Görüş Bildir
Haberler
Yıldız Falına Göre Bu Haftanın Nasıl Geçeceğini Söylüyoruz!

etiket Yıldız Falına Göre Bu Haftanın Nasıl Geçeceğini Söylüyoruz!

Bu haftanın nasıl geçeceğini öğrenmek istiyorsan haydi yıldız falına bakalım.

Bakalım bu hafta senin için nasıl geçicek😏

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

1. Hangi yılda doğdun?

2. Doğduğun yılın son rakamı nedir?

3. Hangi ayda doğdun?

4. Günün hangi saatinde doğdun?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam

Yüklerinden kurtulacak yeni bir aşka yelken açacağın bir hafta seni bekliyor!

Yüklerinden kurtulacak yeni bir aşka yelken açacağın bir hafta seni bekliyor!

Yeni yılın ilk haftası senin için oldukça yoğun geçti. Ama bu hafta yüklerini üzerinden atacak ve rahatlayacaksın. Bol bol dinlenecek ve ardından tekrar tempolu hayatına devam edeceksin. Aklında gerçekleştirmek istediğin birkaç plan var bunlar için yola koyulacaksın. Ve en kısa sürede aklındakileri gerçekleştireceksin. 

Tüm bunların yanında aşk hayatında büyük gelişmeler olacak. Bu hafta yeni bir ortama girecek orada karşılaşacağın kişiden fazlasıyla etkileneceksin. İlk zamanlar duygularını belli etmekte çok çekineceksin ama karşı tarafın bir hamlesiyle her şey daha da kolay hale gelecek. İsmin de 'S' harfi olan birine de dikkat etmelisin.

Hayalini kurduğun şeylerin gerçekleşeceği bir hafta seni bekliyor!

Hayalini kurduğun şeylerin gerçekleşeceği bir hafta seni bekliyor!

Bunca zamandır hayalini kurduğun şeylerin bir bir gerçekleşeceğini göreceksin. Ve yeni sulara yelken açacaksın. Bu hafta sana bir yolculuk gözüküyor. Gideceğin yere güzel bir haber götüreceksin ve oradakiler seninle gururlanacak. Orada keyifli zaman geçirecek bolca eğleneceksin. 3 4 gün sonra geri döndüğünde ise yeni projelere imza atabilirsin.

Önümüzdeki günlerde arkadaşlarından biri ile tartışma yaşayacaksın ve çok üzüleceksin. Çünkü senin hakkında kötü söylemlerde bulunduğunu öğreneceksin. Ama tüm bunların yanında sosyal aktivitede bulunacak kendini daha iyi hissedeceksin. Oradaki ortamı da oldukça seveceksin.

Enerjik ve duygularının yoğun olacağı bir hafta seni bekliyor!

Enerjik ve duygularının yoğun olacağı bir hafta seni bekliyor!

Bu hafta o kadar enerjik görünüyorsun ki çoğu kez enerjini disipline etmekte zorlanacaksın. Duyguların bir hayli yoğun olacak, her an yeri biri gözüne, kalbine dokunacak gibi. Derin düşünce ve araştırmalar içinde olacağın bir zaman dilimine gireceksin. 

Her ne kadar insanların fikirlerine değer versen de onların söylediklerine göre hareket etmemelisin. En azından kalbinden geçenler senin için en doğrusu olacaktır. Sağlıkla ilgili bir takım problemler yaşayabilirsin bu hafta içerisinde. Ama merak etme geçici bir rahatsızlık bu. Kendine bu sıralar daha dikkat etmelisin.

Dönüm noktası olabilecek bir hafta seni bekliyor!

Dönüm noktası olabilecek bir hafta seni bekliyor!

Bu hafta hayatınızı sorgulama haftası. Çevrenizdeki herkese dikkat edin. Olaylara, arkadaşlarınıza, sevgilinize, işinize kısacası her şeye. Çünkü bu hafta hayatınız da önemli kararlar alacağınız bir zaman olabilir. Bu kararları alırken çok dikkat edin.  

