Yakınlarını Kaybettikten Sonra Hayatları Boyunca Unutamayacakları Kahreden Anlar Yaşayan 20 İnsan

1.8bPAYLAŞIM

Bizi mahvettiniz...

1. Sevdiğini toprağa vermek, onu bir daha göremeyecek olmak ve bu gerçekle yaşamak çok zor. "esocans" isimli Twitter kullanıcısı da bizimle annesini toprağa verdikten sonra hayatı boyunca unutamayacağı bir anı paylaştı.

2. İçimizi paramparça eden bu paylaşımın ardından birçok insan sevdiklerini kaybettikten sonra yaşadıkları durumları anlattı.

@SenemCakr

3. 

@semainceGs

4. Buna nasıl dayanılır?

@arzudelikaya

5. 

@xzlb_

6. 

@kivircikbasgan

7. İnsan kabullenemiyor işte bir an...

@xlya11

8. 

@JohnDew30069512

9. 13 yaşındaki bir çocuk için çok ağır olsa gerek...

@quqick

10. 

@mmayhan1

11. Yazılanları okurken gözyaşlarınıza hakim olmanız mümkün değil...

@Egece41

12. 

@selyuceturk

13. 

@ikinciyeni28

14. 

@olmazboyleseey

15. 

@withgulsiirr

16. 

@l_ayraa

17. 

@wusuuii

18. 

@mzrnsryt

19. Masadan tabak eksiltmek zorunda kalmak...

@bicarebitkin

20. 

@hilmiuzayli

Annesinin öldüğünü, teyzesinden bir tabak daha patates kızartması istemekten utanınca anlayan adamın hikayesi geldi bizim de aklımıza... Tüm bu yaşananlara ne denir ki? Bu insanları nasıl teselli edebilirsin ki?

Annesinin Öldüğünü, Teyzesinden Bir Tabak Daha Kızartma İstemekten 'Utanınca' Anlayan Adam - onedio.com
Annesinin Öldüğünü, Teyzesinden Bir Tabak Daha Kızartma İstemekten 'Utanınca' Anlayan Adam - onedio.com

Sizin böyle anlarınız var mı? Yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mizmiz-murtel

Kız çocuklarını hep çok sevmişimdir bir kızım iki oğlum oldu. Geçen yıl kızım 10 yaşındayken evladımı kaybettim. Bu yazılanların hepsini yaşadım, en acısı da hiç büyüdüğünü göremeyeceğim fotoğraflarına bakıp saatlerce ağlamak.

metinx

Öbür dünyada yine birlikte olacağınızı bilmek huzur verdi bana şimdi.Allah rahmet eylesin :(

arsenic

Allah rahmet eylesin. Diğer evlatlarınızla uzun, sağlıklı bir hayatı paylaşırsınız umarım.

sett

Annesinin öldüğünün teyzesinden bir tabak daha isteyemediğinde farkına varan kişiyi çok iyi anlıyorum. Yaşayan vardır muhakkak, vefat eden ebeveynin tarafı artık yabancılaşır. Bazen onun yokluğunun verdiği ıstıraptan, bazen ailesinin hiçbir halta yaramayan insanlar oluşundan. Çünkü ne sizi arayıp soran olur, ne de yanınızda duran. Babamı kaybettikten bir süre sonra anneme sarılıp ağlamıştım, ki bu hiç yapmadığım bir şeydir. "Anne lütfen hiç gitme, çünkü sen de gidersen kimsesiz kalacağım."

nkisla23

😞hangi birini anlatsam ki? üniden staj için geldikten 1 ay sonra babamı kaybetmemi mi? onun ardından 1 yıl sonra daha 32 günlük bebeği varken 36 yaşında kaybettiğim amcamı mı yoksa ondan da 5 yıl sonra ölen diğer amcamı mı? tek şansım diyorum tek şansım memleketimde yaşamıyor oluşum. anılara gömülmüyor oluşum. ama ailemle her konuştuğumda onları soracakken yutkunmanın verdiği o acı tarif edilemez.

oyrm2211

Bende babam öldüğünün 2. Gününde whatsapp durumuma taziye mesajlarına cevap olarak bir yazı paylaşmıştım durumları görenlere baktığımda babamın gördüğünü farkettim hemen babamı aradım telefonu açan halamdı o an yıkıldım

oyrm2211

Bende babam öldüğünün 2. Günü whatsapp fantaziye mesajı atanlar icin durum paylaşmıştım durumları görenlere baktığımda babamın gördüğünü farkettim hemen babamı aradım telefonu açan halamdı o an yıkıldım

Görüş Bildir