üzere.😇

Zekanı tam kapasite kullanacağın bir hafta seni bekliyor!

Bu hafta sana en iyi gelecek şey bu olacak. Çünkü biraz entrikalar olan olayların içinden geçiyorsun. Kimin ne yaptığını anlamadığını ve etrafında dönen olayların bazı iç yüzlerini göremediğini söyleyebilirim. Bu yüzden aklını kullanarak etrafında gelişen olayların farkına varacaksın. Bu süreçte sana duygusal tarafını biraz daha törpüleyeceğini söyleyebilirim. Çünkü sende akıllıca yaklaşman gereken şeyler olduğunun farkındasın.

Bundan dolayı biraz kırıcı bir tarafın olabilir bu hafta dikkatli ol. Bu hafta söz vermekten biraz daha uzak kalabilirsin. Tepkilerini daha kontrollü bir hale getirmeye çalışmalısın. Zekanı tam kapasiteli kullanmak senin duygularının biraz daha üstüne çıkabileceği için hafta içi küçük yanlış anlaşılmalar ve biraz gerginlikler yaşanabilir. Bu hafta ayrıca üzerine düşünmen gereken konulara da yoğunlaşman sana fayda sağlayacaktır. Zekanın açık olacağı bu günlerde akıllıca vermen tüm kararları zihin süzgecinden geçirmelisin. Şimdiden haftanın güzel geçmesi dileğiyle, haftaya tekrar görüşmek üzere.😇

Hareketli ve enerjik olacağın bir hafta seni bekliyor!

Evet geçen hafta ile beraber artık üzerinden yorgunluğu atma ve uyuşukluğu bir kenara bırakma zamanın gelmiş. Biraz da üşengeç olduğunu söyleyebilirim. Ama bu hafta seninle farklı şeyler konuşacağız. Bu hareketli sürecin özellikle işlerini yoluna koyabilmek için güzel geçecek ama fevri tavırların yüzünden bazı sorunlar yaşayabilirsin. Hareketli, atak ve risk alan bir yapıya bürünebilirsin. Bazı tepkilerini daha düşünerek daha kontrollü hale getirmen gerekebilir. Fiziksel hareketlilik içeren sporlar yapmak sana şu günlerde çok iyi gelecektir.

Bu hareketli sürecini sadece kendine ve yapılacak işlerine odaklanarak geçirmen senin için  en iyisi olacaktır. Sosyal hayatından soyutlanmak değil bu elbette.  Ama ağırlık vermen gereken tarafları çok iyi belirle diyorum. Ayrıca geçmişe dönük planlarını tekrar gözden geçirebilir ve yeniden düzenleyebilirsin. Şimdiden haftanın güzel geçmesi dileğiyle, haftaya tekrar görüşmek üzere.😇

Yenilenme sürecine gireceğin bir hafta seni bekliyor!

Buna bir tür ruhsal arınma da diyebiliriz. Artık kendinde değiştirmek istediğin bazı şeylerin başına geldik. aslında bu yenilenmeye senin uzun zamandır ihtiyacın vardı. İşte yeni bir dönem ile birlikte sana fırsatlarla dolu zaman veriliyor. Yıldızının ışığından aldığım enerji, seninle ilgili çok güzel şeyler hissettiriyor. Zaten çizdiğin yolda başarılı bir şekilde ilerleyen bir kişiliğin var. Aklına koyduklarının doğrultusunda ilerliyorsun. Ama sana sadece biraz motivasyon ve kararlılık gerekiyor.

İşte bu hafta başı itibariyle aradığın şey seninle olacak. Kendinle ilgili değiştirmek istediğin ne varsa artık başlamalısın. Bu yenilenme süreci sana çok iyi gelecek. Yanlışlarını kapatacak ve yeniden hatalara düşmemeni sağlayacak. Tabii ki aldığımız kararlarda bazı sorunlar çıkabilir ya da alışma süreci yaşayabiliriz. Önemli olan istikrarlı ve kararlı olmamızdır. İşte sende bu iki özellik de varken ve bu hafta iyice etkileri artacakken vazgeçmekten asla söz edilemez. Şimdiden haftanın güzel geçmesi dileğiyle, haftaya tekrar görüşmek üzere.😇

Hayallerini tekrar masaya yatıracağın bir hafta seni bekliyor!