Sürekli geçmişin izlerinde yaşayarak geleceğini mahvetmişsin. Aslında tek yapman gereken geçmişi geçmişte bırakmak ve artık önünde ki yola bakmak. Kafan da bu aydınlamayı bulduğun an mutluluk senin için kaçınılmaz artık. Haydi bu hafta senin miladın olsun. İnsanların hayatına girmesine izin ver.  Dışarı çık eğlen ve yeni insanlar tanı.

Güzel bir yol çizebileceğin bir hafta seni bekliyor!

Güzel bir yol çizebileceğin bir hafta seni bekliyor!

Geçen hafta senin için oldukça yoğun ve yorucuydu. Ama neyse ki bu hafta bir ferahlama yaşayacaksın. Bütün sıkıntılarını, dertlerini kafandan atacak ve yeni

gelişmeler yaşayacaksın. Bu hafta eski sevgilinle bir görüşme yaşayabilirsin. Bu seni heyecanlandıracak. Ama doğru adımlar atmaya dikkat et.

Yakın zamanda eline belli bir miktar para geçecek ve rahatlayacaksın. Bu üç veya dört gün içinde gerçekleşebilir. Kariyerinle ilgili eline güzel fırsatlar geçebilir. Bunları güzel bir şekilde değerlendirecek ve güzel bir yol çizeceksin.

Her şeye rağmen güzel bir hafta seni bekliyor!

Her şeye rağmen güzel bir hafta seni bekliyor!

Her şeyi kafaya takan ve üzülen bir insansın. İnsanların senin hakkındaki fikirlerine fazla önem veriyorsun. Ama bu haftayla beraber kendini rahatlatacak sadece kendi fikirlerine önem vereceksin. Mutlu olmanın sırrını bu hafta çözeceksin. Sağlığın ile ilgili problemler yaşayabilirsin, ama üzülme kısa süreli bir sorun olacak bu. 

Bu hafta ailen ve arkadaşlarınla vakit geçireceksin. Kalabalık ortamlarda bulacaksın bu yüzden yediklerine dikkat etmelisin. Sağlık açısından seni zorlayan bir takım sorunlarla karşılaşabilirsin. Ama her şeye rağmen stresten kurtulduğun güzel bir hafta seni bekliyor.

Tadını çıkaracağın bir hafta senin bekliyor!

Tadını çıkaracağın bir hafta senin bekliyor!

Bu hafta iş hayatınla ilgili yeni gelişmeler yaşayacak ve çok mutlu olacaksın. Bu gelişmelerle birlikte parasal anlamda rahata kavuşacaksın. Bu rahatlama seni ve aileni çok mutlu edecek. Tadını çıkarmaya bak. Aileni ve yakın dostlarını mutlu etmek isteyeceksin bu konuda aşırıya kaçmamaya dikkat et.

Ama bu hafta harcamalarına biraz daha dikkat etmelisin. Elin sıkışacak gibi. Ailenle aslında konuşmak istediğin bir konu var ve sen onları düşündüğün için zora sokmak istemediğin için dile getirmiyorsun. Ama yakın zamanda ailen bunu fark edecek ve sana bu konu hakkında yardım edecekler. Her şey daha güzel ilerleyecek.

Şansının bol olduğu bir hafta seni bekliyor!

Şansının bol olduğu bir hafta seni bekliyor!

Arkadaş ortamında aslında sana karşı boş olmadığını düşündüğün fakat yaklaşamadığını bildiğin birisi var. Sen bu hafta bir hareketin ile ona yaklaşabilme fırsatı sunacaksın. Ve gerçekten aslında bunca zamandır neden bu kadar beklediğinizi düşüneceksin. Beraber vakit geçireceğiniz bu süreçte birbirinize çok şey katacaksınız ve aşkınız güzelleşecek.

Kariyerin ile büyük gelişmeler olabilir.  Bu hafta daha önce başvurmuş olduğun bir iş ile ilgili mülakat gerçekleştirebilirsin. Ve bu mülakatta kendini oldukça iyi ifade edecek karşı tarafı oldukça etkileyeceksin. Enerjik yapın ile de kendini bir hayli sevdireceksin. Şansının bol olduğu bir dönemdesin.

