Görüş Bildir
Haberler
Uzaklaştırma Kararı Durdurmadı: Arzu İlhan Koca, Zorla Eve Giren Eşi Tarafından Katledildi!

Uzaklaştırma Kararı Durdurmadı: Arzu İlhan Koca, Zorla Eve Giren Eşi Tarafından Katledildi!

İstanbul'da uzaklaştırma kararına uymayan Göksal Koca, eşi Arzu İlhan Koca'nın evine zorla girdi. Dört çocuk annesi eşini dokuz yerinden bıçaklayarak öldürdü. Olay yerinden kaçtıktan bir süre sonra teslim olan Göksal Koca gözaltına alındı.

İstanbul Pendik'te 36 yaşındaki Arzu İlhan Koca, ikinci eşi Göksal Koca tarafından dokuz yerinden bıçaklanarak öldürüldü.

Üç çocuğunun babası olan ilk eşinden ayrıldıktan sonra evlendiği Göksal Koca ile sık sık tartışmalar yaşamaya başlayan Arzu İlhan Koca, eşi hakkında uzaklaştırma kararı talebinde bulundu.

Göksal Koca, 8 Nisan Perşembe günü uzaklaştırma kararına uymayarak zorla eve girdi. Eşiyle tartışmaya başlayan katil zanlısı, dört çocuğunun gözü önünde eşini dokuz yerinden bıçakladı. 

Sesleri duyan komşuların ihbarı üzerine olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri, kadının hayatını kaybettiğini belirledi.

Olayın ardından kaçan Göksal Koca ise bir süre sonra polise teslim oldu.

Olayın ardından kaçan Göksal Koca ise bir süre sonra polise teslim oldu.

Arzu İlhan Koca’nın ağabeyinin eşi Münise İlhan, “Tartışmaya başladılar. Sonra Göksal onun telefonunu aldı. O da telefonunu ver dedi vermedi. Göksal bıçağı nereden aldı bilemiyorum. Bıçaklıyordu, ben elinde bıçak olduğunu bilmediğim için dövüyor sandım. Sonra bana bıçakla yürüyünce kaçtım. Sonra o da kaçtı” dedi.

Olaya tanık olan mahallelilerden Figen Şansal, “Akşam dokuz, dokuz buçuk civarında polis arabalarının ışıkları eve vuruyordu. O şekilde gördük. Zaten yan tarafta sürekli olay oluyordu polis geliyordu. Bu sefer olay cinayete kadar gitmiş. Ambulansa koyarken gördük kadını. Kadının ikinci evliliği. İlk eşinden 3 tane kızı vardı, ikinci evliliğinden de bir tane oğlu vardı 1,5 yaşında” şeklinde konuştu.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Ergün Zereyak

Uzaklaştırma kararları devletin "buyrun daha da yakınlaş ama bu sefer işini temiz yap" demenin diğer adı. Beyni yetmeyenler için az önceki cümlemi tercüme e... Devamını Gör

arslanoglu

Uzaklaştırma verilen kişiye bileklik takılmalı çıkmayan o kişinin evine yaklaştığında polis e uyarı gitmeli ve direkt vurulmalı.

ayy

İSTANBUL SÖZLEŞMESİ YAŞATIR