Yıkılsın Bu Dünya! Eski Eşi Tarafından Katledilen Emine Bulut İçin Ünlüler de İsyan Etti

-

O küçücük kızın göz yaşlarında boğulun! #EmineBulut

Kahrolduk, mahvolduk... Yine bir kadın eski eşi tarafından öldürüldü, hem de çocuğunun gözleri önünde. "Ölmek istemiyorum" diye feryat eden Emine Bulut eski eşi tarafından öldürüldü!

Detaylara buradan bakabilirsiniz.

Yine Eski Eş, Yine Bir Kadın Cinayeti: Çocuğunun Gözleri Önünde Öldürülen Emine Bulut'un Son Sözleri 'Ölmek İstemiyorum' Oldu - onedio.com
Yine Eski Eş, Yine Bir Kadın Cinayeti: Çocuğunun Gözleri Önünde Öldürülen Emine Bulut'un Son Sözleri 'Ölmek İstemiyorum' Oldu - onedio.com

1. Bu kahredici olay karşısında ünlüler de sosyal medya hesapları üzerinden tepkilerini gösterdiler!

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

Yıkılsın bu dünya!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mehmet.yahi

TÜRKİYEDE O KADAR CAHİL CÜHEYLA VAR Kİ NE GAZETE OKUYORLAR NE DA TV GÖRÜYORLAR.TC NİN DURUMU İÇLERACISI KKIBRISTA DA ÖLDÜRÜLEN 8 KADININ 7 Sİ TC LİLER TARAFINDAN ÖLDÜRÜLMÜŞTÜ.KÜÇÜK 1 NOT.

tipikbikova

“Kadın cinayeti mi ? Twit atmalıyım. Story paylaşmalıyım.” Bela okundu küfür edildi idam getirilsin dendi. Görev tamamlandı. Öyle mi? Hiç bir zaman gündemdeki bi cinayet olayıyla ilgili paylaşım yapmadım. Yapmam da bu benim seçimim. Onun yerni sokakta bi erkeğin yanındaki kadına el kaldırdığını gördüğümde sesimi çıkarırım. Twit atmadım bi kadını öldürdüler diye. Ama bi kadına bağırdıkları için defalarca rezil ettiğim erkek var. Hiç bi zaman çocuk tacizlerini de paylaşmadım profilimde. Ama ne zaman bi çocuğun gözlerinde korku görsem bi “Hayırdır?” demişliğim var çok şükür. Bende kadınım onlardan biri olabilirim. Beni tanımayan insanların beni sosyal medyada paylaşması benim yararıma değil. Sokak ortasında sadece tokat yediğim için etraftaki esnafların kol kanat gerdiği bi kadınım. O yüzden bi kadının tokat yemesini bekleyemem artık. Öldürülmesini hiç bekleyemem. Susmam susamam. Tepkinizi sokakta gösterin sosyal medyada değil.

coldhearted

Söylenecek bir söz, yapılacak bir yorum kalmadı erkek-kadın kıyaslamalarınız yüzünden oluşturduğunuz zihniyet sayesinde. Buyurun bu eser size ait, övünün.

4sl4nb3y

Bu acı olayın üstüne de bazı ünlüler ağır saçmalamış. Ölümün karşısında birçok şey anlamını yitirir. Sosyal medya üzerinden saçma sapan çıkışlar yapmak yerine suçlulara hak ettiği cezayı almasını sağlamak için ön ayak olmalılar. Milyonlarca takipçileri var kanunlar için bir paylaşım yapsalar birkaç ünlü desteklese anında yaptırıma dönüşür.Ama nerede kimse o topun önüne geçmek istemiyor. Çoğu yazılıp çizilen şeyler laf olsun diye linç yemeyeyim diye önemli bir şey söylüyormuşum gibi olsun adı altında yapılıyor. Nadir kişiler samimi fakat bize samimiyetten önce adalet lazım caydırıcı cezalar lazım. Katile ne desek boş ölüm karşısında eğer meşru müdafaa değilse en ağır cezayı almalıdır. Suçluya birkaç yıl ceza veriliyor hapishane de berbat psikolojisi daha da tavan yapıyor düşük ceza sayesinde deli cesareti geliyor sonra cezası bitip çıkınca kendi halinde olan insanlara bulaşıp ya yaralıyor ya da öldürüyor.Adalet kanun kim için var? Katiller için mi insanlar için mi?

galga-trky

Böyle bir vahşet tüm TÜRKİYE nin acısı olmuş bir günde ak parti zihniyetinin kuruluş kutlaması ne kadar acı ve ne kadar insana değer verildiğini gösteriyor.. YAZIKLAR OLSUN!!!

Görüş Bildir