Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yerli Dizilerden Akıllara Kazınmış Psikopatlığı Gözlerinden Fışkıran 20 Karakter

 > 
2.9bPAYLAŞIM

Her diziden en fazla bir karakter alınarak oluşturulmuştur.

1. Temmuz - Ezel

Ezel'de Rıza Kocaoğlu tarafından canlandırılan Temmuz, sevgi görmeden büyümüş, acımasız, garip giyimli bir katildir.

2. Halil Güneşli - Üvey Baba

Üvey Baba dizisinde Şemsi İnkaya'nın hayat verdiği Halil Güneşli, hem maddi olarak hem de manevi olarak ailesine gün yüzü göstermeyen bir babadır.

3. Ercüment Çözer - Behzat Ç.

Behzat Ç. dizisinde Nejat İşler'in canlandırdığı Ercüment Çözer, saygısızlığı sevmeyen, kindar ve oldukça zeki bir kötü adamdır.

4. Abuzer Kömürcü - Kurtlar Vadisi

Kurtlar Vadisi'nde Muhammed Cangören'in hayat verdiği Abuzer Kömürcü; şiddete meyilli, ailesi ile ilişkisi berbat, saçma sapan takıntıları ve açmazları olan bir adamdır.

5. Kürşat - Yılan Hikayesi

Yılan Hikayesi'nde Tunca Aydoğan'ın hayat verdiği Kürşat, Memoli ve ekibine kök söktüren, sonu gelmez kötülükleriyle öne çıkan bir karakterdir.

6. Halil - Adını Feriha Koydum

Adını Feriha Koydum dizisinde Ufuk Tan Altunkaya'ın oynadığı Halil; aşk, geçmiş, çevre ve yaşanmışlıklar sonucu psikolojisi bozulan ve Feriha - Emir aşkının arasına giren bir karakterdir.

7. Aliye - Parmaklıklar Ardında

Parmaklıklar Ardında adlı dizide Yelda Reynaud'un canlandırdığı Aliye Yalçın, müebbet yatan ve bakışlarıyla korkutan asi bir koğuş lideridir.

8. Bekri - Filinta

Filinta'da oynadığı Bekir, mimikleri ve vurgularıyla dikkat çeken ve külhanbeyliğine soyunmuş bir kötü karakterdir.

9. Ceyhun Emre - Sıcak Saatler

Sıcak Saatler'de Kürşat Alnıaçık'ın oynadığı Ceyhun Emre, sadece mimikleriyle bile korku salan ve kötülük hayatın enerji kaynağıdır düşüncesiyle yaşayan bir psikopattır.

10. Tayyar Dündar - Kara Para Aşk

Kara Para Aşk'da Erkan Can'ın oynadığı Tayyar Dündar, acımasızlığı ve soğukkanlılığıyla öne çıkan psikopat bir iş adamı ve uyuşturucu baronudur.

11. Hayriye Batuhan - Küçük Besleme

Küçük Besleme dizisinde Tomris Oğuzalp'in hayat verdiği Hayriye Batuhan, evindeki öksüz ve yetim küçük kıza yapmadığını bırakmayan kötü bir kadındır.

12. Barış - Arka Sıradakiler

Arka Sıradakiler'de Tuncer Öz tarafından canlandırılan Barış, başlarda kendi halinde bir karakterken zaman geçtikçe psikopatlaşan, dar gelirli bir gençtir.

13. Turgay Atacan - Deli Yürek

Deli Yürek'de Ali Sürmeli'nin canlandırdığı Turgay Atacan, Yusuf Miroğlu'nun başının belası olan ve yaptığı kötülüğün haddi hesabı olmayan hafif çatlak bir adamdır.

14. Azer Barazoğlu - Dila Hanım

Dila hanım dizisinde Necip Memili tarafından canlandırılan Azer Barazoğlu, pire için yorgan yakan, psikolojisi bozuk ama özünde iyi bir karakterdir.

15. Seyhan - Şeref Meselesi

Şeref Meselesi'nde Olgun Toker tarafından canlandırılan Seyhan, abisi Nihat’ın öcünü almak için yurt dışından gelen ve abisinin mirasına sahip çıkmak için Yiğit’in karşısına çıkıp başına bela olan bir karakterdir.

16. Takoz İrfan - Suskunlar

Suskunlar dizisinde Mehmet Özgür'ün hayat verdiği Takoz İrfan, konuşması, hareketleri ve yaptıklarıyla görüp görülebilecek en psikopat karakterlerdendir.

17. Kordon Celil - Şefkat Tepe

Şafak Tepe'de Ertuğrul Şakar'ın canlandırdığı Kordon Cemil, kafası hafif kırık ne yapacağı belli olmayan bir askerdir.

18. Sermet - Merhamet

Merhamet dizisinde Mustafa Üstündağ'ın hayat verdiği Sermet, kendince bir adalet sistemi, kendince bir merhameti olan yalnız ve sert bir kabadayıdır.

19. Emir Büyükderici - Alacakaranlık

Alacakaranlık dizisinde Olgun Şimşek'in oynadığı Emir Büyükderici, yanındakilere fena halde kötü davranan, sonuna kadar kötülüğü seçen bir psikopat bir karakterdi.

20. Ertan - Kaçak

Kaçak dizisinde Berk Hakman'ın oynadığı Ertan, ucunda para gördüğü her türlü işe atlayan, karizmatik ve aynı zamanda da çok pislik ve psikopat bir kötü adamdır.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
oguzhanyurumez

Arka Sokaklar - Mesut???

onur-kaya9

behzat ç. nin psikopatları barbaros ve muzodur..yufka yürekli gatiller

sinem-yilmaz

Kötü rollerde Rıza Kocaoğlunun üzerine kimseyi tanımam

remzi-caliskan

ka monn suskunlardan gurur olmalıydı takoz irfan tamamda cok büyük oçtur kendisi ama bi gurur değil bence

gizem.dikmen

Yav bi de Sermet o kadar kötü bi adam değildi yahu. Sonradan Burçin Terzioğlu'nun oynadığı karakter ile evleniyordu hatta.

Görüş Bildir