Başarılarının ardı arkası kesilmeyecek bir hafta seni bekliyor!

Başarılarının ardı arkası kesilmeyecek bir hafta seni bekliyor!

Bu hafta kendinle ilgili radikal kararlar vereceksin. Eskiye dair ne varsa artık silip atma zamanı deyip geçmişe dair ne varsa unutacaksın. Artık önüne bakacak yeni şeyler keşfedeceksin. Bir hayli heyecanlısın. Ama girdiğin her ortamda kendini hemen belli etmemeli ve onlara güvenmemelisin. 

Oluşturduğun bu yeni hayatında hem eğitim hem de okul hayatında güzel gelişmeler yaşayacaksın. Bu hafta eline bir belge geçecek ve bir devlet kapısının önünde sevinç çığlıkları atacaksın. Bu gidişle başarılarının ardı arkası kesilmeyecek.

Peşinden gittiğin ne varsa gerçekleşecek bir hafta seni bekliyor!

Peşinden gittiğin ne varsa gerçekleşecek bir hafta seni bekliyor!

Hayalini kurduğun o güzel şey için gayret ettin çabaladın ve hiç yılmadan peşinden gittin. Şimdi ise emeklerinin karşılığını yavaş yavaş alacaksın. Sadece biraz daha sabır. Çok güçlü ve dirayetli bu yapın sayesinde yapamayacağın şey yok. Bir şeyi istersen peşinden öyle bir gidiyorsun ki gerçekleşmemesine olnak vermiyorsun. 

Ailen senin her anlamda yanında ve sana destek oluyor. Bu da senin ayaklarını yere sağlam basmanı sağlayan çok büyük bir etken. Bunu yanında bu hafta arkadaşların ile kafa dağıtmaya eğlenmeye gidebilirsiniz. Orada tanışacağın isminde 'U' harfi olan kişiye dikkat etmelisin.

Kendi yoluna bakacağın bir hafta seni bekliyor!

Kendi yoluna bakacağın bir hafta seni bekliyor!

Bu hafta birkaç üzücü bir haber alabilirsin. Bu senin geçmişinde yaşadığın bir insan ile alakalı olabilir. Ama bu üzüntü çok sürmeyecek çok çabuk atlatacaksın. İşle alakalı bir kişiyle sorunun var fakat bunu dile getirmekte çekiniyorsun. Artık bu hafta dile getirmelisin.

Akrabalarının senin hakkında sürekli bir şeyler konuştuğunu duyuyorsun. Ama bunlar seni hiç üzmeyecek sen kendi yoluna bakacaksın.Eline bir miktar para geçecek ve sevdiklerine hediyeler alacaksın. Onları mutlu edeceksin.

Tüm duyguları yeniden tadacağın bir hafta seni bekliyor!

Tüm duyguları yeniden tadacağın bir hafta seni bekliyor!

Evrene verdiğin güzel enerjiyle birlikte güzel şeyler yaşamana çok az kaldı. Tam elle tutulur bir insan yok dediğin bir anda karşına öyle biri çıkacak ki hayran kalacaksın. Onu o kadar çok beğeneceksin ki şimdiye kadar yaşadığın tüm duyguları sana yeniden öğretecek ve mutluluktan ayakların yerden kesilecek.

Arkadaşlarınla biraz aran açılabilir ama bunu telafi edeceksin. Sana karşı biraz kırgın olduğunu düşünüyorsun. Aslında senden istedikleri sadece onlara biraz daha fazla vakit ayırman. O yüzden bu hafta onlarla ilgileneceksin.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
477
173
88
48
38
25
23
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

Yıldız falını falan boşverin ya ocak ayı burç yorumları nerde kaldı gelmeyecek mi :(

İrem Terzi

dönüm noktası gibi diyor işk defa biliyor cakafxhafa cidden önemli bir haftadayım hafta ortasına doğru gekeceğinle ilgili önemli bir görüşme olacak okulla al... Devamını Gör

demistid

her seferinde şıkları değiştirdim ne çıkıyor diye baktım hep umut dolu sözler... bizimi s*kiyonuz la??