Görüş Bildir
Haberler
Vali Duyurdu: Sosyal Medyada Maskesiz Görüntü Paylaşanlara Ceza Geliyor

etiket Vali Duyurdu: Sosyal Medyada Maskesiz Görüntü Paylaşanlara Ceza Geliyor

Kırklareli'nde dikkat çeken bir karara imza atıldı. Kırklareli Valisi Osman Bilgin, bugün itibarıyla sosyal medya hesaplarında maskesiz görüntü ve sosyal mesafeyi ihlal eden görseller paylaşanlar hakkında işlem yapılacağını bildirdi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

'İlimiz özelinde bir ay öncesine göre vaka sayılarında dört kat, hatta yer yer beş kat artışlar olduğunu gözlemlemekteyiz' diyen Vali Bilgin, bugün itibarıyla sosyal medya hesaplarında maskesiz görüntü ve sosyal mesafeyi ihlal eden görseller paylaşanlar hakkında işlem yapılacağını bildirdi.

Son dönemde bazı kamu kurum ve kuruluşlarda, sivil toplum kuruluşlarında veya siyasi partilerin il temsilcilerinin ziyaretlerinde maske takılmadığını dile getiren Bilgin şunları kaydetti:

'Sosyal medyada da kurallara uymayanlar tespit edilecek. Bu sadece bireysel değil toplumsal sağlık açısından risk oluşturmakta. Özellikle bizlerin başta vali olmak üzere, belediye başkanları, kaymakam arkadaşlarım, kamu kurum kuruluşlarının temsilcilerinin, sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin, siyasi parti temsilcilerinin örnek olması gerektiğini iletmek istiyorum. Bu manada herkes duyarlılığını en üst seviyede göstersin. 'Bana bir şey olmaz.' mantığını bırakalım.'

Bu haberler de ilginizi çekebilir 👇

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
349
255
93
18
10
4
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pickle Rick

Nereden para toplayacaklarını şaşırdılar amına koyim. Akp kongrelerine üye taşıyan otobüslere bakın madem. Daha dün paylaşıldı internette.

Mr.Hate

O zaman herkes AKP kongresinin sosyal medyada paylaşılan görüntülerini bu vali beye göndersin. İşlem yapamaz ise sosyal medyadan ceza alanlar kongre görüntül... Devamını Gör

tutski yançek

sayın vali şimdi ben lebaleb dolu salondan maskesiz mesafesiz görüntü paylaşsam bana nahhh ceza yazarsın....