Yaptığı Paylaşımla Tepkileri Üzerine Çeken Haluk Levent AHBAP Başkanlığını Bıraktı

-

Sanatçı Haluk Levent AHBAP isimli bir yardımlaşma platformu kurmuş, ülkenin her yerinde de bu platformu örgütlemişti. Gönüllülük esasına dayanan bu kuruluşun kurucusu da başkanı da Haluk Levent'ti. Ancak dün yaptığı paylaşım tepki çekince başkanlığı bırakma kararı aldı.

Olayın çıkma sebebi yüreklerimizi yakan bu intihar olayıydı.

Gururuna Yediremedi: Oğluna Okul Pantolonu Alamayan Baba İntihar Etti - onedio.com
Gururuna Yediremedi: Oğluna Okul Pantolonu Alamayan Baba İntihar Etti - onedio.com

Haluk Levent de intihar eden babayla ilgili şu tweeti yazdı;

Daha sonra da sayısız tepki mesajı aldı ve kendisine küfür eden birine şu yanıtı verdi.

Paylaşımı nedeniyle yüzlerce hakarete maruz kaldı.

Ardından bir açıklama ve özür mesajı geldi.

Hata yapmasının sebebini de şöyle açıkladı.

Ardından kurucusu olduğu AHBAP başkanlığını bıraktı.

Platformun da devam edeceğini yineledi.

Faaliyetler devam edecek ama başkan değişikliği olacak sadece.

Bugün de bir video yayınladı.

Levent'in paylaşımı olumlu ve olumsuz tepkiler aldı.

Sosyal medyadaki kaos ortamı da gündemdeydi.

Olayı yanlış anladığını söyleyenler de oldu.

Bu olay günün en çok tartışılan konusu oldu.

Sizce Haluk Levent'in AHBAP başkanlığını bırakması doğru bir karar mı?

Evet
Hayır

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fatih2685

Yersiz bir yüklenme olmuş haluk abiye. Bu adam cidden çok çalışıyor. Hele o küfürleri asla hak etmiyor. Birde küfür edecekseniz şahsın kendisine edin arkadaş. Bırakın ana, avrat, bacı karıştırmayı. Bu düpedüz terbiyesizliktir. Haluk abi kendi adıma yanındayım. Fazla üzerine gelindiğini düşünüyorum.

pastell

Bazı insanlar çocuklarına pantolon alamadığı için Kaymakamlığa gitmeye bile utanır! Bazı insanlar bunu anlayamazlar. Ah anam, babamın kumarda bitirdiği paralardan sonra, ay çiçek yağını bakkal amca yazamam dediğinde, nasıl alıp bakkaldan çıktığını hatırlıyorum. Beni okutup Mimar olmama yardım ettiğin için çok teşekkür ederim Hz. Annem.

tc-yasin-turan

GERÇEKTEN ACIYORUM VALİLİĞİ GEÇTİK KAYMAKAMLIK PARASI OLANA EVİ OLANA ARABASI OLANA VE YA BUNLARIN HEPSİ OLANA DAHİ YARDIM YAPAR OLDU AMA GERÇEK İHTİYAÇ SAHİBİ GİDİNCE SANA YOK GİT DİYORLAR MEMLEKET NE HALE GELDİ DOSTU OLANA ADAMI OLANA YARDIM VAR OLMAYANA YOK

ulas-c.-cakmak

İşte iyilik yapanın kötülük bulmasının en güzel örneği. Götünü sandalyeden kaldırmayan sivilceli ergenler sırf dikkat çekip popüler olabilmek için, tek amacı insanlara yardım etmek olan bu adama rezilce küfürler etmişler. Ya siz kimsiniz? ne bok olduğunuzu sanıyorsunuz? o Twitter'ın başına geçip üç beş süslü sözle laf ebeliği yapınca kendinizi nimetten mi sanıyorsunuz? bu adamın niyeti kötü olsaydı, en başta kendini düşünseydi bunca yardımı yapar mıydı? şunu asla unutmayın: Türkiye'de hiçbir iyilik cezasız kalmaz. Ve tabii herkesin malumu: Deveye diken, insana s.ken yaranır.

sahin-tutun

Oturdukları yerden millete ahkam kesmek kolay bir şeyler yapmaya çalışan insanları eleştirmek kolay hele küfür etmek kabul edilemez Haluk Levent'in çizgisi duruşu bellidir kimse laga luga edip ağzımı bozdurmasın

Görüş Bildir