Yasemin Allen Kendisine Tecavüz Edeceğini İddia Eden Adamı Sosyal Medyada İfşa Etti

527PAYLAŞIM

Umuyoruz ki bu taciz ve tecavüz iddiası doğru çıkmaz ve Yasemin'in başına korkunç şeyler gelmez!

Yasemin Allen'ı özellikle dizi izleyicileri yakından tanır. Yeni dönemin en dikkat çeken ve başarılı oyuncularından bir tanesi.

Sosyal medyayı da aktif olarak kullanan Yasemin, daha önce bir takipçisinin ayarsız yorumuna verdiği "Ne diyosun aq" cevabıyla epey konuşulmuştu.

Şimdi ise durum biraz farklı. Yasemin Allen, bir erkek tarafından mail yoluyla taciz edildiğini, hatta bu kişi tarafından tecavüzle tehdit edildiğini söyledi.

Önce söz konusu kişinin mail adresini, adını ve soyadını paylaştı

Daha sonra da taciz ettiği iddia edilen kişinin net fotoğrafını paylaştı.

Hatta adamın Instagram profilini de böyle ifşa etti.

Yasemin, hesabı engellemesini söyleyen takipçilerine de böyle cevap verdi.

Umuyoruz ki iddialar asılsız çıkar ve binlerce kadının başına gelen gibi Yasemin'in başına da kötü şeyler gelmez.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
specialturk

kadın yapılacak en doğru şeyi yapmış. su testisi su yolunda kırılır.

kyle-reese

internetten açık seçik her yayına kolayca erişebilmek çirkin,özgüvensiz,normal yollarla bir kadınla ilişki kuramayacak kadar düşük sınıf erkekleri birer sapığa dönüştürdü,bunlar hep yokluktan her türlü yokluktan ama asla sahip olamayacağı şeyleri de hep görmekten.Erkek olarak hiçbirimiz sütten çıkam akkaşık değiliz ok de sapıklık başka birşeydir.Fazla özgürlük kültürel/ekonomik altyapıda karşılık bulmazsa o toplumda ortalık karışır.

liar

Burada bile kadını eleştirecek bir şey bulabiliyoruz ya, helal olsun.

annekaz

vay arkadaş kafanız nasıl basmıyor , yok polise gitseymiş yok çok çok cringe hareketmiş adalet mi var? Türkiye de adalete inanan var mı? Tabi ki ifşa edecek! Edecek ki çevresi arkadaşı sağı solu önlemini alsın bu sapığa. İfşa günümüzün töresidir.. o kadar

alfred-hickork

savcılığa da gitsin, ifşa da etsin...mahkeme ilk olayda hükmün açıklanmasını geri bırakır, 5 yıl içinde tekrar ederse hem ilk olay hem de 2. olay için ayrı ayrı hüküm giyer

yasemin-genc

Bu ilkede kadın öldürenler nefsi müdafaadan serbest bırakıldı. Dayak yiyen kadınlar tahrik etti diyerek haksız görüldü. Devletin yanında olmak isteyeceği tek şey kadın maalesef. keşke anlattığın gibi güzel, kolay olsa.

artifical-imam

Konuyla alakasız kalacak ama "engöllö götsön" bana biraz cringe geldi. Ne desin insanlar ne istiyon acaba? Adresini ver gidip dövelim mi desinler?

tipik-biri

Hayır eşkıyalık değil beklenti. İfşa edilme korkusu, ailesinden ve çevresinden göreceği tepkinin korkusu ve eğer hapse girerse başına geleceklerin korkusu asıl hedef. Ne yapılmalı sizce susalım, engelleyelim, olmamış gibi mi yaşayalım. İfşa edilmeli bu pislikler ve etrafında bulunanlar tepkisini gösterebilmeli. Yasemin hanımın dediği gibi tanımadığına bunu yapan tanıdığı savunmasız, cahil veya sessiz (Allah korusun çocuklara) neler yapabilir bir düşünsenize. Potansiyel mevcut bu tip şahıslarda. Hep platformda sözlü tacize maruz kalıyoruz zaten, hepsini ifşa etmek çok meşakkatli bir iş elbette. Ama tacizi tehdide dönüştürecek ve tecavüz edeceğini söylemek fazlası, çok fazlası.

sedacalskann

Ya pardonda cringe geldi demişsin Türkçe anlamı nedir acaba sen önce Türkçe yazmayı konuşmayı öğren kendi dilini konuşmaktan acizsin duymuş bi ingilizce kelime araya sıkıştırmış noluyo öyle olunca daha mı havalı oluyosun modern mi oluyosun noluyo yani çok biliyosan ingilizce yazdıklarının hepsini ingilizce yaz ama yazamazsın çünkü sen özenti salağın tekisin

Görüş Bildir