Görüş Bildir

Üsküdar’da Sokakta Cesedi Bulunan 25 Yaşındaki Öğretmenin Balkondan Atladığı İddia Edildi

Haberler
> Üsküdar’da Sokakta Cesedi Bulunan 25 Yaşındaki Öğretmenin Balkondan Atladığı İddia Edildi

Üsküdar’da otizmli çocuklara eğitim veren 25 yaşındaki Seniye Ayça Kara’nın sokakta cesedi bulundu. Polis ve sağlık ekiplerinin çalışmasının ardından cenaze Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. İlk inceleme sonucu, genç öğretmenin balkondan atlayarak intihar ettiği kaydedildi.

Otizmli çocuklara eğitim veren 25 yaşındaki Seniye Ayça Kara, sabah saatlerinde yaşadığı, Üsküdar Mimar Sinan Mahallesinde bulunan 5 katlı binanın önünde kanlar içinde bulundu. Kara’nın buradaki binanın dördüncü katında kız arkadaşıyla birlikte kaldığı öğrenilirken, olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.  Bu sırada yakında bulunan özel bir hastanede çalışan doktor genç kadına hemen müdahale etti. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, tarafından yapılan incelemede Seniye Ayça Kara’nın hayatını kaybettiği belirlendi.

Ev arkadaşı ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü

Ev arkadaşı ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü

Polis ekipleri olay yerini şeritle kapattı. Olay yeri inceleme ekipleri de genç kadının yaşadığı dairenin balkonunda inceleme yaptı. Genç kadının cenazesi polis ve olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmasının ardından Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Ev arkadaşı ise ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. İlk inceleme sonrası genç öğretmenin balkondan atlayarak intihar ettiği kaydedildi. Seniye Ayça Kara’nın ölümüyle ilgili geniş çaplı inceleme başlatıldı.

'Psikolojisi çok bozuktu'

'Psikolojisi çok bozuktu'

Haberi alarak olay yerine gelen arkadaşı Leyla Sucu, “Benim kız arkadaşımla beraber oturuyordu. Bir ay oldu. İki arkadaş kalıyordu. Kendisi özel bir okulda otistik öğrencilere eğitim veriyordu. Engelli çocuklarımıza eğitim verdiğini söylemişti. Psikolojisi çok bozuktu zaten, ilaç kullanıyordu.” diye konuştu.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Ahpte Pateh

Birkaç gündür yorumlarda kirliherif diye bir lavuk görüyorum ve bu lavuğun maaşlı bir trol olduğuna inanmak istiyorum çünkü lavuk öyle şeyler yazıyor ki insa... Devamını Gör

Mehmet

Nasıl öldüğünü bilmiyorum ama psikolojisi bozuk birinin otizmli insanlara ne derece doğru eğitim vereceği de ayrı bir konu.

Bazı insanların başkalarına kendisinden fazla faydası olur.

Last World

kesin bi erkek neden olmuştur yoksa kendi atlamaz