Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

WhatsApp'ta Kullandıkları Sticker'ları Paylaşırken Türk Halkının Ne Kadar Yaratıcı Olabileceğini Bir Kez Daha Kanıtlayan 15 Kişi

-
Abone ol

Gülerken gözümden yaş geldi! 😂

Not: Görseller rahatsız edici olabilir, aşağılara inmeden önce bir kez daha düşünmeyi isteyebilirsiniz...

Kaynak: https://twitter.com/cekuolamadim

Twitter'dan ceku olamadım WhatsApp'ta kullandığı/kendisine yollanan sticker'ı paylaştı, takipçilerinden de aynı şeyi istedi. Ortaya çıkan sticker'lar bu topraklarda yaşayan herkesin ne kadar yaratıcı olduğunu ortaya koydu.

twitter.com

1. 👇

twitter.com

2. 👇

twitter.com

3. 👇

twitter.com

4. 👇

twitter.com

5. 👇

twitter.com

6. 👇

twitter.com

7. 👇

twitter.com

8. 👇

twitter.com

9. 👇

twitter.com

10. 👇

twitter.com

11. 👇

twitter.com

12. 👇

twitter.com

13. 👇

twitter.com

14. 👇

twitter.com

15. 👇

twitter.com

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
emre-ates19

Çok güldürdün beni yeğenim eliniz dert görmesin

gumboll

Fazla boş yapıyosunuz gereksiz duyar kasıyosunuz buraya ömrünüzde meme ve penis görmemiş gibi davranmayın.. Sex içerikli konusmuyomussunuz ve hatta hayatınız da hiç sanal sex bile yapmamışsınız gibi davranmayın. İçeriği üreten editörün notunu hiç mi görmediniz aq.

asosyal-filozof

Muhtemelen bu yorum yönetici onayı almadan yayımlanmayacak. Hani şu erkeklik organı ve bir çift göğüsten ibaret olan çıkartmaları 'komik' diye niteleyip masumane bir şekilde lanse eden paylaşımı onaylayan kişiliksizler... Elbette düşüncelerim değişmediği gibi, eylemsel olarak da pasif kalmayacağım. Sosyal medya üzerinden de bu yazıyı olduğu şekilde paylaşıp duyarlılığımı koruyacağım ve gerçek yüzünüzü görmesi gereken herkesin en azından 'ne oluyor ya?' diye sorması için elimden geleni yapacağım. Olmayan insanlığınıza, olgunlaşmamış kişiliğinize ve bozuk karakterinize ithaf ediyorum...

asosyal-filozof

Toplumumuz 13 - 33 yaş aralığı -genelleme olarak- tümüyle cinsel düşüncelerin esiri olmuş durumda ve ne yazık ki, ciddi bir konuda konuşurken dahi konuyu bu noktaya getirip bırakabiliyor. Üstelik bu o derece alışılmış bir durum ki, normal görünüyor. Oysa üzerinde durmamız gereken nokta özellikle 13-18 yaş aralığının rezalet durumu... Siz ise bu rezalete, bu kötü gidişata çanak tutmakta başka bir işe yaramıyorsunuz. Mizah, eleştiri, tartışma ve benzeri temalı konuşmalarda, üzücü bir şekilde görüyoruz ki, genç neslin birincil zihin kodlarından biri sadece cinsellik. Bundan rahatsızlık duymamanız bir yana, üstüne bir de böyle şiddetli bir yangını körüklemeniz ancak sizin gibi, olgunluğu sadece bedenen gerçekleşen bir süreçten ibaret gören, ruhu körelmiş duyarsızlara yakışacak cinsten bir davranış gerçekten.

asosyal-filozof

Altta 'yöneticiler böyle rezalet bir paylaşımı onayladı?' şeklinde, tepkili yorumlara da 'tepkisiz' kalmanız dikkatimi çekti. Kısacası ergenliğin -olumsuz manada- level atladığı bir platform olduğunuzu açıkça belirtmek istiyorum. Kafası sadece belden aşağı çalışan bir toplumu yaratıcı olarak nitelemeniz de durumun vahimliğini gözler önüne seriyor. Buna benzer paylaşımları " abla napiyosun acaba sen? " " beyler? " " kızlar bu d0ru mu? " " bunu nasıl yapıyor ya? " gibisinden alakasız ve odak saptırmaya çalışan başlık veya açıklama yazılarıyla yayınlayanlar da sizin aranızdan ya da zihniyet olarak size benzeyen 'ergenlerden' başkası değil! Muhtemelen bu yorumum yayınlanmayacak. Bu düşüncelerime ortak birileri var mıdır bilmiyorum ancak, geç de olsa insanlar görünmeyen yüzünüzü utanmazca göstermeniz sayesinde 'sağlıklı düşünme' dediğimiz eyleme geçiyor ve yavaş yavaş farkındalıklı bir zihin ve ruh haline doğru evriliyor.

Görüş Bildir