Çocuğu Diğer Çocuklardan Farklı Göründüğü İçin Onu Emzirmeyi Reddeden Anne

-

Uzaylılara benziyor diye çocuğunu emzirmeyi reddeden yıkılmış annenin haberini sizler için Daily Mail'den derledik.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/health/articl...

35 yaşındaki Khalida Begum, bu pazartesi gecesi doğum yaptı. Küçük kafalı, pörtlek gözlü bebeği görünce de şok geçirdi. Minik bebek "uzaylı" olarak adlandırıldı.

Annesi ise bu eşi benzerine çok az rastlanan durum karşısında, bebeği dışladı. Hindistan doktorları, çocuğa geçici olarak deforme olmuş yüz hatları ve duyarsız cilt gibi belirtileri olan palyaço fetüs hastalığının teşhisini koydular.

Fakat bu belirtiler bunun yanı sıra başka bir rahatsızlık olan anensefali ile de uyuşuyor.

Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri'ne göre, bu durum bebeklerin beyinlerinin ve kafa taslarının üst kısımları olmadan doğmalarına sebep oluyor. Özellikle de ön beyin ve serebrum kısımları...

Bunun yanı sıra, kalan kısımlarda da kemik veya deri olmuyor. Britanya'da her yıl yalnızca beş çocuk palyaço fetüs hastalığı ile doğuyorken, yaklaşık olarak her 10.000 hamilelikten 3 tanesi anensefali rahatsızlığından muzdarip oluyor.

4 çocuk annesi kadın ebelerden çocuğunu gözünün önünden kaldırmasını talep etti.

"Bebeğin vücudunun birkaç kısmı daha gelişmemişti. Bebeği doğumdan sonra ilk gördüğümde, oğlumun uzaylı görüntüsünden ötürü şok olmuştum. Bu görünüme sahip bir çocuk dünyaya getirdiğime inanamadım. Şok olmuştum ve bu duruma çok üzülmüştüm. Ebeden, çocuğu gözümün önünden kaldırmasını istedim. "

Neyse ki, anne birkaç saat sonra yumuşadı ve çocuğu emzirmeye başladı.

Bebeğin taşıdığı hastalığın net bir adı konulmadı. Bebeğin maymun Hindu Tanrısı Hanuman olduğuna inanan kasabalılar ise kadının evine akın etmeye başladılar. Bebeği ziyaret ediyorlar, kutsandıklarını düşünüyorlar.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
selin-solmaz

bu gerçek deil! hayır amaç ne?

ozzggee

Kesin yalan yeni doğmuş bir bebek öyle oturur mu

portlekgoz

ve dinler yine gülünç yüzleriyle az da olsa yüzümüzü güldürebildi ayrıca çocuğa çok üzüldüm biri yaratanı arayabilir mi burda bir bozukluk tespit ettim ve bu bozukluk o kişinin hayatını mahvedecek bu arkadaşa başka sınav ayarlayamaz mı yaratan

poseidon07tr

Hastalık falan deil Uzaylı bu amk beynim acıyo

foreverfreedom

Sayın çakma nörolog ve beyin cerrahları lütfen acilen yorum kısmına engin saçmalıklarınızı yazınız..

Görüş Bildir