Görüş Bildir
Haberler
Ünlü Spiker Buket Aydın'dan Olay Açıklamalar! "Cumhurbaşkanıyla Seyahat Ederken Birden..."

Ünlü Spiker Buket Aydın'dan Olay Açıklamalar! "Cumhurbaşkanıyla Seyahat Ederken Birden..."

Müge Kakşi
24.10.2021 - 22:45

Ünlü spiker Buket Aydın kariyeri ve özel hayatıyla sık sık gündeme geliyor. Armağan Çağlayan'ın Youtube'daki programının 'Zor ama Sor' serisine katılan Aydın birbirinden samimi açıklamalarda bulundu. Özel hayatının gündemde olmasına şaşıran ünlü spiker 'Cumhurbaşkanıyla seyahat ederken birden magazin malzemesi oldum' açıklamasında bulundu. İşte Buket Aydın'ın açıklamaları...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Buket Aydın'dan Samimi Açıklamalar

Buket Aydın'dan Samimi Açıklamalar

Armağan Çağlayan'ın Zor ama Sor serisinin konuğu Buket Aydın oldu. Emir Sarıgül ile bir küs bir barışık giden ilişkisiyle sık sık gündeme gelen Aydın iddialı açıklamalar yaptı.

Haber Başkanlığından ayrılırken reytinglerin gayet yüksek olduğunu söyleyen Aydın, son iki yılda yaşananlardan pişmanlık duymadığını belirtti.

Buket Aydın magazin basınında gündem olmasıyla ilgili 'Cumhurbaşkanı ile seyahatlere gidiyordum. Cumhurbaşkanıyla seyahat ederken birden magazin malzemesi oldum. Sürekli gidiyordum. Cumhurbaşkanı uçağında sürekli siyaset konuşan, bakanlarla görüşen bir insandan bir anda Nişantaşı'nda yürürken peşimde koşulan bir insan haline geldim. Hepimiz gazeteciyiz ben bana mı koşuyorlar diye şok oluyorum' dedi.

"Benim Özel Hayatım Bu Kadar Önemli Mi?"

"Benim Özel Hayatım Bu Kadar Önemli Mi?"

Buket Aydın bu duruma da alıştığını söyleyerek 'Benim özel hayatım bu kadar önemli mi?' dedi.

Buket Aydın 'Asla özel hayatım hakkında bir daha açıklama yapmayacağım' diyerek daha önce yaptığı açıklamaya da gönderme yaptı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
2
1
1
1
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın