Yaptıkları Saçma Açıklamalarıyla Bazen Kızdırmış Bazen de Kendine Güldürmüş Ünlüler

765PAYLAŞIM

Bazı hassas olmamız gereken ya da iyice düşünüp konuşmamız gereken konular vardır. Fakat birazdan okuyacağınız açıklamalar hiç de üzerine düşünülmüş açıklamalar değil. İşte yaptıkları açıklamalarıyla ağzımızı açık bırakan, kendilerine güldüren ve sinirlendiren ünlüler.

Keyifli okumalar!

1. Sıla ve Ahmet Kural arasında yaşanan olaylara ilişkin yorum yapan Tuba Ekinci ciddi anlamda gereksiz bir açıklamaya imza atmıştı. "Şiddet görmek istemeyen bayanlar şiddet görmez!"

2. Özgecan Aslan'ın katledilmesi hakkında şu şekilde yorum yapan Nihat Doğan büyük tepki çekmişti.

Bu yazılanları hiçbir zaman unutmayalım!

3. İbrahim Tatlıses de "Kadın dövülür de sevilir de... Döveceksin dediysek de ağzını burnunu kırmayacaksın. Kadın susmasını bilecek, ağırbaşlılığını koruyacak (...) Ama sürekli dırdır ederse olmaz. Adamda dayanma sınırı var..." açıklamasıyla epey tepki toplamıştı.

4. Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ'u konuk aldığı programında "Erkek çalışsın, kadın evde çocuklarını kendi büyütsün, yemeğini yapsın, kocasını karşılasın." demişti.

Ve "Erkek egemenliği güzel bir duygu geliyor bana" diye de devam etmişti.

5. Gün geçmiyor ki televizyon dünyasında cinsiyetçi bir söylemle karşılaşmayalım! Çılgın Sedat da erkeğin olduğu yerde kadının söz hakkı olmadığını düşündüğü için bu içerikte yerini aldı.

6. Manken Ece Gürsel'in, "Sperm bankasından hamile kalmak ister misin?" sorusuna verdiği cevaptan sonra Seda Sayan "Kız yazık ne inşaat işçileri var. Onlar insan değil mi?" demişti.

İnşaat işçileri de bu sözlere tepki vermişti.

7. Ve yine bir Seda Sayan klasiği! Beş evlilik yapan ve iki eşini öldürdükten sonra tekrar evlenmek için izdivaç programına çıkan Sefer Çalınak için “Bu kadar güler yüzlü bir katil gördünüz mü?” demişti.

8. Rol arkadaşı Nurgül Yeşilçay'ı taciz ettiği iddiasıyla gündeme gelen Erkan Petekkaya, Yeşilçay hakkında "Ben Nurgül’ün nesini taciz edeceğim? Beyonce mi o?" diyerek çirkin bir açıklamaya imzasını atmıştı.

9. Ali Ağaoğlu, bir belgeselde muhabirin yatak odasındaki çantaları gösterip "Bunlar sizin mi?" sorusu üzerine "Yok ama onları kullananlar benim malım." cevabını vermişti. Yazık gerçekten yazık...

10. Nur Yerlitaş da sosyal medya üzerinden yaptığı bir canlı yayında, "'Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter!'' cümlesini kurmuş ve ardından büyük tepki toplamıştı.

11. Hilal Cebeci'nin de eşcinsellikle ilgili açıklaması da şu şekilde;

12. Demet Akalın da "Nuri Bilge Ceylan 'Kış Uykusu' filminin "En iyi Film" ödülünü alması üzerine sorulan soruya verdiği cevapla hepimizi dumur etmişti.

"Gurur duydum, çok sevindim. Ama 'Filme hemen gider misin?' diye sorarsanız, sanmam. 3 saat 16 dakikaymış. Açıkça söyleyeyim, sanat filminden ya da bir tablodan anlamam. Kitap okumam. Çok merak ettiğim bir şey olursa kitapçıya gidiyorum, son sayfalarını okuyup bırakıyorum."

13. Demet Şener de "Okumadan tarihini, kültürünü nasıl tanıtacaksın?" sorusuna "Bana göre kitap okumak, kültürlü olmanın temel taşı değildir." yanıtını vererek şok etkisi yaratmıştı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
smer_1981

en üzücü şeyde bu insanları rol model alarak yaşayan insanların olması. Kitap okumamaları normal bence çünkü ufukları genişleyecek ve kendilerinin hiç bir işe yaramayan birey olduklarının farkına varacaklar. Biz okur isek onları anlamsız birey yerine koyduğumuzu göreceğimiz için

alican-turkkollu

Daha üzücü olan bu insanlar maalesef halkın genelini yansıtıyor.

hic-iste

Buradan anlıyoruz ki İbrahim Kutluay kültürsüz kadın seviyor.

deniz-kockockoc

Hilal cebeci: İnşallah yakında obez olursun ve eşcinsel bir çocuğun olur!

meteorakafaatandinozor

bunların nefes alması çok saçma zaten

Görüş Bildir