Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yalnızca Kaba Bir Mizah Anlayışına Sahip Kadınların Anlayacağı 11 Durum

 > 
7.2bPAYLAŞIM

Kendilerini sansürlemeyen, tabu konulara değinmekten korkmadan gönlünce şaka yapan kadınların pek sık karşılaştıkları durumlar...

Kaynak: http://elitedaily.com/women/vulgar-girls...

1. Annenize göre, ettiğiniz her küfürle bekarlık hayatınıza bir sene daha ekliyorsunuzdur.

Kaba bir mizah anlayışına sahip kadınlar, "Eğer böyle konuşmaya devam edersen asla bir erkek arkadaşın olmayacak." cümlesini milyonlarca kez duymuştur.

2. Bıraktığınız ilk izlenim konusunda çekinceleriniz vardır.

Kaba bir mizah anlayışına sahip kadınlar, insanlarda bıraktıkları ilk izlenim konusunda endişelenirler. "Fazla mı ileri gittim?", "Birilerini kızdırdım mı?", "Kendimi utandıracak bir şey mi yaptım?" gibi sorular kafalarını her zaman meşgul eder. Etraflarındaki insanlar kendilerini deli gibi hissetmelerine sebep olmasa, aslında bu kadar sorgulamayacaklardır.

3. Erkek arkadaşınız sizinle birlikteyken ne kadar eğleniyor olursa olsun, sizi ailesiyle tanıştırmak konusunda tereddüte düşecektir.

Sizi ve düşünce tarzınızı seviyor, şakalarınız ve kabalığınız ona çekici geliyor olabilir. Ancak annesinin sizi sevmemesi ihtimalinin oldukça yüksek olduğunu da biliyordur.

4. İnsanlar sizin kendinize çok fazla güvendiğinizi düşünürler.

Çeneniz ne kadar kuvvetli olursa olsun, kendinizi güçsüz hissediyor olabilirsiniz. Kaba kadınlar dışarıya karşı sert bir görüntü çizerken, her komedyen gibi iç dünyalarında çeşitli korku ve güvensizliklerle mücadele ederler. Çetin bir görüntü çizmeleri, yaptıkları her yorum ve şakaya karşılık verilmesine hazır olduklarını göstermez.

5. Sizin gibi olan erkekler 'komik' olarak nitelendirilirken, sizin "münakaşacı" olarak görülmeniz yüksek ihtimaldir.

Tahmin edilemez olmanız sıkıntı yaratabilir. Oysa bir erkek olsaydınız herkesin vakit geçirmek isteyeceği biri olabilirdiniz. Erkeksi bir mizah anlayışına sahip olan bir kadın anormal bir varlık olarak görülebilir.

6. İnsanlar bir "kadın" gibi davranmanızı öğütler, ancak kendiniz gibi davranmadığınızda da hayal kırıklığına uğrarlar.

Ya fazla kabasınızdır, ya da çok içine kapanık. Kendiniz gibi davrandığınızda hor görülebilirsiniz.

7. Sürekli konuşmanızın tonunu ayarlamanız gerektiği söylenir.

Joan Rivers, Amy Schumer ve Sarah Silverman gibi kadınlar, bir erkek gibi şaka yapma hakkı kazanmak için çabalamak zorunda kalanlardan.

8. İyi bir mizah anlayışına sahip herkesle iyi anlaşırsınız.

Durumunuzun avantajlarından biri kendine özgü bir mizah anlayışına sahip insanlarla genelde iyi anlaşabiliyor olmanız. Bir kişiyle arkadaş olup olamayacağınızı şakalarınıza verdiği tepkiyle kolayca anlayabilirsiniz.

9. Özür dilemek zorunda kalırsınız.

Erkek emsallerinizin aksine, mizah anlayışınızı savunmak zorunda kalırsınız. Aslında tek yaptığınız kendiniz olmakken, davranış şeklinizle ilgili sürekli özür dilemek mecburiyetindesinizdir.

10. Gerçekten kendinize değer veriyorsunuzdur.

Kalabalık bir ortamda istediği gibi konuşan ve insanların ne diyeceğini önemsemeden şakalar yapan her kadın, kendine saygı duyar ve onurludur. Başka bir kalıba gitmektense, kendi olmaktan korkmaz.

11. Sizin şakalarınızı anlayan insanlar sizin için en iyi insanlardır.

Kaba mizah anlayışınızı anlamayanların sizin için hiçbir önemi yoktur. Kimseyi memnun etmeye çalışmadığınızda gerçek arkadaşlarınızın kim olduğunu daha iyi görürsünüz. Çünkü kaba bir şakadan daha iyi olan tek şey, onu anlayabilecek kaba seyircilerdir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
runafes

Küfür eden erkeğe bile tahammülüm yok. Bacılar, yurttaşlar, etmeyin!

Gizli Kullanıcı

Cara Delevingne hastasıyım her hali güzel mübarek

buket.brntrk

O değilde #5 de ciddi diş eti iltihabı problemi var:p

Gizli Kullanıcı

Kiviyi kabuğuyla yiyosa

nazli-karamanli

Bu ben olabilirim. Evet.

tahirseymen

Asılma seziyorum :)

tahirseymen

Ya olum bi git. Beni bari emellerine alet etme asdfsafsfsf

Gizli Kullanıcı

Böyle kadınlar yenilesi, içilesi, öpülesi ve sevilesi kadınlardır.. Hayranım..

Görüş Bildir