Hayalperest ve özgür ruhlu yapın ile uyumlu tüm bu güzel hayallerin içinde bir kaçını tekrar gözden geçireceğin bir haftadasın. Yakın zamanda kendinle ilgili bazı değişimlere gitmişsin. Son zamanlarda yaşadığın olaylarla beraber bazı düşüncelerin ve olmazsa olmazların değişmiş. İşte bunlarla bağlantılı olarak sana hayallerini sorgulatacak bazı durumlar var. Neyi neden istediğini sorgulayacaksın. Bununla birlikte küçük değişiklikler yapacaksın. Aslında senin için daha güzel olacağını söyleyebilirim. Çünkü farkındalığın arttığı yerde her zaman güzel şeyler olur!

Bununla beraber parasal konularda biraz daha tutumlu davranman gerekebilir. Özellikle bu hafta bir arkadaşın senden borç isteyebilir. Bunu hemen kabul etmeden önce bir bütçe kritiği yapman gerekebilir. Kendinle ilgili harcamalarını da kısman gerebilir. Beklediğin yerden gelecek olan para biraz gecikebilir. Ona göre dikkatli ol ki daha sonra çok lazım olacak bir durumda sıkışmayasın. Şimdiden haftanın güzel geçmesi dileğiyle, haftaya tekrar görüşmek üzere.😇

Kafanın karışık olacağı bir hafta seni bekliyor!

Aşk hayatında ki hareketlilikler, aile yaşamında ki bir takım ufak gerginlikler derken kafan dolmuş taşmış. İşte hayatında ki bazı belirsizliklere son verme kararı alacağın bir hafta seninle olacak. Bu belirsizliklerin  son bulması demek ilk önce bazı konularda netleştirmen gereken bir şeyler var demek. Bu süreçte senin kafa karışıklıkların gayet normal oluşacaktır. İlk önce aşk hayatında daha açık sözlü olman senin için daha iyi olacaktır. Bazı duygularını içinde yaşaman bu karışıklıklara sebebiyet vermiş olabiliyor. 

Geçmesini ya da düzelmesini beklediğin konuları kafanda yaşayacağına partnerinle konuşarak halledebilirsin. Beklentilerini daha net bir şekilde karşı tarafa söylemelisin. Evet, o fark etsin dediğin konular bunlar ama bazen sen göstermeden şekillenmeyecek olabilir. Aile arasında bu hafta yine bir kaç gerginlikler yaşanabilir ama daha sakin olamadığın için yanlış anlaşıldığın konular olabilir. Bu yanlış anlaşılmalara mahal vermeden daha sakin bir şekilde kendini ifade etmelisin. Çünkü kafa karışıklığı senin biraz sinirli olmana sebebiyet veriyor olabilir.

Bereketli geçecek bir hafta seni bekliyor!

Beklemediğin bir an, seni mutlu edecek bir para gelebilir. Yıldızının verdiği enerji ile zamanın verimli geçeceği bir haftada olduğunu hissediyorum. Zamanın bu kadar verimli geçmesi demek daha az rüya görülen bereketli uykular da demektir. Uyku düzenini bu bahane ile daha düzenli bir hale getirebilirsin. Zaten şu aralar uyku düzeninin ipini kaçırdığını düşünüyordun. Bunun dışında kendini daha fazla dinleyeceksin. Kalabalık ortamlarda bulunsan bile kendi duygularında ve zihninde yaşayacağını söyleyebilirim. 

Asla geri döndüremediğimiz kıymetli olan her dakikamız bizim için ne kadar verimli geçerse o kadar lehimize işlemiş oluyor. Bunu biliyoruz fakat sen gelecekte daha fazla yaşayan birisin. O yüzden anın tadını doyasıya çıkarman ve endişelerini bir tarafa bırakman senin için en büyük verim olacak. Yapacaklarına odaklan ve şu an hangisini yapmakla meşgul olacağını düşün. İşte böyle! Sana bunu yapman için bu hafta bir fırsat. Çünkü zamanın ne kadar bereketli geçeceğini sende göreceksin. Şimdiden haftanın güzel geçmesi dileğiyle, haftaya tekrar görüşmek üzere.😇

Beslenmene ve sağlığına çok daha fazla önem vereceğin bir hafta seni bekliyor!

Sende farkındasın ki yaz dönemi seni birazcık rahata alıştırmış. Bununla beraber disiplinsiz düzenin ile beraber yeme alışkanlıklarında bozulmuş. Bunu bu hafta ile beraber düzeltmeye başlayacaksın. Yaz döneminin verdiği tembelliği böyle üzerinden atarken sporsuz olmaz tabii. Spora yöneleceğin ve bu konuda istikrarlı davranacağını söyleyebilirim.

