Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ve Tanrı Erkeği Yarattı: Borck O'hurn'la Tanışmaya Hazır mısınız?

-

Instagram'da 2,5 milyon takipçisi olan, yakışıklılığıyla sadece kadınların değil erkeklerin de hayranlığını kazanan Borck O'hurn'u hala keşfetmediyseniz buyurun yakından tanıyalım kendisini:

İnanılmaz fiziği, mavi gözleri ve birçok kadını kıskandıracak saçlarıyla Instagram'da birçok kişinin dikkatini çekti.

19 Ağustos 1991, Kaliforniya doğumluymuş bu yakışıklı bey.

2,01 boyundaki Brock, bu kadar popüler hale gelmeden önce, Kaliforniya'da kişisel spor antrenörlüğü yapıyor olması kaslarını gördükten sonra çok da şaşırtıcı değil.

Instagram'da ulaştığı popülerliğin sonunda modellik ve oyunculuk yapmaya başladı.

Görenlerin, küçükken hikayelerde anlatılan prensin vücut bulmuş hali olduğu söylenen Brock O'hurn, normal yaşantısında da fazlasıyla mütevazi bir insan.

Kendisini aslında son zamanlarda fazlasıyla popüler olan "man bun" akımının da öncüsü.

Muhteşem fiziği, mavi gözleri, harika saçları yetmezmiş gibi bir de gitar çalıyor kendisi.

Hem kadınlardan hem de erkeklerden binlerce mesaj alan Brock güzelliğin tamamen içimizden geldiğine inanıyor.

İronik gelse de, dış güzelliğin çok farklı şekillerde olabileceğine, bunun tek bir kalıba sıkıştırılmaması gerektiğini savunuyor.

Sosyal medyada yaşça küçük takipçilerine de kötü örnek olmamak adına, fotoğraflarında sigara ya da alkol gibi maddelere yer vermiyor.

Henüz bu kadar popüler değilken Facebook'ta saçlarını toplarken paylaştığı videonun 5 milyon izlenmesine olan şaşkınlığı hala devam ediyor.

Vazgeçilmez yemeği de pizzaymış.

En büyük korkusu da sevdiği bir insanı kaybetmekmiş.

Bütün bu muhteşemliği yetmezmiş gibi bir de kitap kurduymuş. Her gün en az bir bölüm de olsa okumayı kendine hedef koymuş olsa da çoğunlukla günde bir kitap bitirmeye çalışıyormuş.

İşte Brock O'hurn'un Instagramından birkaç fotoğraf:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ha2kipolat

Bir erkeğin bedeninin cinsel bir obje gibi görülmesini istemiyoruz. Sizin abiniz babanız yok mu !? Ne kadar sapıksınız! (Hep kadınlar mı yazacak bide biz yazalım bakalım nolcak)

turev-integral

amın evladı

panda-slothful

günde bir kitap mı? güzellik içten mi geliyormuş? yaşı küçük takipçilerine kötü örnek olmamak için mi?... ulan yakışıklı olduğun zaman hayat ne kadar kolay, hımınaaaa!! göstere göstere yalan söylesen bile oluyor.

hecaitomix

Tabi benim hatlar biraz daha italian olduu içün..😎🤔

miss-beyhive

Herkesin bakış açısı farklıdır ama bana itici geldi. Sakalanı kesip saçını kısaltsa bile itici.

Görüş Bildir