Görüş Bildir

Verdiği Anlamsız Örneklerle Kendisinin Farklı Bir İnsan Olduğunu İddia Eden Aykırılık Abidesi Astrolog

Anasayfa > Cafe

Gelinim Mutfakta izlediğim için ne oluyorum ben şimdi? :(

İnsanlar son zamanlarda popüler ürünleri tüketmemekle övünüyor. Mesela çoğunluğun izlediği bir diziyi izlememek ayrıcalık olarak görülüyor. Bir dizi ya da teknolojik ürünler üzerinden kişinin kendisini övmesi, "aykırı" olduğunu düşünmesi komik bir hal almaya başladı artık.

İnsanlar son zamanlarda popüler ürünleri tüketmemekle övünüyor. Mesela çoğunluğun izlediği bir diziyi izlememek ayrıcalık olarak görülüyor.  Bir dizi ya da teknolojik ürünler üzerinden kişinin kendisini övmesi, "aykırı" olduğunu düşünmesi komik bir hal almaya başladı artık.

Buna ben gerek günlük yaşantımda gerekse sosyal medyada çok fazla denk geliyorum.

Bu astrolog Twitter kullanıcısı da onlardan biri... Android kullandığı ve Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı gibi dizileri izlemediği için çoğunluğun içindeki kişi olmadığını iddia ediyor. E tabii kendisinden alışagelmiş davranışlar bekleyenleri de uyarmayı ihtimal etmiyor.

Her zamanki gibi bu tweet de diğer kullanıcıların gözünden kaçmadı. Elbette onların da söyleyeceği birkaç cümle vardı. :)

Her zamanki gibi bu tweet de diğer kullanıcıların gözünden kaçmadı. Elbette onların da söyleyeceği birkaç cümle vardı. :)

Berkay-san Ketreoglou (@BerkyErtk) on Twitter

Sarıbıyık (@mrsaribiyikk) on Twitter

Gießkanne on a baguette (@siryorgogladyo) on Twitter

-_ büşra _- (@piremsesbn) on Twitter

Popüler ürünlerin "kölesi" olanlar için ne düşünüyor acaba çok merak ettim bak şimdi. :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
58
9
6
3
3
1
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?