Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yakın Tarihimizden Boyu mu İşlevi mi Sorusuna Tokat Gibi Cevap Veren Efsane Olay

 > 
14bPAYLAŞIM

Yıl 2003... Mısır Çarşısı'ndaki patlama olayının sanığı Kadriye Kübra Sevgi Türkiye'nin en güvenli cezaevlerinden biri kabul edilen Kartal Cezaevi'nde tutuluyordu.

Yapılan bir kontrolde erkek sineğin bile girmesinin mümkün olmadığı kadınlar koğuşunda kalan Sevgi'nin hamile olduğunun ortaya çıkması hapishane yönetiminde şok etkisi yarattı.

Haberin Adalet Bakanlığı'na ulaşmasından sonra olayı soruşturmaya gelen müfettişler Sevgi'nin Balkan kardeşler cinayeti sanığı Seylan Çördük'le yakınlaşması olduğunu öğrendi.

İkilinin koridorlarda görüşe giderken karşılaşıp selamlaşmayla başlayan ve giderek aşka dönüşen bir ilişkisi olduğu tespit edildi.

Kısa bakışmalar dışında temasları imkansız olan çiftin nasıl ilişkiye girdiği sorusu müfettişleri düşündürürken koğuşlarda yapılan inceleme olaya yeni bir boyut kazandırdı.

Çiftin koğuşlarını ayıran duvarda bulunan üzeri bir posterle kapatılmış 8-10 santim çapında 20 santim uzunluğundaki delik bir çok şeyi açıklığa kavuşturuyordu.

Deliği sohbet etmek için açtıklarını söyleyen çiftin ifadeleri inandırıcı bulunmuyordu. Çördük, DNA testi için adli tıpa gönderilirken bir yandan da cinsel organının ölçümü yapılıyor ve 25 santim olduğu belirleniyordu.

Ölçüm ve DNA sonuçlarından sonra daha fazla direnemeyen Çördük, birbirlerine gönülden bağlı olduklarını, Sevgi'nin istiyerek hamile kaldığını ve sağlığına dikkat ettiğini itiraf etti.

Farklı cezaevlerine yollanan çift, duvardaki delik nedeniyle kamu malına zarar vermekten iki yıl süren davadan 1’er yıl hapis ve 72’şer lira hafif para cezasına çarptırıldı.

Bu birliktelikten olan çocuklarıysa 23 Nisan 2003'te Bayrampaşa Cezaevi'nden dünyaya geldi. Anne tahliye olup ortadan kaybolunca çocuğun velayeti Almanya'daki babaannesine kaldı.

Yıllar sonra Almanya'da çocuğun normal üstü bir zekaya sahip olduğu ortaya çıktı. Şimdi, Almanya'da üstün zekalıların okuduğu bir devlet okuluna gidiyor.

👏👏👏 Biz de helal olsun hilti reyiz diyoruz 👏👏👏

ve soruyoruz:

A - Teknik olarak mümkün görünmüyor

B - Türk'ün elinden uçan, kaçan kurtulmaz

Kim haklı?

A
B

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
serkan-toprak1

Belliki içerdeki kadınları erkeklerle görüştüren görevliler var ve olayın ortaya çıkması üzerine bi delik açılmış ve güya bu delikten iş bitirilmiş.Erkekler koğuşuna bırak dişi sineği parayı verince dansöz bile sokarsın

qutuq

tazyikliyse :)

ravenblack

Zaten 5 cm kalıyo kadın spiderman mi nasıl duvara sıfır dayasın mk?

tyfn-dmrc

Ulan ne kadar da meraklısı varmış mevzUzun ;)) :))) abi koymuş işte çocuğu bok atmayın saygı duyun adama amk , millet dışarıda elizabeth taylor adam içeride Jonny Sins :)))

chozen

20 cm lik duvar deliğine 25 cm lik seyi soksan geriye kalır 5 cm kadında duvara seyini sıfıra sıfır dayayamayacağına göre 2 cm lemi hamile bırakmış pek inandırıcı gelmedi tamamen kurmaca

Görüş Bildir