Yarınlar Yokmuşçasına DM'den Yürüdükleri Kadınlar Tarafından İfşa Edilen Ünlü İsimlerin Doludizgin Mesajları

417PAYLAŞIM

Özellikle futbolcularda DM'den yürümek huy herhalde... 😂

Kerem Tunçeri sağolsun, magazin gündemimiz yine DM ifşalarıyla doldu taştı. Aslı Enver ile birlikte olduğu haberi yayıldıktan sonra, Kerem Tunçeri'nin mesaj attığı kadınlar tek tek mesajları ifşa etmeye başladı.

1. Mesela bu mesajlaşma, onlardan sadece bir tanesi

Detaylar burada...

Aslı Enver ile Birlikte Olduğu İddia Edilen Kerem Tunçeri'nin DM'den Birçok Kadına Attığı Mesajlar Tek Tek İfşa Edildi - onedio.com
Aslı Enver ile Birlikte Olduğu İddia Edilen Kerem Tunçeri'nin DM'den Birçok Kadına Attığı Mesajlar Tek Tek İfşa Edildi - onedio.com

2. Ama Kerem Tunçeri ne ilk, ne de son olacak. Ondan önce kimlerin mesajlaşmaları ifşa edilmedi ki? Mesela Arda Turan'ın Cansel Çördük'e attığı bu DM çok konuşulmuştu.

3. Beşiktaşlı futbolcu Dorukhan Toköz'ün Sude isimli kadın tarafından ifşa edilen mesajları da böyle...

4. Oyuncu Kubilay Aka'nın, Miray Daner'le beraberken Beyaz isimli bir kadına yazdığı mesajlar ortalığı sallamıştı hatırlarsanız.

5. Dünyaca ünlü futbolcu Christian Ronaldo'nun Cansu Taşkın isimli kadına attığı bu mesajı unutmak neredeyse mümkün değil

6. Hakan Kakız, Survivor yarışmacıları Barış ve Yasin'in kendisine attığı mesajları ifşa edeli ise daha birkaç gün oldu.

7. CZN Burak'ın, TikTok fenomeni bir kadına tanışmak için mesaj atması ama daha sonra geri çekilmesi diğerlerinin yanında epey bir usturuplu.

8. Beşiktaş'ın yakışıklı kalecisi Karius'un ayağının tozuyla geldiği ülkemizde, Merve Taşkın isimli kadına attığı mesaj da ifşalanmıştı.

9. Fakat hiçbir yürüme, Rafet El Roman'ın "Heyy! En büyük Trabzonspor" mesajının önüne geçmez. Efsaneyi hatırlamak için buyurun yazışmalara!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ozgur-sarihan

Bunların nesi tuhaf? Ünlü ve/veya tanınmış bir kişilik olunca mesajla oynaşmalar, flörtler, yazmalar ve yürümeler olmamalı mı? Bence buradaki sorun bunları yayınlayıp ilgi çekmeye çalışan kadınlarda. İstemiyorsan mesajlaşmazsın olur biter, sırf yayınlayabilmek adına mesajlaşmaya devam etmek, yapılabilecek en gerzekçe şeylerden biri...

karadeniz_lazkizi

ifşanın anlamını biraz öğrenmesi gereken kişiler var ... bunlar ifşa değil !

memolimemolimem

Sosyal medya evlilikleri veya iliskileri cok zor olaylar...100 kiside 1 kisiye düzgün iliski gelir ancak. oda samimi ise her iki taraf... ki samimi nasil olunur kücücük ekranlara sigan hayatlarda... gerisi fasa fiso... Geri kalan iliskiler icin iki soru yetiyor: direkt saldiray abi, seviselimmi? ikincisi kac para?

bortubocek

Bu mesajları ifşa edenler için " herkes önce kendi g.tüne baksın " diyeceğim ama tam tersi olmuş, mesaj atanların baktığı öncelikli yer orası olmuş.

specialturk

ulan biraz gururunuz olsun biraz lan, çok değil.

Görüş Bildir