Bu başlayacağın spor sana çok iyi gelecek. Daha önce yaptığın bir spor dışında yeni bir spora başlayabilirsin. Bu daha hareketli ve efor sarf ettiren bir şey olacak. Sana bedenen iyi geldiği kadar zihnen de iyi gelecek. Kendine daha fazla zaman ayırman gerektiğinin farkındasın zaten. Beklediğin hafta bu hafta. Yeme alışkanlıkların, sporun ve uyku düzenin derken kendini yeniden bulacaksın. Sosyal ortamlarından uzaklaşman demek değil. Bu sadece kendinle baş başa kaldığında verimi en üst düzeye çekmek demek. Bu arada etrafına da tabii ki vakit ayırmayı unutma. Sana iyi gelen bir şeyi bırakma. Sadece üzerine biraz daha fazlasını kat! Şimdiden haftanın güzel geçmesi dileğiyle, haftaya tekrar görüşmek üzere.😇

Romantik anlara kapılarını sonuna kadar açacağın bir hafta seni bekliyor!

Bu aralar üzerinde olan duygusallığın sende farkındasındır. Hem duygusallık hem de boşlukta oluşun bazı yakaladığın romantik anları kaçırmayacağına işaret ediyor. Eğer hayatın da biri varsa bu duygusallığı ona karşı hissettireceksin. Sana ilgi ve şefkat göstermesini bekliyorsun. Eğer seni gerçekten anlayabiliyorsa bu duygularının karşılığını sana verecektir. Ama sen yine de istediğin tepkileri alamazsan gereksiz gerginlik çıkartma. Çünkü şuan sana en son gereken şey stres ve negatiflik.

Bunların dışında beklediğin haberlerin neticesini bu hafta alacaksın. Çok fazla güvenmediğin insanlara kendinle ilgili gereksiz bilgi vermemelisin. Sırlarını paylaşma konusunda özellikle bu hafta biraz daha seçici olmaya özen göster. Bu duygusal boşluk her an her şekilde belirebilir. Sokak hayvanlarını besleyebilirsin. Kullanmadığın kıyafetlerini ihtiyacı olanlarla paylaşabilirsin. Sana çok iyi geleceği gibi bu hassas günlerinden hemde birileri faydalanmış olur :) Şimdiden haftanın güzel geçmesi dileğiyle, haftaya tekrar görüşmek üzere.😇

Yüzleşmelerle ve konuşmalarla dolu bir hafta seni bekliyor!

Yüzleşme evet ama bu tamamen kendinle olan yüzleşmen olacak. Farkında mısın bilmiyorum ama ertelediğin o kadar çok şey var ki. Artık hem ertelediğin işleri güzel bir plan ile bir an önce yoluna koyma zamanı geldi. Kendinde değiştirmen gereken bazı özelliklerin farkındasın ama... Bunların törpülenme zamanı da geldi çattı. Bu hafta senin için kendinle yüzleşme haftası olacak. Korkularını bir kenara bırakıp kaybedecek vaktin olmadığını hatırla. başarıya giden yolda kendinle ilgili çizdiğin yol haritanda  daha kalın çizgilerle ilerleme aşamasındasın.

Ama başarının birinci kuralı öz eleştiri yapabilen bir kişiliğe sahip olmaktır. Bembeyaz bir sayfanın ortasında ki küçük bir leke bile göze çarpar. Ne kadar kusursuz olursan yanlışların üstünde o kadar sırıtır bunu unutma. İşte senin için güzel bir hafta. Bir taraftan yönetici ve otorite figürlü birisi sana çok yardımcı olacak. Bu her kimse sözlerine kulak vermelisin. Yıldızının bana verdiği enerji ile sana güzel öğütler veren bu insanla beraber zorlukların üstesinden geleceğini hissediyorum. Şimdiden haftanın güzel geçmesi dileğiyle, haftaya tekrar görüşmek üzere.😇

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
orhan-ulusoy

Zekanı tam kapasite kullanacağın bir hafta seni bekliyor! Öyle insanlar çıkarsa karşımıza neden olmasın.

gzm-ynklr

Tuhaf karşılaşmalar yaşayacağın bir hafta seni bekliyor!

a-baris-aydin

para para para 😓

babasi-kilikli

Heee bok.

Görüş Bildir