Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Uzaylılarla İlgili Tüyler Ürperten Bir Gelişme: Antarktika’daki Bir Adada Uzay Gemisi Bulunmuş Olabilir mi?

-
Abone ol

Herkes en az bir kere UFO gördüğünü iddia etmiştir ancak internetteki bu video birçok insanın aklında soru işareti bırakmaya yetmiş gözüküyor.

Kaynak: http://www.iflscience.com/editors-blog/p...

Hiçbir şeye benzemiyor gibi gelebilir ama...

Resmi bir çığ düşmüş olarak yorumlayabilirsiniz ama internetin daha farklı bir fikri var. Bu dağdan başlayarak kaymış sigara şekilli cismin bir uzay gemisi olduğu düşünülüyor!!

Youtube'daki videoda tam 13 dakika boyunca tartışılıyor.

Çünkü bu cisim yere çarpmakla kalmayıp yanındaki tepeye de zarar vererek arkasında yaklaşık 1000 metrelik bir çizgi de bırakmış.

Videoyu merak ettiyseniz...

Tabii ki bu görüntü beraberinde birçok soru da getirdi...

Uzay gemisi dağda büyük bir enkaz bırakmasına rağmen nasıl yüzlerce metre sürüklenmeyi başardı? İzin hala belirgin bir biçimde gözükebilmesine rağmen gemi neden karla kaplı? Bunu ilk fark eden kişi nasıl olur da çığdan farklı bir şey olduğunu düşünmüş olabilir?

Ada aslında az insanın yaşadığı sıradan bir yer.

Enkaz Güney Atlantik Okyanusu'nun bir parçası olan Güney Georgia Adaları'nda. Bölgede, hükümet yetkilileri, bilim adamları ve İngiliz Antarktika Araştırmaları'ndan destek personeli dahil olmak üzere sadece birkaç düzine insan bulunuyor.

Fakat Antarktika'dan farklı birkaç özelliği var:

Güney Georgia Antarktika'yla aynı yapıya sahiptir. Dağları ve karla kaplı olması gibi. Fakat Antarktika'nın kurak olmasına rağmen bu ada  26 doğal türden vasküler bitkinin, kral penguenlerin, albatrosların ve daha pek çok kuş türünün ev sahipliği yapıyor. Adanın çevresinde fok balıkları ve balinalar da geziniyor elbette. Genellikle yolcu gemileri tarafından ziyaret edilen bu ada aynı zamanda Anglo-İrlandalı kutup gezgini Ernest Shackleton'un da bir numaralı dinlenme yeri 😁

Peki sizce bu uzaylıların gemisi midir?

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gzm-ynklr

Evrende yalnız değiliz

irfan-gndzlr

Bunun bir kaya olduğunu açıklamışlardı

whypush

işeyen bir pipi

xeamonix

Daha çok insan yapımı bir roket gibi gözüküyor.

lebowskia

göktaşı desem göktaşı böyle iz mi bırakır? marsın yüzeyi çizik çizik olurdu o zaman sanırım.

Görüş Bildir