Vahşi Hayvanlarla Yaptığı Fotoğraf Çekimleriyle Ne Kadar Cesur Olduğunu Kanıtlayan Hamile Kadın

-

34 yaşındaki Emily Mueller, İnterneti yüzünde arılar varken verdiği cesur pozlarıyla kasıp kavurdu. Bir önceki bebeğini yine böyle fotoğraflar çektirdikten bir süre sonra kaybetmesine rağmen bu sene hamile kalınca tekrar denemek istedi. Biz de sizler için dailymail'dan derledik. Buyurun...

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/femail/artic...

Fotoğrafları çektirdiği sırada kafasının çevresinde 16,000 arı ve böbeğinde 2 buçuk metrelik bir yılan vardı.

Emily, Kleopatra temalı resimler çektirmek istiyordu. Buna uygun kıyafetler giymek yerine yüzünün her yerine konmuş arılar kullanmayı tercih etti. 

Fakat bu onun ilk hamilelik fotoğrafı deneyimi değildi. 34 yaşındaki kadın geçen sene de arılar göbeğini kaplarken fotoğraf çektirmek istemişti ama aylar sonra ölü doğum yaptı.

Bu gördüğünüz fotoğraf geçen sene çekilmişti. İnternette uzun bir süre viral oldu fakat Emily için güzel bir anı değildi.

Emily'nin diğer isteği ise fotoğrafların bazılarının kendi bahçesinde çekilmiş olmasıydı.

Emily, arılar ile çektirdiği fotoğrafların dışında, Cennet Bahçesi teması istediği için kendi bahçesinde bir piton ile pozlar da verdi.

Beyaz bir yılan boynuna dolandı ve Emily hiç korkmadan poz verdi.

Emily, bu çekimin hem geçen sene kaybettiği bebeğinin anısına, hem de yeni doğacak olan bebeği için olduğunu söyledi.

"Bu fotoğraflar kaybettiğim bebeğim Emersyn için bir hatıra ve tekrar hamile kalmamı kutlamak için çekildi. Gelecek ay doğum yapacağım. Cennet Bahçesi teması kullandık ve arka planda arılar vardı. Diğer bir tema ise Kleopatra'ydı ama ben büyük ve kaba kostümler giymek yerine arıları kullanmak istedim. Bütün vücudumu altın rengine boyadık ve Mısır'a ait bir makyaj yaptık. Kraliçe arıyı başımın en üst noktasına koyduk ve diğerleri etrafında toplanmaya başladı. Diğer poz vermek istediğim hayvanları getirmesi için ise Outback Ray adında bir yer ile anlaştım. Sarı bir piton getirdiler ama kesinlikle tehlikeli değildi. İlk gördüğümde çok gerildim ama sonra kimseyi incitmeyeceğini anladım. Benim için inanılmaz bir deneyimdi. Bir gün vücudumda arılar varken ertesi gün yılanlar vardı."

Emily, 2014 yılında arıları kurtarmak için bir şirket kurdu. Bu sayede arılara oldukça aşinaydı. Hatta çekim sırasında 4 farklı yerinden arı soktu ama bu onu etkilemedi bile.

Emily, hayvan sevgisi ile ilgili şunları söylüyor: "Hayvanlar ile bağı olan bir aileyiz. Çocuklarımıza, böcekler, sürüngenler ve diğer haşereler ile ilgili bilgiler veriyoruz. Doğaya yürüyüşe gidiyoruz çünkü o da ailemizin bir parçası. Oğlumuzu kaybetmek bizim için çok üzücü oldu, kalplerimiz kırıldı. Sahip olmayı beklerken birden çocuğunuzu kaybetmeniz ve buna alışma süreciniz çok zor. Tekrar hamile olduğumu öğrendiğimiz zaman çok ama çok heyecanlandık."

İşte arka plandaki arılar:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir