Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yeşilçam'ın Kötü Adamlarına Bir de Böyle Bakın! İşte En Ponçik Fotoğraflarıyla Mazinin Kötüleri

4PAYLAŞIM

Bir dönem görünce bile içimizi ürperten Yeşilçam yıldızlarının gerçek hayatta bambaşka bir dünyaları olduğunu biliyorduk. Filmlerinde bizi ne kadar ürpertiyorlarsa bu fotoğraflarla da bir o kadar içinizi ısıtacaklar.

1. Turgut Özatay

Suratına baktığınız anda kötü niyetli bir baba ya da her şey benim olmalı diyen bir iş adamı, mafya babası aklınıza geliyor ister istemez değil mi? 1927 doğumlu oyuncu Turgut Özatay, hayattan keyif almasını bilen eğlenceli bir kişiliğe sahipmiş anlaşılan. 2002 senesinde aramızdan ayrılmıştır.

2. Erol Taş

1926 doğumlu Erol Taş, bir çok filmin kötü adamıydı. Ödüllü Susuz Yaz filmindeki rolü efsaneydi mesela. 1998 kaybettiğimiz bu sert görünüşlü adamın pamuk gibi bir kalbi vardı.

3. Yadigar Ejder

1947 doğumlu Yadigar Ejder, iri cüssesi ve sert duruşu yüzünden genelde kötü rollerin adamı olmuştu. Halbuki o pamuk kalpli bir devdi. 1991 senesinde vefat etmiştir.

4. Bilal İnci

Kötülük yer yüzüne odan mı saçılıyordu dersiniz? Her türlü katakullinin adresi niteliğinde gördüğümüz oyuncumuz 1936 doğumlu ve evet o bir ve bir baba. 2005 senesinde aramızdan ayrılmıştır.

5. Sırrı Elitaş

1944 doğumlu Sırrı Eritaş, kimi zaman bir ağa, kimi zaman kötü kalpli bir akraba olarak çıktı karşımıza. 2015 senesinde İstanbul Üsküdar'da vefat etmiştir.

6. Kazım Kartal

O kötü kalpli bir iş adamı ve acımasız bir mafya babası olarak kazındı akıllara. 1936 doğumlu oyuncumuz, 350 civarında filmde rol almış ve 2003 senesinde aramızdan ayrılmıştır.

7. Eriş Akman

Ah Oktay sen yok musun sen? Akıllara kazınan Aile Şerefi filminin zengin ve sorumsuz genci Oktay karakterini Eriş Akman canlandırmıştı. 1944 doğumlu oyuncumuzu en son Kolpaçino filminde izlemiştik.

8. Süheyl Eğriboz

1927 doğumlu sert mizaçlı oyuncumuz Süheyl Eğriboz, kimi zaman bir Bizanslı, kimi zaman hain bir çete üyesi olarak çıktı karşımıza. Onu da yakın zamanda 2014 senesinde kaybettik.

9. Yavuz Selekman

1937 doğumlu eski milli güreşçimiz Yavuz Selekman, yakışıklı ama yakışıklı olduğu kadar da acımasız, zalim ve umursamaz adam rollerinde çıktı karşımıza. Onu da 2004 senesinde kaybettik.

10. Eray Özbal

O daha yakın tarihli filmlerin kötü çocuğu, gençlerin oluşturduğu grupların kötü niyetli genç çocuğu... 1957 doğumlu Eray Bey, hala yakışıklı ama artık çok daha tatlı.

11. İbrahim Kurt

1940 doğumlu İbrahim Kurt da az çektirmedi Yeşilçam'ın minnoş karakterlerine. 2001 senesinde vefatına kadar onu da bir kaç yeni projede izleme şansımız oldu.

12. Ali Şen

O bizim sevimli kötümüz, kurnaz ama tatlı tilkimiz. Usta oyuncumuz Şener Şen'in de babası olan Ali Şen, aslında nasıl tatlı ve ne kadar ponçik bir baba. 😇

13. Nuri Alço

Gazozların efendisi... Bir dönemin gençliğini içtiği sudan bile şüpheye düşüren adam. 1951 doğumlu oyuncumuzun gençlik fotoğrafına bakıyoruz da, bu babyface'ten bunları beklemezdik doğrusu.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aaabbbcccddd

''1940 doğumlu İbrahim Kurt'ta az çektirmedi Yeşilçam'ın minnoş karakterlerine. 2001 senesinde vefatına kadar onu da bir kaç yeni projede izleme şansımız oldu.'' ONEDİO içerik hazırlacısı arkadaşlara, ''bağlaç olan -de -da eki hangisidir, hangi durumda birlikte kullanılır'' dersini ücretsiz verebilirim.

65tentavsan

Sümer tilmaç yok.. çok üzüldüm .😢

orumbocukadam

yavuz selekman bildiğim kadarıyla kötü rollerde oynamadı

Görüş Bildir