Görüş Bildir

Ya Kazara Erkekler Anne Olsaydı

Haberler
> Ya Kazara Erkekler Anne Olsaydı

Bir düşünsenize, ya gerçekten erkekler anne olsaydı? Bizi 9 ay karnında taşıyıp onca emekle büyüten annemizin yerini babamızın alması tüm dünyamızı değiştirmez mi? Bir erkeğin gecenin bir yarısı aşermesini, camdan çıkıp 'Evladım, oğlum, çoocuğumm' dediğini tahmin edebilir misiniz? İşte karşınızda erkekler ya kazara anne olsaydı sorusunun yanıtları...

Takar Puseti, Kız Tavlamaya Gider

Takar Puseti, Kız Tavlamaya Gider

Dünya üzerinde böyle bir varlık olabilir mi derseniz, tabi ki olabilir! Düşünsenize babanız aslında anneniz olacak. E adam çocuk doğurdum diye evde mi oturacak? Bunun yerine alır bebeğini, takar pusetini, geçirir gözlüklerini... Nereye, tabi ki kız tavlamaya, parka :)

Hayata Dair Tüyolar Verir, Tabi Hatunlara Nasıl Davranacağını da

Hayata Dair Tüyolar Verir, Tabi Hatunlara Nasıl Davranacağını da

Genelle annemiz bize, 'Oğlum kimseye sataşma, kızım arkadaşına küsme' diyerek hayatı öğretmeye çalışır. Ama o ne yapmamız gerektiğini genelde söylemez. Eğer anneniz bir erkek olsaydı, geleceğe dair tonla tüyo verir, bir de üstüne nasıl hatun tavlanacağını öğretirdi. :)

Her Sabah Saç- Makyaj Yerine Tıraş Ritüeli Gerçekleştirir

Her Sabah Saç- Makyaj Yerine Tıraş Ritüeli Gerçekleştirir

Ahh ahh şu erkeklerin her sabah tıraş olması gibi var mı? Genelikle kız çocuklarının yaptığı rujla bütün yüzü ve duvarı boyama yaramazlığı burada tarihe karışır. Bunun yerine anneniz olacak adam sizi bir güzel yanına alır, tıraş köpüğünün hepsini yüzünüze sıkar, tarağın ters tarafıyla onu taklit edip, oynamanızı sağlar :)

Kadın Çocuğu Uyutur, Erkek Çocuktan Önce Uyur

Kadın Çocuğu Uyutur, Erkek Çocuktan Önce Uyur

Annelerimiz genelde ayakta sallama suretiyle, yanına da bir ninni iliştirerek mışılll mışılll uyuturlardı. İşte eğer anneniz bir erkek olsaydı, bu durum tam tersi olurdu. Yeni annemiz bizi yanına alır tam ninni söylerken bir güzel uyur, biz burnunu sıktığımızda da 'Ne oluyo yaa' nidasıyla kıyameti koparır. :)

Kadın Altın Gününe Gittiğinde Çocuğu Unutur, Erkek Pes Attığında

Kadın Altın Gününe Gittiğinde Çocuğu Unutur, Erkek Pes Attığında

Anneler, anneciklerimizin bizi tek unuttuğu yer, gittikleri uzun uzun gülüp, yeyip-içtikleri o altın günleridir. Bu durum erkeklerde ise, arkadaşlarıyla çekişmeli bir pes turnuvasıdır. :)

Babanın Ekürisi Teknoloji Delisi Çocuk Doğurur

Babanın Ekürisi Teknoloji Delisi Çocuk Doğurur

Erkeklerin istisnasız hepsi teknoloji delisidir... Nerede yeni bir telefon, ses sistemi, tv yada oyun konsolu çıkar; gider hemen alır! Nerede yeni sosyal medya platformu var oraya takılır. E hal böyle olunca, annesi erkek olan bir çocuğun ondan aşağı kalması beklenemez.... Sonuçta işin ucunda güzel kızlar var :)

'Gözlerinin Hastasıyım, Yolların Ustasıyım' Der

'Gözlerinin Hastasıyım, Yolların Ustasıyım' Der

Türkiye bilindiği gibi bu yolların efendileri erkekler... Öyle ki yolda araba süren kadın gördüklerinde hala kafalarını çevirip, uzaylı görmüş gibi bakıyorlar. Şimdi bu erkeklerden birinin aslında anne olduğunu düşünün. Çocuğu doğduğunda öğreteceği ilk şey, 'Oğlum bir vites atta, ablalar görsünler.' :)

Markette Çocuğun Her İstediğini Alır

Markette Çocuğun Her İstediğini Alır

Ah o süper marketlerde annemizin eteğine az yapışmadık, 'Bana bu çikolatayı allll!' diye. Annemizde 'Ama paramız yok evladım' diyerek yerlere yatıp, ağlamamızı sağlardı. Ama anne erkek olacak anne öyle mi, değil :) Markete çocuğuyla gelir, rafın kenarına sepeti dayar, boşalt boşaltabildiğin kadar, yihaaaa!

Çocuğu Okula Böyle Uğurlar

Anneciklerimiz okula giderken bin bir türlü meyveler, yemeklerle yanımıza beslenme hazırlar, öper, koklar ve bin bir dualarla yolcu eder. Ama erkek olacak anneniz size koklamadan, dokunmadan karşıdan el sallayarak, 'Hadi git git artık çocuğum' diye yolcular. :)

Sonuç: Erkeklerden Anne Olmaz :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Ecem Sinemis Üke

Niye öyle ezdiniz ki erkekler isteyince bir çocuğa gerçekten çok güzel bakabiliyorlar.