Yeni Yılda Hayatında 2020'den Farklı Olacak Şeyi Söylüyoruz!

235PAYLAŞIM

2020 pek çoğumuz için pek de umduğumuz gibi geçmedi. Ama yeni yıl, yeni umutlar demek...

Peki seni 2021'de neler bekliyor?

1. 2020 yılı senin için nasıl geçti?

Üzücü geçti
Geçmedi geçirdi derler ya aynen o vaziyette
Yıpratıcı
Fena değil
Kendim için iyiydi
Rezalet!

2. Doğduğun ay bunlardan hangisi?

3. Şimdi de cümleyi tamamlamanı istiyoruz. Önce...

4. Pekiiiii... 2020 bir renk olsa, hangisi olurdu?

Siyah
Mavi
Pembe
Gri
Turuncu
Kırmızı

5. 2020'de sana göre en iyi geçen mevsim hangisi oldu?

Yaz
Kış
Sonbahar
İlkbahar

6. Şimdi de bu görüntülerden seni en çok rahatsız edeni söyle bakalım!

7. Önemli bir soruyla devam edelim. Şu an bir ilişki yaşıyor musun?

8. Son olarak, 2021'de benden uzak olsun dediğin insan tipi hangisi?

Takıntılı
Bencil
Art niyetli
Sabırsız
Mükemmelliyetçi
Çıkarcı

Aşk!

Senin hayatında geçen yıla nazaran değişecek şey: AŞK. Bu yeni yılda, O'nu sonunda bulacaksın. Başlarda zor olacak, aşkın git-gellerinden feleğin şaşacak, karnında garip bir ağrı hissedeceksin. Sonra onun aşkı tutacak ellerinden ummadığın anda. Eğer bu testi çözüp bu sonuca ulaştıysan da, muhtemelen o olduğundan emin olacaksın. Hadi bakalım, düğüne bizi de çağırırsın artık.

İş!

Senin hayatında geçen yıla nazaran değişecek şey: İş. Yıllar yılı saçma sapan işlerde oyalanıp durdun; sırf sigortam yatsın, bir meşgalem olsun diye kendini dünyanın en gereksiz işlerini yaparken buldun. Sabahlarıysa ayakların geri geri gitti. Ancak bunun bitme zamanı geldi, zamanı da: 2019! Evet, hayalindeki işi bulacak ve dünyadaki en önemli şey sevdiğin bir işte çalışmak olduğu içinse, çok net mutlu olacaksın. Güzel günler, seni bekler; EYVALLAH dersin, geçer gider!..

Para!

2021'da senin hayatında geçen yıla nazaran değişecek şey: Para. Sana tam anlamıyla voliyi vurup, köşeyi döneceksin demek yanlış olmaz. Senin için her ne kadar para her şey demek değilse de, parasız da hiçbir şeyin yapılamayacağını biliyorsun. Artık paranın eline geçtiği gün, anında 0'ı gördüğün günler geçti, güneşli ve bol paralı günler seni bekler yani. Biz de müjdemizi alırız herhalde :)

Okul!

Senin hayatında geçen yıla nazaran değişecek şey: Okul! Sen aslında çok potansiyelli, zeki ve bilim insanı mayası olan birisin. Okuluna da bu hayallerle girdin; fakat bir türlü olmadı/olduramadın. Okulun saçma sapan kuralları; yoruma, yaratıcılığa engel olan uygulamaları neden oldu buna belki de. Ancak 2021'de bunu bir şekilde çözmeyi başaracak ve bir nevi okulunla barışacaksın! AA'ları yan yana koyacak, hocadan ikinci kağıdı sınavın daha 10. dakikasında isteyeceksin. Hiç şüphesiz...

Arkadaşlık!

Senin hayatında geçen yıla nazaran değişecek şey: Arkadaşlık. Sen aslında eğlenceli, pozitif ve dışa dönük birisin. Seninle muhabbet eden, bu sohbetten zevk alır, çünkü sende her türlüsü vardır. Fakat bu zamana kadar gerçek arkadaşlıklar edinme noktasında, zorluklar çektiğin de bir gerçek; nedense kendini hep yalnız ve muhabbetin dışında hissettin, belki gerçekten öyleydi. Ama 2021 öyle olmayacak. Hakiki dostlarınla, hakiki konuları konuşabileceğin bir sene olacak. O dostlar ki, seni sen olduğun için sevecek. Haydi çaya :)

Hayaller!

Senin hayatında geçen yıla nazaran değişecek şey: Hayaller. Karakteristik özellik olarak hayalperest bir insan olduğun için, aslında bütün yıllarına damga vuran kelime de buydu. Ancak 2021 bütün bu yıllar içinde bir yıldız gibi parlayacak; çünkü bu yılda, bu hayallerini gerçekleştirecek cesareti ve imkanı bulacaksın. Tüm kalbimizle başarılar diliyoruz sana, çünkü bu dünya senin gibi hayal kurabilen insanlarla güzel...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
og35

2019 mu hshsjs

toxicmist

Bu saçma içerikler hala talep görüyor bu sitede. Anlamıyorum bu site takipçilerinin yaş ortalaması 11 mi? Renk ve birkaç duygu seçtirerek 2021 yılının nasıl geçtiğini söyleyeceklermiş!

muhendis-hanim-bayan-kadini

Her testin altında... İnsanlar sıkılıyor öylesine çözüyor kendilerince eğleniyor. Kimse bu testlere göre hayatına yön vermiyordur eminim. Niye bu derece gergin ve olumsuzsunuz?

talhaa

senin nasıl canın sıkıldığı için buraya gelip insanlara laf atıyorsun insanlarda sırf canı sıkıldığında geliyor bunları çözüyor kısacası sana ne seni ırgalamaz kimin neye yöneldiği

ozzy_oz

İş! İş! Senin hayatında geçen yıla nazaran değişecek şey: İş. Yıllar yılı saçma sapan işlerde oyalanıp durdun; sırf sigortam yatsın, bir meşgalem olsun diye kendini dünyanın en gereksiz işlerini yaparken buldun. Sabahlarıysa ayakların geri geri gitti. Ancak bunun bitme zamanı geldi, zamanı da: 2019! Evet, hayalindeki işi bulacak ve dünyadaki en önemli şey sevdiğin bir işte çalışmak olduğu içinse, çok net mutlu olacaksın. Güzel günler, seni bekler; EYVALLAH dersin, geçer gider!.. (2019 derken? 😅😂😂)

gzm-ynklr

Arkadaşlık!

theodosius

Akp olduğu sürece tv bile izlemek istemezken 2021 de de hiçbişey güzel olmayacak

Görüş Bildir